Енгин Акюрек. Нови и стари проекти – Тема 364

  • 68 423
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 34 011




Моля, обърнете внимание!
Важно съобщение за всички, които следят турските рейтинги. От новата година ще има значителни промени в методите за броене на аудиторията. Отсега нататък не само ще се вземе предвид рейтингът на телевизията, но и рейтингът на интернет гледанията на сериалите. Ще се взема предвид геолокацията - т.е., само турската аудитория ще бъде отчитана. Възможни са сериозни колебания в рейтинговата таблица. Например, като се вземат предвид интернет аудиторията в последния сезон се превърна в безспорен лидер "Ертугрул"(сериалът на Ердоган), а по петите му го следва сериалът "Вътре", който пък се следва от "Обещание".

..............
Как ще отчитат само турската аудитория ми е интересно...
Да видим какво ще се получи. Продажбите на сериалите нямат нищо общо с рейтингите им. Зрителите по света си пишат до техните телевизии, там уважават желанията им, знаем го.




Няма ви, но да се почерпим с Енгин.

Последна редакция: нд, 24 дек 2017, 16:22 от mariana51

# 31
  • Мнения: 2 293
Здравейте момичета.
Цял ден съм по улиците, обиколих роднините, обиколих магазините за последни покупки.
Момичета на вас и хората, които са около вас и които обичате желая прекрасни и щастливи мигове в предстоящите празници.
Нека се усмихваме повече, а добротата да извира от душите и сърцата ни.
Желая на всички вас една "тиха и свята нощ" заобиколени от щастие и любов.
   Хубава вечер прекрасни мои.

 Благодаря на Марианка за новата ни тема, която е и празнична  Hug Hug Hug
Благодаря и на Марта за винаги ведрото и оптимистично настроение и прекрасните клипове  Hug Hug Hug
И на Хармония, Мари,Комет и всички момичета, които пишат по някога или просто ни четат  Hug Hug Hug
 Благодаря на всички вас, че ви има и сте част от моя живот.
    Обичам ви.

# 32
  • Мнения: 3 243
Момичета, приготвихте ли всичко за Бъдни  вечер?
Марианка Hug просто се учудвам за техния рейтинг, как само ще отчитат рйтингът  на интернет гледанията на турската аудитория ?Според мен това не  правилно.



Момичета,весело посрещане на Бъдни вечер!

# 33
  • Мнения: 23 178


Мили момичета Two HeartsЖелая на всички вас една спокойна и пълна с любов Бъдна вечер,
защото всички надежди за нещо ново и по-добро са свързани с очакваното раждане на Спасителят на човечеството - нашият Бог!
На него се уповаваме в трудни моменти, него молим за закрила и здраве,
него славим когато имаме победи.

Да споделим трапезата си с най-близките си и да посрещнем Рождество
смирени пред Големият малък младенец!

Момичета, аз отивам да се трудя, но ви оставям своето настроение и пожелание за радостни и щастливи мигове!




https://www.youtube.com/watch?v=1RuL33IkcF4&list=PL670810DA7 … 256F&index=13

Скрит текст:
Досега подреждах, редих и броих... Споделям я с вас.

# 34
  • Мнения: 20 905


От мен усмивки за празничната вечер. Hug Heart Eyes

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 34 011


По един подарък под елхата - за всички вас момичета.
Този, дето се вижда...

# 36
  • Мнения: 20 905




Приятна вечер, момичета. Hug

# 37
  • Мнения: 3 243


Момичета Two Hearts,празнувате ли? Да ви е сладко и наздраве!

Марта Hug я няма аз я замествам с музикалното оформление!



        https://youtu.be/havdNPXCepc

Последна редакция: нд, 24 дек 2017, 21:01 от mari52

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 34 011




Поизморени, но сме тук...

# 39
  • Мнения: 3 243



          https://youtu.be/jOgJSoMJlvI

Как е настроението момичета?

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 34 011


Диана Скарлоне за срещата с Енгин!!

