внушения за бременност

  • 2 202
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 20
Здравейте,
имам голям проблем.от няколко години.мисля си,че мога да забременея,от всичко.от докосване на мръсни предмети,защото по тях евентуално някога може да е имало сперма.мия се постоянно.не съм правила секс от 3 месеца.и все пак ме е страх да не забременея,защото съм в овулация.а не правя секс.кажете ми как да го преодолея,моля ви...мисля,че това се корени в това ,че никой никога не се е наемал с елементарната задача да ми обясни,как аджеба се забременява.знам,че е смешно.но ме съсипва психически.кажете какво да правя...помогнете ми,моля ви...нали не мога ей така от нищото....

# 1
  • София
  • Мнения: 558
Здравейте,
Според мен най-важното е  се почувствате повече в реалността, както и да имате по-адекватна оценка на житейските ситуации, в които попадате. За да пишете тук, явно съзнавате, че нещата, които ви се въртят из главата са невъзможни за случване в реалността. Това, обикновено се преодолява с помощта на невролептик. Следователно е добре да посетите психиатър и той-да ви предпише съответния медикамент. След това поработете и с терапевт, защото съм сигурна, че тези ви страдания пречат на взаимоотношенията ви с околните, както и на възможността да живеете пълноценно.
Даниела Тахирова - психотерапвет

Общи условия

Активация на акаунт