Акушер - гинеколози Варна - 9

  • 114 975
  • 847
  •   1
Отговори
# 825
  • Мнения: 25 732
Взимат пари за каквото могат.
На тонове не съм ходила, но всеки ехограф плащах 30лв.

# 826
  • Мнения: 32
Здравейте момичета! Дойде и моето време да се запиша в подобни теми, след дълго чакане лутане между диагнози и аг-та. Та и на мен, като на повечето от вас, ми предстои раждане. Относно АГ специалистите във Варна смятам, че е доста отчайващо положението, или поне аз не съм попаднала на точния.  Вече съм 7-ми месец. Следя бременността си при д-р Славчев, но СЛЕДЯ е вярно, защото той нищо не следи, освен да влезе следващата. До ден днешен не ми е снел никаква анамнеза, не знае нищо за проблемите ми преди забременяването, за миналите заболявания, за жалост списъкът не е кратък. Нито веднъж не ме е попитал как съм. Всеки път казва "всичко е наред", а аз започвам да му съобщавам симптом, който ме притеснява или ми създава дискомфорт. Отговорът е "ми така ще е" или "мога да ти кажа лекарство, но няма да ти помогне" или "това не е важно сега". Още първия път ми направи лошо впечатление, че в документите (амбулаторен лист след регистрацията на бременността) нямаше друга вярна за мен информация освен трите ми имена. Първо не ми е задал нито един въпрос и второ издава фалшив документ. Дали съм пушач или не мога да сметна за не толкова важно, тъй като не пуша след появата на 2 черти, но въпроси от сорта на известни алергии и минали заболявания, смятам че са доста важни, още повече че са налични и свързани с бременността. Неколкократно ми се е налагало да го търся (бях болна с висока температура и кашлица, имах болки, имах кървене) така и не ми вдигна. През цялото време ми се налага да разчитам на собствените си познания, на аг- приятел, на ОПЛ. Не бих го препоръчала, не бих повторила при него, не бих раждала при него. Много похвали чух за д-р Мария Ангелова, виждам, че и сред вас има доволни, както и за д-р Мирчева от АГ. Ако някоя е ражда при тях ще съм благодарна за мнение.
Желая лека бременност и щастливо и отговорно майчинство на всички бъдещи развълнувани мами! Simple Smile

# 827
  • Мнения: 427
Здравейте момичета! Дойде и моето време да се запиша в подобни теми, след дълго чакане лутане между диагнози и аг-та. Та и на мен, като на повечето от вас, ми предстои раждане. Относно АГ специалистите във Варна смятам, че е доста отчайващо положението, или поне аз не съм попаднала на точния.  Вече съм 7-ми месец. Следя бременността си при д-р Славчев, но СЛЕДЯ е вярно, защото той нищо не следи, освен да влезе следващата. До ден днешен не ми е снел никаква анамнеза, не знае нищо за проблемите ми преди забременяването, за миналите заболявания, за жалост списъкът не е кратък. Нито веднъж не ме е попитал как съм. Всеки път казва "всичко е наред", а аз започвам да му съобщавам симптом, който ме притеснява или ми създава дискомфорт. Отговорът е "ми така ще е" или "мога да ти кажа лекарство, но няма да ти помогне" или "това не е важно сега". Още първия път ми направи лошо впечатление, че в документите (амбулаторен лист след регистрацията на бременността) нямаше друга вярна за мен информация освен трите ми имена. Първо не ми е задал нито един въпрос и второ издава фалшив документ. Дали съм пушач или не мога да сметна за не толкова важно, тъй като не пуша след появата на 2 черти, но въпроси от сорта на известни алергии и минали заболявания, смятам че са доста важни, още повече че са налични и свързани с бременността. Неколкократно ми се е налагало да го търся (бях болна с висока температура и кашлица, имах болки, имах кървене) така и не ми вдигна. През цялото време ми се налага да разчитам на собствените си познания, на аг- приятел, на ОПЛ. Не бих го препоръчала, не бих повторила при него, не бих раждала при него. Много похвали чух за д-р Мария Ангелова, виждам, че и сред вас има доволни, както и за д-р Мирчева от АГ. Ако някоя е ражда при тях ще съм благодарна за мнение.
Желая лека бременност и щастливо и отговорно майчинство на всички бъдещи развълнувани мами! Simple Smile
За д-р Мирчева мога да кажа само хубави неща. Аз родих преди 20 дни при нея, планово секцио 10 дни преди термина близнаци. Изключително приятна като човек и страхотен професионалист. Започнах да ходя при нея от 7ми месец . След операцията всеки ден идваше да види как съм , как са децата и т.н. Имахме малък спор с неонатолозите в АГ. Тя лично отиде да провери и се оказа , че всичко е заради клиничната пътека и няма проблем с децата. Та ако пак реша да раждам тя е човека и бих я препоръчала на всеки. Работи в екип с д-р Танев . Операцията не ми личи изобщо , даже с шевовете не личеше нищо , освен възелчето на конеца.