„О, ето го” каза Адриана и изчезна сред хората. Все още стоях, исках да видя този момент със собствените си очи, в живота, без екран между нас. Той се спря на вратата и се усмихна. Наклони глава махна с ръка, някои се ръкуваха с него, други снимаха. Останах назад, исках времето да минава бавно. Осъзнах, че всъщност съм там, видях го, и възелът който имах в стомаха, се качи в гърлото ми. От вратата наблюдаваше всички ни, погледна лицата на всички които бяха там,  едно по едно, мисля че видя и мен.
Имаше масичка за кафе заобиколена с фотьойли, в един от които седна той, на другата страна вляво седнахме ние(Адриана се върна). Отново се усмихна, мълчаливо наблюдавайки, погледна ни, всички снимахме. С тих глас казах на Адри: „Този човек не може да бъде истински”. Отначало дори не можех да снимам, просто гледах как той гледа, оправя косата си, усмихва се, протегна крака и отново гледа.
Имаше кратък момент, когато някои фенове проведоха диалог с него в който отговаряше, отговаряше тихо с лек и спокоен глас. Постеренно, започнаха да се приближават един по един и да предават подаръците които носеха за него.
В този момент (трябва да направя скоби), преди много години открих, че може да обичаш някого когото не познаваш, или познаваш много малко, любовта която е безусловна, защото тя не зависи от времето и пространството.
Когато направих това откритие, реших да си направя татуировка, така че това усещане да остане завинаги в мен. Всеки път, когато имах татуировка (имам две), мислех си за един невъобразим момент, когато можех да го покажа на лицето, на което съм я посетила.
Едната, посветена на Енгин – фраза на гърба, на височината на шията. Откакто направих това, си представях възможността да му я покажа и за това, какъв ще бъде този момент…
Когато беше мой ред да му дам подарък, използвайки няколкото ми класове, се представих на турски – невероятно, разбра и отговори! После помолих Хасан да ми помогне, за да обясни, че това е моят подарък и защо го избрах.
Щях да се сбогувам с него, когато чух, че Адриана ми каза да се „обърна”, погледнах я без да разбера защо иска да се обърна. После ме сграбчи за раменете и обърна гърба ми към Енгин. Сбогувах се с него, без да му покажа татуировката. Не можех да видя лицето му, само чух онова характерно „о, о, о”, и докато се опитвах да се възстановя от смущението, почувствах как той сложи ръце на врата ми, и палците му преминаха през татуировката ми. Енгин ме докосна, а аз все още стоях, не можех да повярвам. Не мога да опиша с думи мекотата и деликатността с която той ме докосна, няма начин да го опиша.
Когато успях да отреагирам, обърнах се и обясних защо е татуировката, той широко се усмихна. Помолих го за разрешение да го прегърна, той позволи. Сбогувах се с него с две целувки и му благодарих.
Няма нищо от Керим, Даахан или Йомер, нищо, нито един жест. Видях някои от погледите на Мустафа.
Енгин е прозрачен, той показва, когато не му харесва нещо, когато му  е неудобно. Той е абсолютно изразителен, внимателен към всички, приятелски управлява времето по своя вкус, благодарен, скромен. Не беше срамежлив, не е срамежлив човек. Той говори свободно и естествено.
Но най-впечатляващото (освен красотата, с която фотоапаратът не може да се справи), никога не съм виждала някой да изглежда така, интензивността на очите му е неумолима, така че той гледа в очите ти когато говориш с него. Всяка дума която казваш, дори и да не разбира какво говориш, прилича на желание да види повече от теб.
Наистина впечатляващо е да видите тези очи, така както ние, толкова хора ги видяхме, как те гледат.
Благодаря за тази уникална и незабравима възможност на Махта Хосеин, Маха Маха за групата „Хайде присъединете се към нас”, на Darüşşafaka, на Артистанбул и особено на Енгин Акюрек за подкрепата на тази кампания, и съгласието да споделят с нас тортата за рожденния ден.
На моята приятелка Адриана Еакечоне, без която не си представях това пътуване или тази среща, защото освен това което тя направи за нея, си спомни и за татуировката ми.

# 41
  • Мнения: 20 905


 mariana51, благодаря за разказчето на Диана Скарлоне. Heart Eyes

Момичета Hug, честито Рождество Христово!

Скрит текст:



Лека да е. smile3524

# 42
# 43
  • Мнения: 2 293
Добро утро момичета.
Честита Коледа.
Желая ви един прекрасен празничен ден пълен с усмивки, ведро настроение и положителни емоции.
Благодаря на Марианка за превода на поредния прекрасен разказ от срещата с Енгин. Hug Hug Hug
Дано и в днешния празничен ден ни зарадват с новини и някоя нова снимчица.
    Усмихнат празничен ден на всички. Hug Hug Hug

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 34 011


Весела Коледа Енгинполис
Здравейте Енгинки.

Общи условия

Активация на акаунт