Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Книгите със списание Журнал - тема 2

• 107 716
  • 680
  •   1
Отговори
# 675
# 676
Следващата седмица - „Хвани ме” Лиса Гарднър.

# 677
Много съм разочарована от книгата на Дороти Кумсен. Толкова харесвах книгите ѝ, персонажите, историите, а това е една боза/за мен/. Гледах оценката в GR и е над 4 с доста положителни коментари. За мен история- няма, интрига- още по-малко. Героите са някакви празни, плоски и на моменти смотани Confounded  Много жалко. Предишната, която издадоха също я зарязах още в началото. Моля, споделете дали си заслужава да я мъча  още.

# 678
Маrsia_K, аз все още не съм ги чела, но четейки анотацията ми се сториха интересни. От Дороти Кумсън наскоро си взех „Бонбони за закуска”, че съм я пропуснала. От нея много ми бяха харесали „Когато бях невидима”, „Момиченцето на Адел” и „Приятелката”.
Другата книжка която не ти е допаднала от Санта Монтефиоре ли е?

# 679
На Дороти книгата от предната страница звучи като "Натюрморт" на Джой Филдинг и дори четох мнение, че книгите ѝ заприличват все повече на нейните. Аз щях да я търся дали някъде не е изостанала, добре че ме подсетихте бях забравила.

# 680
N.N, имам предвид "Лека нощ красавице" отново на Дороти Кумсън. От доста време насам купувам само нейни книги със списанието, защото  я харесвам като автор, но тези двете са ми пълна греда. Нищо друго не съм купувала , понеже рядко ми допадат анатонациите им. Напоследък чета предимно в ел. вариант, защото единственото ми време за четене е преди лягане и по този начин не преча на съпруга ми.

evencee, ще ми е интересно да прочета твоето мнение Simple Smile

И като споменахте Джой Филдинг Sweat Smile да си кажа, че и нейната "Кажи, че ме обичаш" я зарязах до половината, но пък  "Виж Джейн бяга" е добър психологически трилър .

Общи условия

Активация на акаунт