Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 28 дек. 2017, 13:15 ч.

Мнението ви за различните автомобили

• 46 743
  • 436
  •   1
Отговори
# 435
  • Sofia
Здравей, Redline.
Хе-хе, върна ме 3 месеца назад какво съм писал.
Благодаря, неколкократно съм го гледал. И музичката е готина.
Това ми е любимият цвят - сиво, графит, заедно с вариации на червеното за Alfa. Спирачните апарати също да са червени, а не жълти.
Да ти кажа, обаче, колкото и да е красива, нова, невероятна Giulia, всичко й харесвам, но звукът на старите атмосферки, Busso 3.2 GTA и някои 159-ки, е много по-готин, дори сток, сравнявайки го с този на сток Giulia.

# 436
Пуснато е от началото на годината, а още не съм го засилача по пътищата, което е странно, ....
Мой близък си поръча и случайно, минавайки през дилър на МВ във Франция, му казват, че над 12000 коли от този модел са върнати за сервизна акция, още преди да стигнат клиента. Дребни дефекти, но дефекти. Затова!
Алфата Джулия в момента се рекламира доста в Щатите, което трябва да е сигнал за нещо добро. В потвърждение, доколкото съм чел, този модел и Стелвиото са произведени в новия завод до Болоня, ако не се лъжа за мястото. Той е построен от немци, поддържа се от немци и немци следят за качеството, затова в миналогодишната класация Джулията беше на 5-то място по надеждност!!! в класацията на Аутобилд, дори пред Хонда Акорд, което е нещо нечувано. Отделно спортната версия на Джулия победи с 1.2 сек БМВ М5 на пистата Нюрбургринг за една обиколка. Така че засега само суперлативи, освен за красотата си.

Общи условия

Активация на акаунт