Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 285
Нека не продават на загуба, ама малко да свият огромната надценка "ако мине". Един и същи апартамент или къща съм ги виждала с разлика 50-70К евро. По-бюджетните и те са раздути с минимум 10К евро, ей така ако мине.

# 286
  • София
Ами ако минава, най-нормалното е да пробват. И ние пробвахме и мина. Ако кажа във форума какво, къде и на каква цена продадохме никой няма да повярва. А 4 години по-рано го купихме повече от 2 пъти по-евтино. Така че пазарът е това където се срещнат продавач и купувач, а не където ни се иска  Wink

# 287
Правилно чакайте, в темите за наемите много харесват това.
Всичко е строго индивидуално! Не слушайте прогнозите за крах, защото дори и да го дочакате, няма да имате достъп до евтини ресурси, а тези, които са купили скъпо, няма да продадат евтино. Всичко е много относително, така че ако имате нужда сега и ви харесва нещо действайте
Брокерка ли си? Или нервно изплащаш заем и се утешаваш с "неуредилите се" като теб.

# 288
Със сигурност не е брокер. Да не сте продали на Ралевица? На двойната цена, щото ливадите по кризата бяха по 600 евро.

# 289
  • София
На Ралевица го оставихме. Продадохме ателието на Иван Сусанин, на 600 го купихме навремето, точно  Peace
За онзи над теб - заем не изплащам - затова продадохме - трябваше ни кеш, иначе отивахме при банка. А имам лоши спомени как ми трябваха 10к и нямаше откъде да ги взема навремето. И ги взех от 70 годишната ми баба. И тогава приключих с банкте...

Общи условия

Активация на акаунт