Коледата чука на вратата, юнчето подарък чака под елхата!

  • 58 100
  • 727
  •   1
Отговори
# 285
  • България
  • Мнения: 3 620
Благодаря Нинив, най-накрая се беше изпотила цялата и я свали засега!

# 286
  • Мнения: 1 976
Забравих да се похваля,че Стела вече си пише буквата Simple Smile
Браво на дететооо! Simple Smile При Огнян такива мераци няма. Той е по разглобяване и сглобяване. Баткото на две знаеше азбуката,но пък грам интерес към Лего,например,нямаше. Огнян се опитва всеки миг да се пребие качествено,баткото и досега е шубе Simple Smile .
С гърнето нямаме никакъв успех. Като се затопли започвам да пробвам направо с тоалетната. Спря отдавна да казва като му се ака и се крие в някое кюше,но почна да казва "ак",когато пишка.

# 287
  • Мнения: 1 976
Благодаря Нинив, най-накрая се беше изпотила цялата и я свали засега!
Високата темп при баткото съм я сваляла просто с къпане. Така или иначе при 40 градуса температура,нормалната темп на водата за къпане е доста по-ниска. Да се оправя бързо!

# 288
  • Мнения: 3 213
Ирен, браво на Стела и бързо да се оправяте ! И при нас мераци за писане няма, но редовно ми влачат дъските за драскане и искат да им рисувам кученца, котенца и т.н. После драската върху тях и пак ми ги носят. И така безброй пъти. Grinning

# 289
  • Мнения: 509
Здравейте, момичета! Изчетох ви сега и найстина са напреднали нашите сладурчета добре. Кухня на Йони отдавна не давам-само хвърлям,но започвам и да се изчерпвам от към кулинарни идеи. Тя попроговаря и допълва,но още не казва  цели изречения, а думи и непрекъснато бърбори. Не знам как ще се оправяме као започне с въпросите Simple Smile йони отдавна си спи в сгъваема кошара за игра (с маткаче пухкаво) и само отварям ципа и си.слиза долу на пода и си влиза после когато реши. Хареса ми че кошарата е 1м х 1м и детето си се разполага отлично в собствено местенце.
От утре съм в обратно броене за бебо-имам 7 дни и едва се оправям с подготовката-поне само седя и казвам от страни кое къде да се премести и нареди:)
Колкото до времето правим разходка с колата и толкова-мразя студа и зимата,а и гледам точно сега да се пазим от вир7си и подхлъзвания и двете с нея.
Маги,радвам се че Мити вече се е оправил,а за бибата-и.ние сме така.Ще я махне сам когато е сигурен. Сигурна съм, че сватбата ще е перфектна.
Хипо,честити внучеетааа! Мнооого сладури са,но ще ви е диво и поне няма да имате скука.
Ирен,бързо да преборите Т! Гадно нещо са тази година вирусите.

# 290
  • София
  • Мнения: 1 420
Хипо, честити внуци. Simple Smile Приличат на питбул блу ноус /може и да бъркам/. Много ги обичам Simple Smile Всички кучета де Simple Smile Ако нямах 3 деца щях да си взема едно от теб Simple Smile
Висока температура свалям с лекарства, мокър чаршаф и чорапи с оцет или с къпане. Каката като почне да вдига температура почвам да побелявам, че нали като бях бременна с Марина за малко не ми умря в ръцете. Много е коварно това с тия температури.
Ирен, браво на Стела. Нашето теле засега драска само по телевизора и стените. Simple Smile Но телевизора печели по желание Simple Smile
Сорента, чакаме вече всеки ден добри новини за ново бебе Simple Smile Стискам ти палци всичко да мине бързо и без много болки Simple Smile Да е голям и кротък мъж.

# 291
  • Мнения: 3 213
Момичета, малкият е с жестока кашлица, която от влажна се превръща в суха. Има и бистри сополки. Няма температура, но няма и апетит. Страшно е кисел. Не ми се иска да го тъпча с нурофени и т.н. Засега давам "мукоплант лека нощ" и физ. р-р за нослето, както и биозин и вит. Ц. Според вас, трябва ли да търчим към спешното при тези симптоми ? Какви бабини действащи илачи можете да препоръчате ?

# 292
  • Мнения: 1 976
Милена, кученцата са порода Ваймаранер. Където три деца,там и четири Grinning ! Аз сега съм с 12 Grinning (кучка-мама + 9 бебета, Огнян и баткото). Бих могла да добавя отвреме навреме и таткото,но няма да е честно. Все пак отива в банята без ритници,примерно Grinning
KittyCatty, ако имаш инхалатор, прави му инхалации. Може да сложиш на котлона вода със сода да ври и поне да диша парите,докато играе. Свеж въздух и повече течности. А утре на лекар.

# 293
  • Мнения: 3 213
Благодаря, Хипо. Хич не ми се ходи по доктори за една кашлица и бистри сополки, но ако до утре няма подобрение, ще наминем. Честити „внучета” ! Обожавам кучета, а децата май на мен са се метнали в това отношение. 😁

# 294
  • Русе
  • Мнения: 1 033
Кити, каката от събота е с влажна кашлица. Не съм вадила инхалатора, давам сироп за кашлица, капки в носа и днес й направих сироп от черна ряпа с мед. Утре няма да я пусна на градина, но май и ЛЛ ще пропуснем, че след почивните дни ще е стълпотворение. Дано при вас мине бързо!

# 295
  • София
  • Мнения: 1 420
Не искам да ви плаша, но на брат ми синът му е в болница от днес. Чакаме да ни кажат какво му е. Бил е с кашлица и температура, а от днес и със затруднено дишане от дясно. Докато стигнат от Младост до централна гара /там е болницата/ вече проблемът е бил двустранен.
Хипо, уникални са, но освен 3 деца /без таткото/ имаме папагал, костенурка и тарантула Simple Smile Животните ми стигат за сега, иначе в нас умираме за животни.

# 296
  • Мнения: 3 213
Милена, няма температура, иначе до сега да сме хукнали по доктори. Нинив, как го правиш този сок от черна ряпа с мед ? Не знам дали изобщо ще го пие, но ще опитам.

# 297
  • Русе
  • Мнения: 1 033
Издълбавам ряпата малко от горната страна. Долу я пробивам с шишче. Слагам над една чаша и пълня горе с мед. Сиропът започва да се отича в чашата. Съседка каза, че не пробива дупка, а само пълни издълбана ряпа. Става сладичък сироп, Йоана го пие без проблем. Стига да са яли децата мед, че си е алерген.
Иначе аз за сополи не водя на лекар, но за кашлица обикновено - да. Но утре ще е лудница, може да опитаме в сряда, че и без това ми трябва бележка за поставените ваксини.

# 298
  • Мнения: 3 213
А медът къде точно го слагаш, че не успях съвсем да разбера ?

# 299
  • София
  • Мнения: 1 420
А медът къде точно го слагаш, че не успях съвсем да разбера ?
В издълбаното отгоре. Поне аз така разбрах.

Общи условия

Активация на акаунт