КГБ = Клуб на Готините Баби - 186.

  • 72 346
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 15 910
Фло, браво за шестицата!
Да я полеете подобаващо довечера, пък утре с нова сила към следващата.
А защо вместо да мръзнеш в колата не дойде вчера да учиш у нас?
Кеф ти на бюро, кеф ти на кревата.
Стаята на Ани е свободна, Пл. си похъркваше кротко следобеден сън.
Аз се мотах в нета.
Мамси, ще свикнете на новото място и ще го разкрасиш.
Ако не е тайна - в кой квартал сте?
Борянка, на първо четене помислих, че някакви наденички си пекла с вермут.
Екзотичен вкус докарах, после се сетих за бисквитките. Сигурно са много ароматни така.
И днес бях в отпуска и много ми харесва. Хич не ща утре по тъмно и заледено да излизам, ама няма как.
А след малко отивам на събрание на блока - ще се развихрят разни дървени философи и ще мръзнем на стълбището 2 -3 часа.
Дано не се разболея после.

# 31
  • Мнения: 1 082
Здравейте! Фло пу да не ти е уроки! И аз като теб започнах с 6 по философия!Преди 10 години беше...минало свършено.
А сега съм на тема зъби-от амалгама направих гадна алергия и сега ще пия калций и вит С и дано отшуми.Не може без проблеми-не е интересно.
Иначе не можем да се оплачем от времето дъжд и не е много студено.
 Айша и на мен ми хареса в къщи ама трябва още да траем.
ПРИЯТНА ВЕЧЕР МИЛИ ДРУЖКИ! bouquet bouquet bouquet

# 32
  • София
  • Мнения: 8 311
Привет красавици! Hug
Друго си е, когато усещаш подкрепата на колектива Simple Smile. Определено стресът е по-малко. Благодаря ви милички!
Снощи изпратихме трите грации, вече са си у дома. Като виждате кое време е, а познайте какво правя Wink
"Репетирах" си защитата на курсовата работа. Трябваше да я докарам до 7 - 8 мин. Готова съм. newsm10
Отивам да спя. Хайде, лека нощ! newsm46

# 33
  • Вила Великула
  • Мнения: 1 944


Хайде, тази сутрин съм явно най-ранобудна и ви сервирах кафето. Успешен ден!

# 34
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 270

 Добро утро и от мен!
Пипи, благодаря за кафето - правя ти компания Hug От мен имате чайче, че на вън е голям студ:

               

 Фло, Браво на теб! Имаш моите стиснати палци за днес fingerscrossed

# 35
  • София
  • Мнения: 5 074
Добро утро !
В днешния брой на "Телеграф" пише -
Новата мисис баба .......Средствата бяха предоставени от К.Г.Б. - Клуб на готините баби.
Някоя от вас да знае нещо за това ? Или само аз не зная.
Или някъде използват нашето име ?
Което според мен е непочтено.

# 36
  • София
  • Мнения: 4 176
Добро утро !
В днешния брой на "Телеграф" пише -
Новата мисис баба .......Средствата бяха предоставени от К.Г.Б. - Клуб на готините баби.
Някоя от вас да знае нещо за това ? Или само аз не зная.
Или някъде използват нашето име ?
Което според мен е непочтено.

Това са явно ония баби, които ни взеха името или други-явно се размножават

# 37
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 270

 Хули, положително са "другите" КГБ! До колкото помня там бяха събрани все бизнес дами. Нали трябваше да доказваме, че ние сме първите.. Помните ли статията в онова списание - Фокус ли се казваше newsm78

# 38
  • София
  • Мнения: 8 311
А здравейте, КГБ! Нашето си, първото КГБ  newsm10 ! Само че онези, които ни изплагиатстваха са се сетили, та са го патентовали. smile3512 Обсъждахме това в Брезник. Не мога да пиша " Халал да им е името...", защото създателките ХУЛИ и особено кръстницата ШПУНЦИ много добре знаят как стоят нещата. Явно се нароиха, наплодиха, размножиха. То бабинки ли не бяха, то бабетки ли не бяха... Липсва им фантазия да си измислят нещо друго. Кажете Здраве да е! Аз поне ги подминавам във ФБ Mr. Green

