Книгите със списание Журнал - тема 2

  • 175 389
  • 1 076
  •   1
Отговори
# 825
  • София
  • Мнения: 30 139
Скрит текст:
Момичета, изд.ССБ Медия започнаха една трилогия на Сабрина Джефрис  "Кралско братство" , издадоха първа "В леглото на принца" преди два-три месеца, дали някой е срещал информация, кога да очакваме втората?

Хммм, изпуснала съм я. Яд ме е.
Има я налична в сайта, а също и по будките с вестници.
Не я открих по будките около нас. Хубава ли е, за да я поръчам?
Става за четене докато пътуваш...Нищо необичайно, но и цената не е висока...Така, че решението е ваше.
Скрит текст:
Този четвъртък ще издадат първата книга от новата поредица "Училище за херцози".
https://shop.sbb.bg/product/1256/da-prevazpitash-hertsog.html
Съвсем случайно я открих в Shell и си я взех. Дано е приятна за четене в летните дни.

# 826
  • Мнения: 1 526

Последното, което бостънския детектив Д. Д. Уорън помни е как се връща сама на местопрестъплението. Следват проскърцване по пода и зловещ шепот в ухото и... По-късно и казват, че е успяла да стреля три пъти, а единственото, което тя самата знае е, че е сериозно пострадала, не може да движи лявата си ръка и няма как да се върне на работа.

Шест седмици по-късно втора жена е открита убита в собственото си легло. Единственият човек, който може и да е виждал убиеца, е детектив Д. Д. Уорън, а тя все още не може да зареди личното си оръжие, да гушне детето си или да си спомни дори един детайл от онази нощ, която може да и струва всичко.

Дъщеря на гениален професор по физика, Мелиса Елмет се влюбва лудо в израсналия в сиропиталище Уил Хайд. Опиянени от чувствата си, двамата се женят тайно и заживяват щастливо, докато родителите на Мелиса не анулират брака им. Години по-късно, прехвърлила тридесетте и все още неомъжена, Мелиса води скучния живот на университетски праподавател.

След раздялата Уил постъпва в МИ-6, където стремглаво се издига благодарение на невероятните си анализаторски способности. Отличният му бизнес нюх бързо го превръща в милионер и желана партия за брак сред хайлайфа.

Докато не започват загадъчните убийства. Единствено Уил прави връзката между четирите убийства на известни личности и поверителния проект, по който е работил покойния баща на Мелиса. Неумолимо, всички улики сочат, че следващата мишена ще бъде именно тя, ако Уил не успее пръв да стигне до нея.

Последна редакция: ср, 13 юли 2022, 16:53 от N.N.

# 827
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 397
Описанието и на двете книги е едно и също !

# 828
  • Мнения: 2 230
Втората книга определено ще си я взема. Кога ще излезе?

# 829
  • Мнения: 1 526
"Без страх" - Лиса Гарднър - 21 юли
"Страст" - Луиз Бегшоу - 28 юли

# 830
  • Мнения: 525
Много често започнаха да ги вдигат тези книги. Предният месец бяха на 5.99, а този вече са на 6.99. Май ще гонят десятката.

# 831
  • Мнения: 10 151
Аз си взех от Озон само книга  (Тайният живот на пчелите) с отстъпка при това, при една от офертите им. И сега май имат , мисля, че и за книгите на СББ хваща кода - BKG15 за -15%, но пък има прагове за безплатна доставка.

# 832
  • Мнения: 3 998
Да и аз последните 2 книги ги взех от Озон с 20% но по-скоро допълвам поръчката с тях иначе не си заслужава да се плаща доставка.

# 833
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 728
Аз си купих днес Лиса Гарднър- Без страх със списанието.
Описанието на книгата звучи интересно !

# 834
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Втората книга определено ще си я взема. Кога ще излезе?
Има я в Читанката.

# 835
  • Мнения: 1 526
Следващата седмица, ще ни "зарадват" с вече издавана книга:

Камрин Матика и Адел Бренън са страхотни приятелки - до деня, в който Адел извършва непростимото и спи с Нейт, годеника на Камрин. Още по-лошо, тя забременява и ражда неговото дете. Когато Камрин разбира, тя се заклева, че завинаги ще ги изхвърли от живота си. Години по-късно Камрин получава писмо, в което Адел я моли да я посети в болницата. Адел умира и моли старата си приятелка да осинови нейната дъщеря, Тийгън. Камрин обаче има страхотна работа и добре уреден живот, и последното, което ѝ трябва, е дете на пет години, а още по-малко дете, което винаги ще ѝ напомня за Нейт. Оказва се обаче, че няма кой друг да се погрижи за Тийгън, а Адел отпада все по-бързо. Има ли Камрин друг избор?

# 836
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Тази книга вече са я пускали преди около две години, имам я. Много е интересна.

# 837
  • Мнения: 1 526
11 август: „Всички твои целувки” -Джулия Куин

# 838
  • София
  • Мнения: 30 139
11 август: „Всички твои целувки” -Джулия Куин
Къде да намеря резюмето?

# 839
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 804
11 август: „Всички твои целувки” -Джулия Куин
Къде да намеря резюмето?
Това е третата книга от поредицата.
https://shop.sbb.bg/product/1281/vsichki-tvoi-tseluvki.html

Общи условия

Активация на акаунт