Вън е зима, сняг вали, а в мен МАЙско сърчице тупти.-ТЕМА 3

  • 76 841
  • 763
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 188
Ето ме и мен, част от нощните птици 😁
Честито Тони-бонбони! Здраво бебче, много радости и бързо възстановяване! 🌸🎉

По темата с прилива на енергия - и аз се записвам за чистене, подреждане и активен живот един ден и после един ден реанимация 😁 “Гнезденето” ни е хванало всички май.

# 706
  • Мнения: 664
Ето ме и мен, част от нощните птици 😁
Честито Тони-бонбони! Здраво бебче, много радости и бързо възстановяване! 🌸🎉

По темата с прилива на енергия - и аз се записвам за чистене, подреждане и активен живот един ден и после един ден реанимация 😁 “Гнезденето” ни е хванало всички май.


Моля, моля....мен не ме е хванало гнездене. Мързи ме или нямам сили, не знам, но къщата ни никога не е била по занемарена. Колкото успее да изчисти и направи мъжлето и понякога се включва каката.....толкова. Ето, тая нощ спах от 1.00 до 5.00 и сега няма сили да ида на ЖК и да го питам тоз моя хубостник - лекаря, що са ми болезнени подготвителните контракции.

# 707
  • Мнения: 199
Добро утро и от друга ранобутка 😂
Май не би трябвало самите под. контракции да са болезнени 🤔
Да видим какво ще каже днес Simple Smile
Ето ме и мен, част от нощните птици 😁
Честито Тони-бонбони! Здраво бебче, много радости и бързо възстановяване! 🌸🎉

По темата с прилива на енергия - и аз се записвам за чистене, подреждане и активен живот един ден и после един ден реанимация 😁 “Гнезденето” ни е хванало всички май.


Моля, моля....мен не ме е хванало гнездене. Мързи ме или нямам сили, не знам, но къщата ни никога не е била по занемарена. Колкото успее да изчисти и направи мъжлето и понякога се включва каката.....толкова. Ето, тая нощ спах от 1.00 до 5.00 и сега няма сили да ида на ЖК и да го питам тоз моя хубостник - лекаря, що са ми болезнени подготвителните контракции.


# 708
  • Мнения: 664
Ми не отидох на ЖК. Изкъпах се, облякох се и стигнах до колата и казах на мъжлето, че няма да мога да се прибера( той щеше да ме заведе) ...вие ми се свят...
Иначе пише в нета, че е възможно да са и болезнени подготвителните....моя мъж чел, че при някои са болезнени, при някой безболезнени и после добавя...." Ти ли няма да извадиш късмета твоите да са болезнени?!?!?" Ми каквото - такова.....

# 709
  • Мнения: 360
И моите са доста болезнени понякога. Даже тази нощ се чудих дали да не хващаме сакчето и хайде към болницата,но уви засега държа фронта. Дано успея да изчакам следващия си преглед, който ще е след 1-ви.

# 710
  • Мнения: 33
Честито на Тони! И аз съм така с прилива на енергия на моменти, в други ме обзема мързел. За спането спя, даже много спя, но сънливостта ми е станала както в първите месеци. Вчера бях до болницата да се уговоря с лекаря и като знам, че имам 20тина дена до термин и „подуших” болница.почва малко шубе да ме обзема :/

# 711
  • Мнения: 188
Тъкмо от тонове се връщам и съм малко разочарована... доктора измери тонове само за 10мин, каза, че всичко е наред, а след като му споменах за сърбежа и течението ми изписа хапчета без дори да ме прегледа...
Досега никога не е бил така пренебрежителен, винаги ми обръща доста внимание... не го хванах на кеф ли и аз не знам. 😒

Кукувиц, мързелувай си на воля, сега е момента. Като се родят бебчета и да ни се иска няма да има мързелуване 😁

# 712
  • Мнения: 635
Да се ходи на запис на тонове задължително ли е , защото когато попитах лекаря който ме наблюдава кога трябва да се ходи на запис отговора му беше за какво да съм си давала парите излишно, ако нещо не е наред и се бил осамнил тогава щял да ме праща

# 713
  • Мнения: 33
Да се ходи на запис на тоновете задължително ли е , защото когато попитах лекаря който ме наблюдава кога трябва да се ходи на запис отговора му беше за какво да съм си давала парите излишно, ако нещо не е наред и се бил осамнил тогава щял да ме праща
В коя седмица си? Според мен е добре да се ходи веднъж седмично, за да се следят нещата. Иначе доста често го правят само за пари, мен ме викат два пъти седмично в 36та седмица съм без да има проблем (за щастие). А два пъти е излишно според мен

