ПОМОЩ- ЧЕРЕН ДРОБ- РЕЗА

  • 19 955
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19
Здравейте!! Ще се радвам, ако някой може да помогне! Препоръчаха на член от семейството ми спешно да започне да пие ЖЛЪЧЕН КАМЪК ОТ ТЕЛЕ или т.нар РЕЗА...
Но не знам къде и как може да се набави? Някой знае ли?

# 1
  • Мнения: X
Аз не бих пила такова чудо в никакъв случай. Това намерих в нета.
Цитат
Популярно лечебно средство е т. нар. реза. Тя представлява утаечни конкременти в жлъчния мехур на някои животни и се пие разтворена във вино или маслинено масло. Резата съдържа соли на жлъчните киселини, които спомагат за поддържане стабилитета на жлъчката. В някои случаи обаче в ядрото на резата могат да останат запазени болестотворни микроби.
Иначе в някоя кланица за червено месо може да намерите.

Може да прочетете повече в тази статия
http://www.hepactive.org/content/articles/interview/dr_balabanska
...
Р. Русинов: Какво е мнението ви за алтернативните методи на лечение на хроничните хепатити?
д-р Балабанска: Доста скептично съм настроена към някои алтернативни методи. Преди години имахме пациент с цироза, при който съпругата, загрижена за мъжа си, беше намерила прахчета реза. Впоследствие се оказа, че пациентът почина с находка за аспергилоза – едно заболяване по говедата. Заразяването е станало всъщност с тези прахчета, установихме го след като ги изпратихме за изследване. Резата на практика е говежда жлъчка – стрити жлъчни камъни от жлъчката на говедата. Има съответно риск от заразяване със заболявания, които са характерни за животните, особено при пациентите със снижен имунитет.

Последна редакция: пн, 15 яну 2018, 17:19 от Анонимен

# 2
  • Мнения: 2 616
Здравейте!! Ще се радвам, ако някой може да помогне! Препоръчаха на член от семейството ми спешно да започне да пие ЖЛЪЧЕН КАМЪК ОТ ТЕЛЕ или т.нар РЕЗА...
Но не знам къде и как може да се набави? Някой знае ли?


Виж тук!  Simple Smile И то само от баба Гинка!  Sunglasses

# 3
  • Мнения: 2
Реза ще намерите в кланница.Касапите я продават.Пие се в 2 часа през нощта.

# 4
  • Мнения: 1
с. Гигинци, Пернишко, Пламен Асенов

Общи условия

Активация на акаунт