Любители на Котки - Тема 119

  • 44 900
  • 751
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 4 714
daviz, точно над твоя пост има негова снимка. Peace
Ето го пак. Примирен със зайците и моя крак. Laughing
Скрит текст:

Уха, Късметка! Heart Eyes
За зимата сподели, предполагам не я усещате. Wink

# 706
  • Мнения: 4 275
Прекрасни котанчовци Kissing Heart

Ето го и моя рижунчо Blush Едно от местенцата му за спане е този кашон...

А ето как се спи на два стола Joy


Абе Котуньо с всеки изминал ден става все по-Убав и по-Убав Heart Eyes

Давиз, твоя рижко като нашия рижко Simple Smile

Късметка как се е излегнала, бохем Joy

# 707
  • София
  • Мнения: 4 714
Скрит текст:
Прекрасни котанчовци Kissing Heart

Ето го и моя рижунчо Blush Едно от местенцата му за спане е този кашон...

А ето как се спи на два стола Joy

Абе Котуньо с всеки изминал ден става все по-Убав и по-Убав Heart Eyes

Скрит текст:
Давиз, твоя рижко като нашия рижко Simple Smile

Късметка как се е излегнала, бохем Joy

Даам.  hahaha Все по-Убав. Щот прилича на майка си.  bowuu hahaha hahaha Joy

# 708
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Зимата... Зимата я гледаме през прозореца и веднъж ден една бърза обиколка на терасата, да развее гащурите Simple Smile
Понякога и става топло и гледа да отиде в неотоплявана стая, за малко Simple Smile

Последна редакция: пн, 22 яну 2018, 22:33 от Мира Иванова

# 709
  • София
  • Мнения: 4 714
И моя за малко на балкона. И се разтресе като "Титаник". Laughing

# 710
  • Мнения: X
Котуньо е станал такава прелест, няма нищо общо с онова рахитното малко бръмбарче. Много е красив! Flushed

Мишелин, много ми харесват такива котковци като твоя. Явно има нещо в късокосместите, което ми се нрави. А на втората снимка ми прилича по нещо на Пинко - Розовата пантера, но не мога да загрея по какво Grin

# 711
  • Мнения: 4 275
Майче, напълно съм съгласна, че се е метнал на майка си Grinning Чаровница си ти голяма Hug

Орхидея, имаше един момент, в който го наричахме Пинко или Пинки, защото на места козинката му розовееше, беше си точно като Пинко - Розовата Пантера Grin Той и сега розовее на моменти Simple Smile)))

# 712
  • Мнения: X
Grinning Ето, усетила съм му нюансите Hug

# 713
  • Мнения: 453
Здравейте мами на прекрасни пухени топки, включвам се и аз във вашите редици. От октомври си имаме Ари, намерихме я пред един гараж в Редута, на около 2 месеца, закачи се с нас, взех я и пусна прежда, поиграхме си и я оставихме. Два дни не спрях да мисля за нея, стори ми се много самичка и много малка, носеха й храна от съседните блокове, но това не ме караше да се чувствам по-добре. Уикенда заваля из ведро, гледах през прозореца пороя и си мислех за писана, облякох се набързо, грабнах чадъра и се върнах в Редута за нея. пред гаража, в който живееше се беше образувала огромна локва, която стигаше до глезените ми, но някъде там чувах маукането й. Хвърлих няколко камъка в локвата и по тях стигнах до нея, измъкнах я от гаража подгизнала, трепереща, но много благодарна, защото не спря да мърка в колата, свита в скута ми. 40+ бълхи (толкова убих, не знам къде се бяха побрали по телцето й), малко глисти и две къпания по-късно, Ари вече е част от нас и се чувстваме прекрасно. Обича да цока ръкава на една пухена блуза, винаги трябва да е около нас, играе си с часове с всякакви интересни за нея неща, много е контактна и гледа изключително ококорено, много учуден вид има Yum Заведохме я на ветеринар сложиха й две ваксини в период от месец, обезпаразитиха я допълнително и в петък дори я кастритахме. Да чукна на дърво, много добре мина кастрацията, направили са й козметичен шев, т.е. никъде не се виждаха конци и се възстанови много бързо, сигурно, защото е още малка. Прибрахме си я, тя веднага се изпишка и отиде да чака до купичката за храна, след това игра, тича, опитах се да я огранича малко в движенията, но не ми се получи много. Близа се около раната и не даде вид да я боли, въпреки това на следващия ден след кастрацията й дадох обезболяващото, което докторът беше приготвил. Единствното, което ме разтревожи са завишените лимфоцити (поисках кръвни изследвания преди операцията) 13.4 при горна граница 7, лекарят каза, че е възможно да са по-високи, защото е още младо коте, но предложи да ги повторим след 2 седмици. При някой от вас имало ли е подобен проблем?

Поздрави от нас и благодаря за всичко полезно, което сте изписали назад в темите, изчетох ви на един дъх:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:

# 714
  • Мнения: X
Mushista, прелестна е, много красиво коте. Изглежда и много щастлива вече. раво за жеста, който сте направили и честит член на семейството!

# 715
  • София
  • Мнения: 13 128
Oх, ох, да му имам шапката за баня!  hahaha hahaha hahaha

Mushista, прекрасна е! Дълги години да се радвате една на друга!  Hug

Мишелин, доколкото знам този цвят котки официално ги наричат "розови".  Wink

Давиз, добре дошла с прелестния Каспър!  Hug

Да ѝ имам хубавите кюлоти на Късметка!  Heart Eyes

А Котуньо!  Heart Eyes  Той си знае, че винаги с удоволствие гледам оранжевото му кожухче!  Wink

# 716
  • Мнения: 9 162
А не, шапката е един път и аз искам , моля

Последна редакция: вт, 23 яну 2018, 16:22 от pinko

# 717
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 262
Добре дошла на Ари - много чаровна страхотни са всички хора които се грижат така добре за коте Simple Smile

# 718
  • София
  • Мнения: 327
Момичета здравейте, много разчитам на Вашия опит с котаните. Аз имам три, които са спасени от улицата , разбира се веднага заведени на лекар и кастрирани. Но се наложи да прибера и четвърто коте, което е било собственост на жена , която почина от рак за 2 седмици и трябваше да изхвърлят котана на улицата. Да обаче жената е била с ограничени финансови възможности и не е кастрирала котана. Сега в къщи е един ужас , денонощно сме подложени на непрестанно гърлено мяукане, котката е разгонена, дива и разкъса подматрачния плат на дивана да се крие там. Въпроса ми е колко ще продължи това и възможно ли е да се кастрира в този период когато е разгонена

# 719
  • София
  • Мнения: 327
Нещо не ми се получи със снимката на любимото ми коте и внучката.

Общи условия

Активация на акаунт