Момичета, явно много силно сте стискали палчета. Благодаря! Hug Пак имам 6 Embarassed Колегите се гушеха, не искаха да се явят първи и тогава аз реших да поведа хорото. И не си мислете, че масово пишат шестици. Една мацка изобщо не се яви, остана доброволно на поправка. Две колежки ги върнаха да доработват темите си, за да не им пишат 2. Има една тройка, 3 четворки, 6 петици и 5 шестици. Та такива ми ти работи Simple Smile Сега изчезвам, отивам да чета, че това дето предстои на 25.01 е страшилището на дисциплините. Там в голяма степен ще разчитам на вашата помощ fingerscrossed и на известна доза късмет Flowers Four Leaf Clover
Хайде дружки, останете си със здраве Hug Как съм се затъжила за вас ако знаете... lalalala lalalala lalalala

# 39
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 270
 Фло, 25. 01 е щастлива дата - моят Криско е роден тогава! Той е щастливо дете, аз - щастлива баба - дано щастието се прехвърли и върху теб! Пък нали знаеш приказката: Очи се плашат, ръце не се плашат! Дори да не е шестица - здраве да е, важното да го вземеш! Поздравления за днешния изпит! Hug Hug Hug

# 40
  • Мнения: 18 354

Добро утро!
Наспах се!
Който спи денем е така.Фло ,поздравления  за шестиците ,искаме още ,ама  и на  друго ще се радваме,само ги вземи тези изпити и се върни при нас,че липсваш.
Плета ,чета ,гледам филми и  това е ,дори не изринах снега,че мокър и тежи ,той  почти се стопи.Добре,че  съм сама,че щяха да ме вдигнат на глава заради мързела,ама това съм  и се харесвам .
Написах преди малко две стихотворения ,да има.Доста са философски ,но това ме вълнува в момента.
Бавно и славно ,Рим няма да видя като Дидиа ,в нов дом няма да вляза като Мамси, изпит нямам , поне кафето да ви поднеса и да лягам пак  докато съмне хубаво ,на топличко под завивките.
Яне ,поспи душко!
Днес трябва да си наготвя все пак ,огладнях.

# 41
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 270
 Добро утро и от мен!
Борянке, то да поспя, ама - ученичката трябва да става, а баба сандвичите й да приготви! Сега ще си взема от твоето кафе и се зареждам да правя компания, а на останалите - чайче:

                  

# 42
  • Мнения: 1 011
Доброютро, бабетки!
От мен - топъл шоколад.


Из фейса: "Снощи си легнах в 22 часа и до 2 часá не можах да заспя от радост колко рано съм си легнала".
А мен все още ме държи радостта, та станах в 6.

Фло, утре ще имам открит урок или както му казват сега - "ситуация" и ще ми е напрегнато, та още сега започвам да ти стискам палци, да не забравя. Знаеш, че сме с теб!

Поздравявам ви с една прекрасна песен, изпята от едно невероятно хлапе.



Кари, моля да  я преведеш. Може да не е буквално, но поне смисъла да хвана.

Хубав ден ви пожелавам!

# 43
  • Мнения: 1 334
Добро утро , ГОТИНИ ! Хубав ден

Честито на са всички празнували. Много здраве ,  благополучие и благоденствие

ХвалА на отличничката ни –Фло ! Не се учудвам на успеха и- тя с толкова сърцатост и желание се готви , че няма как да не се получи !(Младите не са така) Пожелавам още много успехи

Не пиша , защото няма нищо ново и интересно. Живуркам като Баба Меца в зимен сън. Но ми е добре. Да видим после как ще се размърдам

Тенкю за богатата почерпка тази сутрин от Борянка , Янчето и Тану. Заситена отивам на тръстиката

Скрит текст:
ЖИВЯХ
От прямотата си нерядко страдам.
И казват, че съм режеща и зла.
Препъната, окаляна съм падала,
но се изправям...Тръгвам. И вървя...
А пътят ми обрасъл е с бодили...
Коварство, злоба срещам всеки ден.
Не се предавам. И с последни сили
усмихвам се. Знам: силата е в мен!
В сърцето е, раздало с шепи обич,
но срещало и болка, и тъга...
Добър ли е човек, тогава може
да е щастлив и с малките неща...
Усмихната посрещам всеки изгрев.
На залеза помахвам със тъга.
В доброто вярвам силно, че го има;
в усмивка и в приятелска ръка...
Във пролет, лято, есени и зими
раздавах се. И себе си аз бях...
Ако назад се вгледам във годините,
ще кажа само: истински живях...
ВАНЯ СТАТЕВА

# 44
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 537
Добро утро!




Честито на всички, които са имали повод да празнуват!
Живи и здрави да са всички рожденици и именници!
Болните бързо да оздравяват!
Фло, успех на изпитите, стискам палци!

Приятен ден!




Общи условия

Активация на акаунт