Ламинация и ботокс на мигли?

  • 31 810
  • 98
  •   1
Отговори
# 60
  • Плевен
  • Мнения: 339
Я, пусни снимка ..... Само на миглите, де.



Никакъв положителен ефект. Имайте предид, че миглите ми бяха 2 пъти по-дълги преди процедурата. Салона не помня как се казва и затова не написах, за да не объркам.

Като човек, който се занимава с ламиниране на мигли мога да кажа, че колежката не е използвала правилния размер подложка за Вашия тип мигли. Позиционирането на подложката, също не е направено правилно и от там идва и този резултат. Съветвам Ви да изчакате поне 45 дена, преди да направите нова процедура, тъй като миглите могат да станат чупливи.

# 61
  • Мнения: 2 688
Scorpio_90, възможностите са няколко:
- лоши продукти за процедурата
- неправилно поставяне на геловете
- неспазване на времето, за което седържат геловете
Съчетани с неправилно подреждане на миглите.

# 62
  • Мнения: 69
Я, пусни снимка ..... Само на миглите, де.



Никакъв положителен ефект. Имайте предид, че миглите ми бяха 2 пъти по-дълги преди процедурата. Салона не помня как се казва и затова не написах, за да не объркам.
Честно казано на мен много ми харесва как изглеждат миглите и определено ще си направя.

# 63
  • Мнения: 1 309
И на мен много ми харесват как изглеждат.

# 64
  • София
  • Мнения: 3 672
не останах много доволна от процедурата.
Момичето се справи добре,първите дни бяха ок- но сега на едното око няколко от миглите ми се изправиха и стърчат напред, а на другото око връхчетата се изтъниха и като сложа спирала се завиват напред като кукички
Не бих повторила

Последна редакция: вт, 05 мар 2019, 15:12 от vnd

# 65
  • Across the Multiverse
  • Мнения: 1 104
Я, пусни снимка ..... Само на миглите, де.



Никакъв положителен ефект. Имайте предид, че миглите ми бяха 2 пъти по-дълги преди процедурата. Салона не помня как се казва и затова не написах, за да не объркам.
Честно казано на мен много ми харесва как изглеждат миглите и определено ще си направя.
И на мен ми допада, естествено и нежно.
А как е възможно да са били 2 пъти по-дълги преди това? Те рязаха ли ги ?  Rolling Eyes

# 66
  • София
  • Мнения: 2 175
Здравейте, имам въпрос към дамите, които се занимават с ламиниране на мигли. Малко в страни от темата - но се надявам да дадете съвет. На долните ми клепачи миглите започнаха да се извиват навътре и да дразнят очите - миглите ми са доста дълги. Очен лекар ми каза, че само с операция ще може да се коригират. Не ми се ще да ме режат по лицето. Дали с ламиниране ще може да се направи корекция?
 

# 67
  • Мнения: 2 688
Здравейте, имам въпрос към дамите, които се занимават с ламиниране на мигли. Малко в страни от темата - но се надявам да дадете съвет. На долните ми клепачи миглите започнаха да се извиват навътре и да дразнят очите - миглите ми са доста дълги. Очен лекар ми каза, че само с операция ще може да се коригират. Не ми се ще да ме режат по лицето. Дали с ламиниране ще може да се направи корекция?
 

Аз правя процедурата на човек със същия проблем, само че на горния клепач - миглите се извиват навътре и бодат в окото. Ефектът се задържа за 2 месеца. Не съм виждала конкретно вашите мигли(от къде точно се чупят, колко са дълги и т.н.), но според мен, с подходяща подложка и много внимание и прецизност, може да се реши  проблема. Разбира се, трябва да повтаряте процедурата през 2-3 месеца.

Последна редакция: сб, 30 мар 2019, 10:06 от Sladkishi

# 68
  • Мнения: 1 893
Здравейте!
Моля, ако има момичета от Враца в темата,  да ме насочат към добра козметичка( във Враца) за ламиниране и ботокс.
Благодаря предварително!

# 69
  • София
  • Мнения: 6 264
Моля, препоръчайте студио за ламиниране и ботокс на мигли в центъра на София или в северните квартали.

# 70
  • Мнения: 175
Здравейте, бихте ли ми препоръчали сериозен салон в София за ламиниране на мигли, в който първо да направим тест за алергия, защото имам няколко, а после и процедурата, ако всичко е наред. Благодаря предварително

# 71
  • Мнения: 8
Здравейте,
Бихте ли ми препоръчали добър салон в Бургас, където правят ламиниране на мигли и сте доволни?  Разбрах вече от темата, че не трябва да изглеждат мокри и слепнали Simple Smile Ще се радвам, ако има момичета, които са си правили процедурата и споделят мнения за Бургас 🙂

# 72
  • Мнения: 10
Аз също търся добър салон в Бургас. Ако може някой да препоръча от опит. Simple Smile

# 73
  • Стара Загора
  • Мнения: 109
Здравейте! Правих си ламиниране на миглите точно преди месец и искам да попитам кога мога да повторя процедурата, тъй като вече ефектът не е същият? Забравих да питам козметичката и не искам да й звъня, тъй като ако правя нещо пак - няма да е при нея, имам съмнения с какви продукти работи. Сега искам да опитам ламиниране плюс ботокс - само че не знам удачно ли е още толкова рано или да изчакам още?

# 74
  • Мнения: 2 688
Изчакай още месец. Това са препарати, все пак. Simple Smile
Винаги питайте предварително с какви консумативи се работи. Дори искайте да ви ги покажат.

Общи условия

Активация на акаунт