# 828
  • Мнения: X
Здравейте, търся новите координати на Д-р Боян Георгиев и Д-р Евгения Георгиева, които вече са в АГ-то. Търсих някаква информация за тях в сайта на АГ, но не намерих нищо. Знаете ли дали се занимават с профилактични прегледи? И къде точно в АГ-то (никога не съм стъпвала в тази болница и не се ориентирам).

# 829
  • Мнения: 3 321
Аз мога да похваля д-р Папазов от Окръжна болница. Преди 4 год. раждах при него. Отидох без избор на екип на късмет с идеята да раждам нормално. Така се случи, че той ме прие. С 10 дневно преносване бях без никакво разкритие. Преди да си тръгне вечерта мина да ме предупреди, че е по добре да не ям след 6 часа и да не пия вода след 10часа, защото сигурно ще се наложи секцио тъй като и бебето е голямо. На другия ден сутринта дойде пак да ме види преди да влезе на др секцио. Въпреки системите така и не получих нито разкритие, нито болки. Раждах секцио със спинална упойка при него и д-р Нешев. През цялото време ме разпитваше и ми говореше предполагам с идеята да ме разсейва и да проверява дали съм в кондиция. След раждането докато ме изпишат минаваше 2 пъти на ден да види как се чувствам. Докато една др жена, която ражда с избор на екип след секциото не беше виждала лекаря си и така и не се появи 7 дни да види как е. Почти не си личи белега от операцията.  Преди 5 месеца махах жлъчка и лекаря ме попита как така съм раждала секцио като нямам белег. Като му го показах беше учуден, че почти се е заличил.

Последна редакция: ср, 17 апр 2019, 18:01 от bolibon

# 830
  • Мнения: 1 471
Здравейте, търся новите координати на Д-р Боян Георгиев и Д-р Евгения Георгиева, които вече са в АГ-то. Търсих някаква информация за тях в сайта на АГ, но не намерих нищо. Знаете ли дали се занимават с профилактични прегледи? И къде точно в АГ-то (никога не съм стъпвала в тази болница и не се ориентирам).
052607754 е телефонът на мед.център АГ.
Преглеждат в понеделник и петък. Иначе мисля, че всеки ден са в болницата.

# 831
  • Мнения: X
Скрит текст:
Здравейте, търся новите координати на Д-р Боян Георгиев и Д-р Евгения Георгиева, които вече са в АГ-то. Търсих някаква информация за тях в сайта на АГ, но не намерих нищо. Знаете ли дали се занимават с профилактични прегледи? И къде точно в АГ-то (никога не съм стъпвала в тази болница и не се ориентирам).
052607754 е телефонът на мед.център АГ.
Преглеждат в понеделник и петък. Иначе мисля, че всеки ден са в болницата.
Благодаря

# 832
  • Мнения: 32
Здравейте момичета! Дойде и моето време да се запиша в подобни теми, след дълго чакане лутане между диагнози и аг-та. Та и на мен, като на повечето от вас, ми предстои раждане. Относно АГ специалистите във Варна смятам, че е доста отчайващо положението, или поне аз не съм попаднала на точния.  Вече съм 7-ми месец. Следя бременността си при д-р Славчев, но СЛЕДЯ е вярно, защото той нищо не следи, освен да влезе следващата. До ден днешен не ми е снел никаква анамнеза, не знае нищо за проблемите ми преди забременяването, за миналите заболявания, за жалост списъкът не е кратък. Нито веднъж не ме е попитал как съм. Всеки път казва "всичко е наред", а аз започвам да му съобщавам симптом, който ме притеснява или ми създава дискомфорт. Отговорът е "ми така ще е" или "мога да ти кажа лекарство, но няма да ти помогне" или "това не е важно сега". Още първия път ми направи лошо впечатление, че в документите (амбулаторен лист след регистрацията на бременността) нямаше друга вярна за мен информация освен трите ми имена. Първо не ми е задал нито един въпрос и второ издава фалшив документ. Дали съм пушач или не мога да сметна за не толкова важно, тъй като не пуша след появата на 2 черти, но въпроси от сорта на известни алергии и минали заболявания, смятам че са доста важни, още повече че са налични и свързани с бременността. Неколкократно ми се е налагало да го търся (бях болна с висока температура и кашлица, имах болки, имах кървене) така и не ми вдигна. През цялото време ми се налага да разчитам на собствените си познания, на аг- приятел, на ОПЛ. Не бих го препоръчала, не бих повторила при него, не бих раждала при него. Много похвали чух за д-р Мария Ангелова, виждам, че и сред вас има доволни, както и за д-р Мирчева от АГ. Ако някоя е ражда при тях ще съм благодарна за мнение.
Желая лека бременност и щастливо и отговорно майчинство на всички бъдещи развълнувани мами! Simple Smile
За д-р Мирчева мога да кажа само хубави неща. Аз родих преди 20 дни при нея, планово секцио 10 дни преди термина близнаци. Изключително приятна като човек и страхотен професионалист. Започнах да ходя при нея от 7ми месец . След операцията всеки ден идваше да види как съм , как са децата и т.н. Имахме малък спор с неонатолозите в АГ. Тя лично отиде да провери и се оказа , че всичко е заради клиничната пътека и няма проблем с децата. Та ако пак реша да раждам тя е човека и бих я препоръчала на всеки. Работи в екип с д-р Танев . Операцията не ми личи изобщо , даже с шевовете не личеше нищо , освен възелчето на конеца.
Много благодаря! До сега само хубави отзиви чувам за нея. Иска ми се да е жена (първо сме по-добри и по-отговорни и второ аз бих се чувствала по- добре). Вероятно и при мен ще се наложи секцио (както спонах имам си разни болести), разбира се иска ми се това да го прецени лекар.

