Относно кошницата за кола...

  • 1 547
  • 37
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 170
Та значи... Вчера си я купихме и след като седях дълго и си я съзерцавах Embarassed започна да ми се струва, че тая вдлъбнатина, която е на чупката, е някак си  много голяма Rolling Eyes . Няма ли бебенцето да се изкриви в тая дупка? Не трябва ли да му е по- равничко или... newsm78 ?
И още нещо: понеже самото кошче си няма възглавничка за новородено, какво да направя, че да не му се климбучка главата наляво- надясно Sad ?
Става дума за това кошче: http://www.family-bg.com/catalog/prX_1364.htm
Много мерси   bouquet Hug

# 1
  • Мнения: 3 089
ортопедът, при който водихме дъщеря ни, когато беше на 1 месец, каза, че трябва да се подлага възглавничка. иначе детето хлътва. ние подлагахме даже 2. някъде към 3-4-ти месец (май) можеш да махнеш възглавничката. но новородено хич и не виждам как ще го метнеш в тая дупка.

# 2
  • Мнения: 3 216
И моята кошница е таква
Аз отдолу му слагам една мьничка но висока вьзглавничка.Старая се да е по-равно или по-полегнало положението на грьбчето.МАле как го обясних,но дано и ме разбрала.

# 3
  • sofia
  • Мнения: 4 296
аз купих такава кошница,когато бяхме на 1месец и не съм подлагала нищо(не ми се стори нужно),а я ползвахме често и дъщеря ми се чувстваше чудесно в столчето си

# 4
  • Мнения: 680
нашата кошница е комплект с количката!сложих вили на около месец в нея и не съм подлагала нищо!

# 5
  • Мнения: 559
Аз подлагах едно чаршавче сгънато,защото и на мен ми се струваше доста вдлъбнато.

# 6
  • Мнения: 8 917
Подлагахме възглавничка Peace

# 7
  • ГО
  • Мнения: 3 955
нашата кошница е комплект с количката!сложих вили на около месец в нея и не съм подлагала нищо!
И нашата е комплект ама още от началото съм го слагала.Много му е хубаво даже.Така излизаме на разходка с количката и му е супер.Предполагам,че ако не му е удобно ще реве.

# 8
  • Мнения: 46 488
Аз нищо не съм подлагала, само слагах кошницата по-наклонена, така все едно беше легнала с вирнати крачета и не се натоварваше гръбчето  Peace

# 9
  • Мнения: 1 259
Нашата кошница имаше възглавничка,но беше тънка и аз слагах още една.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 2 317
И аз слагах възглавница до към средата на втория месец, но я ползвахме вместо шезлонг и бебо доста време прекарваше вътре. Сега вече я ползваме по предназначение и нищо не подлагам, а бебо е по-голям. Педито каза, че няма проблем да си седи вътре. Тези кошници са специално за бебета, не би следвало да има проблем. Peace

# 11
  • Мнения: 1 170
Аха, за дупката- ясно. Ако има нужда и ми изглежда да му е неудобно ще подлагам възглавнички ( даже си имам две много хубавки Blush ). А с главичката какво да правя? Дали ще има проблем с това, че няма специална възглавничка за новородени? Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 670
Не съм подлагала нищо. Тя е направена така, че да е удобна за новородено. Ако трябваше да се слага възглавница или нещо друго, щеше да се предлага в комплекта.

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
И аз нищо не съм слагала,но я купихме началото на 3я месец.

# 14
  • Мнения: 5 140
аз купих такава кошница,когато бяхме на 1месец и не съм подлагала нищо(не ми се стори нужно),а я ползвахме често и дъщеря ми се чувстваше чудесно в столчето си

Нашата не беше същата, но се родих с нея, нищо и аз не съм подлагала, имам предвид възглавничка или пелена.

Общи условия

Активация на акаунт