паник атаки,тревожност,страх от смърта.

  • 13 349
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 803
а вече не го меря от начало спях с апарата слагали са ми холтери 24 часа а пък относно болестите не ме е страх само от тях а по принцип от всичко от което човек може да умре дали катастрофа дали природно бедствие или убийства напоследък станаха ,,мода'' и постоянно мисля как ще умра от нещо си чуя или прочета за някой който е умрял примерно от катастрофа айде аз съм следващия,убили са го айде пак и мене ще убият,болест постоянно съм болен от нещо си сам си слагам диагнози и такак нататък Sad
проблема е че ме е страх и от работи които са свързани със смъртта Sad

Прочетох те и останах с впечатление, че те е страх от неща, които свързваме с болка, агония, страдание. Ако е само това, значи те е страх от живота повече, не толкова от смъртта. Защото само жив човек може да изпитва тези мъки. Ако е така ..не си сам. Всички се боим от същото. Някои съвсем малко и го контролират(като повечето хора), други мнооого повече и не могат да го контролират(като теб и други писали в темата ти). На другия полюс са пък тези, дето изобщо не се боят от тези работи. Най-често защото са ги изпитвали и ги изпитват непрекъснато. Това са главно хора с тежки болести. На тях пък им се привижда, че ще оцелеят непременно.
Логиката и на тези в единия полюс, и на другите, в другия полюс не е обоснована и не е логична. Значи е просто израз на някаква вяра, която не почива на истината. На какво е правилно да се опираме-на истината, или на някакви мисли, дошли кой знае откъде?
Мислете, бе, хора! Peace
Ако пък страхът е главно от това, че ще изчезнеш и повече няма да можеш да се върнеш тук, пак е нелогично. Откъде знаеш, че няма да се върнеш изобщо? Твърди се в много култури, че се връщаме и то не един път, само дето не го помним. Така че....и това може да е напълно излишно притеснение.
Изправи се срещу страховете си и помисли спокойно за тях. Всъщност страховете са нелепи май.... Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 22
Много се извинявам, но искам да попитам - и аз посетих много лекари и нищо. Имам лек пролапс на сърцето, но лекарката каза, че не страшно, но на мен все ми е лошо, все си мисля, че умирам. Толкова ми е зле, не си усещам гърлото, нито стомаха, нито сърцето. Усещам само едно дишане на много студен въздух. Дори като преглъщам все едно храната не отива в стомаха ми. Не мога да си гледам децата.

Последна редакция: пн, 26 ное 2018, 20:44 от bubanka

# 17
  • Мнения: 265
Преборих се д омощта на Essobel. Hикой, който не е бил в това състояние, няма представа какво е..ад не можех да ям, да спя, да си стоя на краката. От лекарството се пълние, но върши работа. Ограничете натоварването. Спортувайте. Успех

Общи условия

Активация на акаунт