Книгите със списание Журнал - тема 2

  • 175 475
  • 1 076
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 1 489
Аз не успях да си купя "Сърцето на океана". Моля, ако я видите с друго списание, да ми пишете.
Прочетох другата и трилогия- "Родена в....". Много ми хареса. Типично нейн стил- загадка, любов, красиви пейзажи.
                                                               Пускат я с кулинарен журнал, брой 7

Хиляди благодарности! Ще я дебна!

# 766
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 397
Аз не успях да си купя "Сърцето на океана". Моля, ако я видите с друго списание, да ми пишете.
Прочетох другата и трилогия- "Родена в....". Много ми хареса. Типично нейн стил- загадка, любов, красиви пейзажи.
                                                               Пускат я с кулинарен журнал, брой 7

Хиляди благодарности! Ще я дебна!
търси я, Кулинарен журнал излиза по 2 броя в месеца на 1 и на 15...

# 767
  • Мнения: 1 489
Предполагам, че ще е на 15, защото в петък минах през един реп и беше излязла отново 1-вата книга.

# 768
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 397
Предполагам, че ще е на 15, защото в петък минах през един реп и беше излязла отново 1-вата книга.
На 15 тогава ще е втората, "Сълзите на луната", но гледай

# 769
  • Мнения: 1 527

Бившите агенти от тайните служби Шон Кинг и Мишел Максуел успешно навлизат в новата си кариера на частни детективи в малкия град Райтсбърг. Но задачата, пред която са изправени, надхвърля възможностите както на местната полиция, така и на ФБР. Поредица от жестоки убийства разтърсва щата Вирджиния, а върху китката на всяка от жертвите е поставен часовник, чиито стрелки сочат поредния номер на престъплението. Неизвестният извършител се подиграва със своите преследвачи, като имитира „почерка“ на знаменити серийни убийци и праща писма до градския вестник. Кинг и Максуел, които разследват кражба в дома на най-богатото местно семейство, внезапно откриват, че тя може да е свързана с ужасяващи престъпления.
А ето че се появява и втори убиец имитатор.
В жестоката ИГРА НА ЧАСОВЕ двамата детективи се надпреварват с времето, за да разплетат зловещите тайни на богатото южняшко семейство
и да заловят безумния си противник, преди самите те да бъдат убити.

# 770
  • Мнения: 1 186
Изпуснах да си купя ”Тайният живот на пчелите”. Много искам да си я взема, дали ще я пуснат отново както повтарят някои от книгите и кога?

# 771
  • Мнения: 10 159
Може да я намерите тук (или вероятно и на сайта на sbb, ако е по-удобно от там) https://www.ozone.bg/product/tayniyat-zhivot-na-pchelite-sbb-media/

# 772
  • Мнения: 1 186
Може да я намерите тук (или вероятно и на сайта на sbb, ако е по-удобно от там) https://www.ozone.bg/product/tayniyat-zhivot-na-pchelite-sbb-media/
Благодаря, но предпочитам да си я взема от някой магазин, в краен случай ще я поръчам по интернет. Grinning

# 773
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 397
Може би ще я пуснат пак. Както тази на Нора Робъртс трилогията, от която не мога да хвана 2 книга

# 774
  • Мнения: 1 527
Следващата седмица:

Роузи и Алекс са истински сродни души, но явно това е известно на всички други, освен на тях самите. Най-добри приятели от детските си години, те се разделят за първи път едва като тийнейджъри, когато родителите на Алекс се местят от Дъблин в Бостън. Подобно на кораби в нощта двамата запазват искрата на приятелството си и през годините остават неразделно свързани чрез имейли и писма. Макар и с разбити от раздялата сърца, Алекс и Роузи се научават да живеят един без друг, докато в един момент съдбата не решава да им покаже, че още не е приключила с тях, а плановете ѝ за живота им надминават и най-невероятните им представи…

# 775
# 776
  • Бургас
  • Мнения: 5 918
Момичета, изд.ССБ Медия започнаха една трилогия на Сабрина Джефрис  "Кралско братство" , издадоха първа "В леглото на принца" преди два-три месеца, дали някой е срещал информация, кога да очакваме втората?

# 777
  • Мнения: 2 232
Аз си взех "Една такава нощ". Някой има ли мнение за нея? Искам нещо любовно и ненатоварващо, и в същото време да не е тъпа. Simple Smile

# 778
  • Бургас
  • Мнения: 5 918
Аз си взех "Една такава нощ". Някой има ли мнение за нея? Искам нещо любовно и ненатоварващо, и в същото време да не е тъпа. Simple Smile
Книгата е втора от поредица. Не е нищо особено, но пък и тъпа не бих я нарекла. Обичам Джулия Куин и намерам книгата за забава и ненатоварваща.

# 779
  • Мнения: 6 149
А нещо на Лиса Гарднър да се задава и тая година - май бяха юли, август и септември ... ама да питам. Всъщност има ли яснота за юнските книги какви ще са?

Общи условия

Активация на акаунт