Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Книгите със списание Журнал - тема 2

• 84 622
  • 560
  •   1
Отговори
# 555
Аз също си купих Съседът на Лиса Гарднър в края на септември и току що я започнах. Ако някой я иска, по-добре да си я поръча, не мисля че скоро ще я пускат пак. Предните 2 книги на авторката ми харесаха много, дано има още книги от поредицата за детектив Ди Ди Уорън.

# 556
Аз също нямам търпение да започна книгите на Лиса Гарднър, но преди тях имам други за четене.
Сега чета „Идеалният мъж” Джули Гаруд.

# 557
  • София
Здравейте, вчера си подреждах книгите и открих, че тези съм си ги купила по няколко пъти Blush

Ако някой ги е изпуснал и ги иска, може да пише на лично. 🙂

# 558
5.11.2020

Aмбициозен готвач, съдия и лъжица романтика ...
Зоуи Харпър печели желаното място в кулинарно състезание по телевизията. Това разкрива нейния път към славата и богатството. Едва започнала, тя се оказва с твърде много неща на главата си. Не само трябва да се бори със свръхконкурентната и очевидно нечестна Шер, но и бързо развива увлечение към един от съдиите – наистина вкусния Гидиън Ървинг.
Съвсем скоро залогът е много по-голям от кексчета и кордон бльо. Ще спечели ли Зоуи състезанието или изкушението Гидиън е твърде голямо? И дали Зоуи е наистина готова да рискува всичко за любовта?

# 559
Мастър Шеф на книга, хихи. Само съдията да не е ала Гордън Рамзи или нашия нервак Ангелов, че каква ти любов .. тигани ще летят. Ще я пропусна.
Някакви трилъри няма ли, очаква ли се нещо по-така .. за душата?

# 560
Аз нямам търпение да видя кой ще е историческия дано да е някоя нова книжка, да не е издавана вече

Последна редакция: чт, 29 окт 2020, 19:02 от melissa n

Общи условия

Активация на акаунт