Коледата чука на вратата, юнчето подарък чака под елхата!

  • 58 027
  • 727
  •   1
Отговори

Анкета

Име на новата тема

Опции:

# 300
  • Русе
  • Мнения: 1 033
Храних дребните и докато видя... Да, дълбая ряпата (черна) като купичка, но да останат малко и от стените, че медът изсмуква буквално.
А отдолу правя малка дупчица. Бързо се събира сироп. Давам по една чаена лъжичка през два, три часа. Миналия път на втория ден спряха да кашлят. Сега не намерих ряпа в квартала, пък баща им го нямаше два дни, та затова чак днес взех да давам.

# 301
  • Мнения: 2 721
И при нас се разви много бързо вируса -3дни Т , на 4тия задушаваща кашлица и направихме снимката на дробовете и веднага ни приеха. Пазете се!!

Пиете ли някакви витамини ? Напоследък се чувствам като парцал и не мога нищо да свърша без да се уморя на 10тата минута..

# 302
  • София
  • Мнения: 1 419
И при нас се разви много бързо вируса -3дни Т , на 4тия задушаваща кашлица и направихме снимката на дробовете и веднага ни приеха. Пазете се!!

Пиете ли някакви витамини ? Напоследък се чувствам като парцал и не мога нищо да свърша без да се уморя на 10тата минута..
Маги, аз пия на Doppelherz "Актив мама", защото кърмя, но и тези съдържат много витамини.

# 303
  • България
  • Мнения: 3 617
Теди се оправи,от нощес Стела вдига Т.поне само до 39 Wink
Днес бяхме на консултация.
Теодора 12.200,85см,Стела 13,200,88см.Не са качили много на кг, за сметка на см Simple Smile
Как са днес  другите сополиви и кашлящите???

# 304
  • Русе
  • Мнения: 1 033
Нищо не пия освен магнезий, че имам крампи на краката. За сметка на това започнах да спя всеки ден с Йоана. И понеже и тя намали нощните будения (е, буди се, но пийва вода или си търси "бабайона" и заспива пак) и се чувствам доста по-добре.
Естествено от днес и Йоана покашля и пак й свиркат гърдите. Та утре май ще стигнем до ЛЛ. Иначе няма други симптоми, явно е вирусът на кака й.
Инатът й е огромен! Тююю, голямото и то юнче, ама не се е тръшкала така! Тая вечер се хвърли в кишата, че не тръгнахме към кварталната площадка на връщане от магазина!

# 305
  • Мнения: 2 721

Черпя ви с виртуална торта момичета. Днес имам рожден ден. На цели 23 години ставам .😃☺🌺🌼🌸

# 306
  • Мнения: 1 976
Нищо не пия освен магнезий, че имам крампи на краката. За сметка на това започнах да спя всеки ден с Йоана. И понеже и тя намали нощните будения (е, буди се, но пийва вода или си търси "бабайона" и заспива пак) и се чувствам доста по-добре.
Естествено от днес и Йоана покашля и пак й свиркат гърдите. Та утре май ще стигнем до ЛЛ. Иначе няма други симптоми, явно е вирусът на кака й.
Инатът й е огромен! Тююю, голямото и то юнче, ама не се е тръшкала така! Тая вечер се хвърли в кишата, че не тръгнахме към кварталната площадка на връщане от магазина!
Като се скарам на Огнян,започва да лиже пода Grinning Иначе навън е абсурдно да управлявам движението му. Или го взимам на ръце,или сме с количката да е овързан до ушите Simple Smile . Баткото раче беше съвсем друга работа,но затова пък сега.... докато те стане на неговото е страшно.

# 307
  • Мнения: 3 213
Благодаря, момичета, за съветите. Малкият, както кашляше, като разпран два дни и с бистри сополи, така на третия ден изведнъж се събуди напълно здрав. Тъкмо щяхме да го водим на лекар, но отменихме. Сега се закашля на 5 часа веднъж, но вече е само влажна кашлицата и май отшумява. Какво беше това нещо, не разбрах, но и мен ме драска гърлото днес.
Маги, честит рожден ден !!! Леле, колко си млада ! Да си жива и здрава и много щастливи мигове да имаш !

# 308
  • Мнения: 1 976
Благодаря, момичета, за съветите. Малкият, както кашляше, като разпран два дни и с бистри сополи, така на третия ден изведнъж се събуди напълно здрав. Тъкмо щяхме да го водим на лекар, но отменихме. Сега се закашля на 5 часа веднъж, но вече е само влажна кашлицата и май отшумява. Какво беше това нещо, не разбрах, но и мен ме драска гърлото днес.
Маги, честит рожден ден !!! Леле, колко си млада ! Да си жива и здрава и много щастливи мигове да имаш !
Не знам привас какво е било времето,но при нас (точно като писа за кашлицата) беше мъгливо и влажно. Независимо,че е добре,обърни внимание на педиатъра за това. Просто да сте подготвени,ако е от децата,които получават суха кашлица при определено метереологично време.

# 309
  • София
  • Мнения: 1 419
Маги, честит рожден ден. Много щастие и любов. Всичко да ти върви по вода. Ти си направо дете Simple Smile

# 310
  • Мнения: 3 213
Hipo, едва ли е от това. Те небяха излизали няколко дни, откак се изсипаха снеговете и после кишата с падащите ледове. Не вярвам да е от алергия, щото имаше и сополки.Подозирам, че е лека настинка, щото и нас зарази.

# 311
  • Русе
  • Мнения: 1 033
Леле, Маги! Честит празник! Много щастие! На тия години тъкмо завърших университета, животът ми се струваше пред мен Simple Smile И си беше де!
Йоана пак е с бронхоспазъм, ЛЛ се чудеше да ни праща в болницата, че вече нямало урбазон по аптеките, само в болницата. Сложиха й нещо друго, засега сме в нас на антибиотик, че има и температура. Дано мине.

# 312
  • България
  • Мнения: 3 617
Леле,Маги, наистина колко си млада.Много щастие и любов Simple Smile
Кога щеше да е сватбата?
Кити,супер че се оправя.
Стела след 40+Т снощи,днес има един пробил кучешки (последния) иначе нищо й няма!
Нинив,дано се оправите и се размине болницата!
Не може ли нещо друго,вместо урбазон?

Последна редакция: чт, 08 мар 2018, 07:58 от ирен22

# 313
  • Мнения: 1 976
Hipo, едва ли е от това. Те небяха излизали няколко дни, откак се изсипаха снеговете и после кишата с падащите ледове. Не вярвам да е от алергия, щото имаше и сополки.Подозирам, че е лека настинка, щото и нас зарази.
Може да е настинка,разбира се. Оправяйте се бързо. Иначе при нас положението със сухата кашлица не зависи от излизането. Въздухът отвън все пак влиза и вътре.

# 314
  • Мнения: 1 976

Черпя ви с виртуална торта момичета. Днес имам рожден ден. На цели 23 години ставам .😃☺🌺🌼🌸
Да си жива и здрава! На твоите години вятър ме вееше на бял кон Grinning Да ти еслънчево и усмихнато!

Общи условия

Активация на акаунт