ХАЛИТ ЕРГЕНЧ И БЕРГЮЗАР КОРЕЛ В "ТИ СИ МОЯТА РОДИНА" И ВСИЧКО ДРУГО ЗА ТЯХ - 19

  • 64 228
  • 740
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 7 068
Благодаря за превода на резюмето и снимките, Варна! Hug bouquet



..........................


# 571
  • Мнения: 9 732
Варна  bouquet благодаря за снимките и превода на резюмето Peace

Цитат
Азизе оглавява Съвета на медицинските сестри.

А това какво е  newsm78 да не би да отива във войската на Мустафа Кемал  Thinking няма значение, харесва ми повече от това да стреля и убива ooooh!

# 572
  • Мнения: 23 350
Съветът на медицинските сестри е женският военен отряд, който се канеха да правят.

Не знам защо са го кръстили така.

А че ще стреля и убива е сигурно. Видя се във фрагмана, че участва в някаква акция заедно с мъжете на Дагестанеца.

По повод появилото се инфо, че остават още 13 серии до финала, го сметнах така.

Следващите две-три серии ще се занимаваме с Мехмед и Тефик. Те излизат от сериала.
В резюмето пише, че Джевдет трябва да използва Тефик, за да се справи с Дагестанеца.
Тефик може да получи поръчение да убие Дагестанеца, но накрая жертвата ще се окаже самият той.

После две серии докато Джевдет разбере, че Азизе е в чифлика на Дагестанеца.

Четири - пет серии тя ще играе ролята на Тефик, тоест тя ще бъде човекът на Джевдет при Дагестанеца.

Три серии да бъдат завършени всички сюжетни линии и да се стигне до финала.

Това е моята "пътна карта" от този четвъртък до последния  епизод.  Grinning Grinning Grinning

# 573
  • Мнения: 5 686
Варна,  Hug благодаря за превода и новините!  bouquet

# 574
  • Мнения: 11 116
Привет!

Благодаря за резюмето и другата информация! Hug Hug Hug

Да, добре би било да не се мъчат и сценаристи, и актьори, и зрители....Да изчистят там линиите, недовършени от първи сезон и започнати в началото на втори....

Аз така знам. От опита ми досега с тр дизита. Един сериал, в който екипът е наясно накъде върви, има стабилен състав от сценаристи, режисьори, щото актьори бол, бол в ТР, започва навреме сезона, няма смени по стълбичката, с изключение на гостуващи и отпадащи поради историята  актьори. Но сценаристите, режисьорският екип, главните актьори са опорите на проекта. Разбира се и продуцентите.

Та...още като се смени сценаристката, като закъсняха сезона и ми стана пределно ясно накъде вървят нещата....Въобще грам не ми хареса идеята Азизе да е препасана с разни пищови, казвам го за кой ли път. Гледам просто, защото я виждам на екрана, а скоро няма да ми се отдаде тази възможност, за двамата заедно с Халит да не говорим. Но, ако ще е такъв общ проект, по-добре да приключват. Пожелавам си още отсега, Берг да попадне на хубав съвременен проект, да направи една съвсем различна роля, дано и тя се е убедила....
Халит ще си участва в разни филми. Предполагам. Докато не се появи нещо на хоризонта, на което да каже "Да". Ще минат най-малко 2 години.
Колкото до Берг за снимането близко време....Година може и да мине, но както се казва, никога, не казвай никога...Всичко зависи от времето - доходи, занимания, ангажименти и на двамата.
Ще поживеем, ще видим.

Хубава вечер на всички! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 575
  • Мнения: 9 732
ВГ bouquet  винаги влизаш в темата с много хубави снимки- благодаря за удоволствието Grinning

Мехмет и Джевдет, в очакване към тях да се присъедини и Азизе Wink


# 576
  • Мнения: 23 350

Откъде са го намерили това бебче?

Толкова е хубаво и сладичко.  Heart Eyes

Какви прекрасни сцени можеше да има. Ще си останем само с желанията. Несбъднатите желания.

# 577
  • Мнения: 9 732
Взех колажа от профила на една бразилка Wink

# 578
  • Мнения: 23 350




То е колаж, но бебето си е това, което участва в сериала.

Дано има някакви сцени с него и Джевдет.  Джево да не вземе за избяга и този път, когато бабата му предложи да подържи Мехмедчо.

Те как се обръщат към него? Нали не му знаят името.  Grinning

# 579
  • Мнения: 5 686
Цитат
Откъде са го намерили това бебче?

Толкова е хубаво и сладичко.  Love

И прилича на Халит. Joy

В турските филми почти винаги има  деца и са много сполучливо подбрани.
Те не са учили театрални школи, но играят като истински актьори.
Предполагам, че има специалисти, които работят с тях, но много е важно и отношението на
другите от екипа.
Аличко като гледа мама и тати с екранните им деца дали изпитва ревност. Grinning

# 580
  • Мнения: 11 116
Премиера на филма на Онур



# 581
  • Мнения: 15 389
Ииии малко надраскано  Laughing Laughing ама от сърце  Hug Hug

# 582
  • Мнения: 7 068
И Боран е отишъл на премиерата  Grinning



Галее, Hug мерсии за снимката -  големи сладури! love001

...............................


# 583
  • Мнения: 5 686
Ииии малко надраскано  Laughing Laughing ама от сърце  Hug Hug



Галка,  Hug  love001

Сладурка си! И ти и Ергенчови!! Heart Eyes

# 584
  • Мнения: 9 732
Галка bouquet прекрасни са сем. Ергенчови Grinning Heart Eyes







И само Халит Peace


Последна редакция: вт, 09 яну 2018, 22:10 от Lilims

Общи условия

Активация на акаунт