# 714
  • Мнения: 635
Да се ходи на запис на тоновете задължително ли е , защото когато попитах лекаря който ме наблюдава кога трябва да се ходи на запис отговора му беше за какво да съм си давала парите излишно, ако нещо не е наред и се бил осамнил тогава щял да ме праща
В коя седмица си? Според мен е добре да се ходи веднъж седмично, за да се следят нещата. Иначе доста често го правят само за пари, мен ме викат два пъти седмично в 36та седмица съм без да има проблем (за щастие). А два пъти е излишно според мен
И аз съм в 36 седмица

# 715
  • Мнения: 199
Според мен е силно препоръчително след 36 г.с
Аз бих ходила два пъти, но моят доктор не иска.
Без да изпадам в подробности и без проблем,може да се появи за много кратко време.
Не виждам защо да не се проверява по два пъти, но всеки си решава, разбира се Simple Smile
Да се ходи на запис на тоновете задължително ли е , защото когато попитах лекаря който ме наблюдава кога трябва да се ходи на запис отговора му беше за какво да съм си давала парите излишно, ако нещо не е наред и се бил осамнил тогава щял да ме праща
В коя седмица си? Според мен е добре да се ходи веднъж седмично, за да се следят нещата. Иначе доста често го правят само за пари, мен ме викат два пъти седмично в 36та седмица съм без да има проблем (за щастие). А два пъти е излишно според мен
И аз съм в 36 седмица

# 716
  • Мнения: 400
Аз ходя веднъж в седмицата на тонове, в 37 г.с. съм. Иначе и аз съм като вас, на моемнти имам прилив на енергия, но пренатоваря ли се малко ( а вече това става толкова лесно!) и веднага ме почват болки..
kpm, и аз така на няколко пъти си мислех да тръгвам към болницата, но после ми отминаваха болките. И мен ме хваща шубето последните дни като си мисля за предстоящето събитие. Но е нормално, особено като е нещо, което никога не си преживявал, да не говорим, че аз се наслушах на разкази за раждания, разкъсвания, възстановяване и т.н., голяма грешка Grinning

# 717
  • Мнения: 664
Аз ходя веднъж в седмицата на тонове, в 37 г.с. съм. Иначе и аз съм като вас, на моемнти имам прилив на енергия, но пренатоваря ли се малко ( а вече това става толкова лесно!) и веднага ме почват болки..
kpm, и аз така на няколко пъти си мислех да тръгвам към болницата, но после ми отминаваха болките. И мен ме хваща шубето последните дни като си мисля за предстоящето събитие. Но е нормално, особено като е нещо, което никога не си преживявал, да не говорим, че аз се наслушах на разкази за раждания, разкъсвания, възстановяване и т.н., голяма грешка Grinning

И втори път е шубе, при мен е така.

# 718
  • Мнения: 360
И аз съм края на 37-ма седмица и ходя веднъж седмично на тонове,още от 32-ра седмица,може би тогава е раничко, но аз съм с чувствителна матка и се  налагаше.Но от 35-та седмица,според мен си е задължително. Освен това на тонове се ходи, за да се види как е бебето, дали ти имаш контракции и т.н.,а не защото е някаква прищявка.
Nellie B  настоявай си за микробиология щом не са отминали симптомите. Това с изписването на нещо без да има резултати черно на бяло е меко казано несериозно. Аз имам проблем от началото на бременността с два вида бактерии. Нямам никакви симптоюи,но тези гадове все са си налице. Взимат ми секрет всеки месец, защото каквото и да има там долу е опасно за бебето,особено ако раждането ще е нормално.

# 719
  • Мнения: 2 288
Честито бебче! Много да ви радва и мама бързо да се възстановява .

Аз ходих на тонове веднъж, преди три седмици, но АГ ме преглежда всеки петък, прави доплер, а утре и вагинален преглед, защото съм 39-та.
Един АГ уж много добър и хвален ми изписа овули три вида и ми каза, че с първите два вида ще изтрепем каквото има, а с последния ще възстановим флората. Да, да нищо не ги взех, разбира се, и повече не искам да го виждам. Това за родилка преди 2 месеца. Моята Аг се прибра, пусна мб и цн и всичко си беше ок. За мен шега не бива и без мб не вземам нищо.

За умората да ви кажа, налегнала ме е с пълна сила, едва обслужвам детето и все се опитвам да я прехвърля на някого другиго, много ми тежи. Радвам се, че стана топло и не нося чорапи.

А за раждането, мен ме е страх повече от предния път. Шубето е голям страх, а и като знаеш какво те чака. Здрави да сме, щом толкова бързо се навих за второ, значи всичко е точно.

Аз вирея главни на таратор и салата без лук и чесън, зверски киселини имам, направо кошмарни Sad

Общи условия

Активация на акаунт