# 833
  • Мнения: 427
Аз съм ин витро забременяла , с тромбофилия / на хепарин цяла бременност/ ,базедова болест , съмнение за гестационен диабет ... но жената взе предвид всички изследвания и профилактики. Някак в първата ни среща още я почувствах много близка . Беше една от малкото лекари , които не настояваха за кортикостероиди без причина / при близнаци е масова практика ,превантивното поставяне, има -няма причина / следеше ме до 8ми месец през 2 седмици и после всяка седмица . Та просто отиди на един преглед и сама ще прецениш 🙂

# 834
  • Мнения: 32
Аз съм ин витро забременяла , с тромбофилия / на хепарин цяла бременност/ ,базедова болест , съмнение за гестационен диабет ... но жената взе предвид всички изследвания и профилактики. Някак в първата ни среща още я почувствах много близка . Беше една от малкото лекари , които не настояваха за кортикостероиди без причина / при близнаци е масова практика ,превантивното поставяне, има -няма причина / следеше ме до 8ми месец през 2 седмици и после всяка седмица . Та просто отиди на един преглед и сама ще прецениш 🙂
Решила съм още днес да се обадя. Толкова искам точно това, което каваш- да обърне внимание, да вземе предвид вс обстоятелства, абе да си свърши работата, защото със Славчев само притеснения и чакане! Аз от 12 годишна имам кръвно заболяване, цяла бременност треперя ще паднат ли кръвните клетки, е паднаха, но за жалост късно го установих. Симптоми съм имала поне от 2 месеца, но кой да обърне внимание. Можело е да се предотврати. Добре, че е ОПЛ- даде ми направление, отидох на хематолог и така. АГ дори и не знае!

# 835
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 752
Обещах да дам отзив за д-р Елис  Исмаил- доволна съм. Внимателно ме изслуша, а аз плямпам много.
Прегледът мина  успокоително за мен, след като тези , преди нея, ми изписваха камиони с люкарства.
Напоследък се наложи да обиколя доста аг-та не само от Варна. Та се надявам да съм открила най -сетне "моят" лекар, който няма да ме кара насила да усвояваме поредната клинична  пътека.

Относно проф. Иванов, когото посетих няколко пъти и всеки път сипвах един джоб пари, НЕ ГО ПРЕПОРЪЧВАМ!
Човекът, освен че си измисли 2 диагнози, за които изпих ненужни лекарства, се оказа, че е и мамолог и тръгна да ми преглежда гърдите...
Помислете си дали ще идете при него. Освен остарялата техника в онзи апартамент, в който няма никаква хигиена, а  потокът в неделя се влачи по стълбите на входа от такива, заблудени като мен , можете да си тръгнете и с нещо допълнително.

# 836
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 752
Момичета, не мога да редактирам поста, та пускам нов.
Имам 10  бр.  малтофер фол. Дадоха ми ги от програмата на Байер, в която бях, но не ми понасят, та ги подарявам.
Ако някоя от вас има нужда, да пише.

# 837
  • Мнения: 1 066
Някой с отзиви за новото попълнение в Майчин дом -  д-р Цонев?
Визитката му изглежда обещаващо - връща се от Швейцария, където е бил завеждащ родилно, практикува естествено раждане след секцио, седалищно естествено раждане, обръщане на плода и др.

# 838
  • Мнения: 574
Наистина звучи обещаващо..., а дали е така??? Ще чакаме майчета с отзиви Simple Smile

# 839
  • Варна
  • Мнения: 158
Супер звучи - дано и реалността е такава Simple Smile аз да кажа, че родих естествено седалищно при д-р Г. Георгиев в АГ-Варна. Много доволна останах.

Общи условия

Активация на акаунт