КГБ = Клуб на Готините Баби - 186.

  • 72 531
  • 736
  •   1
Отговори
# 585
  • София
  • Мнения: 16 023
КАГ, дано се оправят нещата от трънката. Осъзнала си, че сърцето не е от камък - ами не мисли за проблеми с родата. Гледай си най-близките, радвай им се и бъди спокойна. И за у-ще - защо се зориш толкова да научиш децата? То е похвално, но си за малко там, колкото да не търчат по двора в свободния час. По-кротко я карай, да се оправя титуляра после.

# 586
  • Мнения: 5 346
Айша, ако знаеш как искам да не ми пука, ама не мога!

# 587
  • Мнения: 18 536
Айша, ако знаеш как искам да не ми пука, ама не мога!
КАГ имаш избор ,или сега ,или когато вече не можеш нищо да направиш за себе си.Ти  избираш.И няма не  мога.
Научих го трудно и късно.

# 588
  • Мнения: 5 346
Боряна, надявам се да  направя верния избор. Пък то, каквото има да става, ще стане.

# 589
  • Вила Великула
  • Мнения: 2 012
Борянче, много ми харесаха думите ти, но не съм сигурна, че ще мога да ги спазвам /или сега ,или когато вече не можеш нищо да направиш за себе си.Ти  избираш.И няма не  мога./, не съм сигурна, че и ти ги спазваш. Винаги глеам първо на хората около мен да им е добре и най-накрая мисля/ако въобще мисля/ за себе си.

# 590
  • Мнения: 18 536
Права си , и  аз не мога да спазвам своите виждания ,но с времето се мъча поне.
Но  знам ,че важният си ти,не бива да е в противоречие  с това.
Защото от грижа за другите не се грижих за себе си и сега  виждам резултата, не мога и  за себе си винаги да се погрижа,  а  лягам върху друг и аз.И ми е гадно, че се налага.Ама не могат да ме претрепят и да се отърват.Това е проблемът накрая- да не можеш и  тогава и  да искаш ,няма как другите да са първи.
И най-близките,моето семейство,си патят от моите предишни решения.
Разбира се,всеки сам преценява кое и какво.

# 591
  • Мнения: 18 536
Добро утро!
Да  е успешен денят!
Кафе,капучино,мокачино,това  предлагам и  кой колкото поиска...

# 592
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 293

 Добро утро и от мен!
Борянчице, кога успя да се наспиш, че и кафето да свариш newsm78 Правя компания - аз го пия чисто като последното.
Хайде пак петък - щастливият ден за работещите!
По снощния разговор - аз отдавна вече мисля за себе си. Е, на второ място след Анжелка, но гледам много да не си развалям рахатлъка Joy И помага детето, доколкото може. Вчера ходихме до магазина да си набавим малко химии за тоалетната, плочките и т.н.Е и за храна. Та си разпределихме покупките в две чанти. Тя качва първо едната и после се връща да вземе и моята - нали нямаме асансьор. Оправяме се двете.
 За сега толкова - по-късно пак!

# 593
  • Мнения: 7 384
                             Добро утро!
                             Янче,винаги в петък децата ме посрещат с израза "Днес е най-хубавия ден!" Така от години! Yum
                             Борянче,пийвам от чистото кафе с удоволствие и си припомням кафето в Рим!Освен папата ,човек трябва да опита и кафето им!
                             За писането и изтриването - понякога пиша на екс / под влияние на чувства/ а след това разбирам,че е било излишно! Така,че трия.
                            Лек и успешен петък!

# 594
  • София
  • Мнения: 1 740
Честит рожден ден на най-малкото злато на баба Кари!Да е жив и здрав принц Маор! Да има висок успех в училище и верни приятели!

  Цветя за мама и баба:


    Днес моят внук Веско навършва 5 години..Да расте здрав и весел,да има щастливо и безгрижно детство.

Последна редакция: пт, 23 фев 2018, 09:51 от Яжка

# 595
  • Мнения: 7 384
Честит рожден ден на Яжкиния Веско и на Кариния Маор!Да са живи и здрави,много щастливи и успешни!Много обич да ги обгражда и да са гордост за  хората,които ги обичат!

# 596
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 293

 ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДВАМАТА ЮНАЦИ МАОР И ВЕСКО! ПОЖЕЛАВАМ ИМ ЩАСТЛИВИ ДНИ И МНОГО УСПЕХИ!

             

# 597
  • Мнения: 18 536
Честит рожден ден на Маор  и Веско!
Нашите внучета са най-готините и обичливи деца и младежи,на бабите са готини.
Да  са здрави и  щастливи, да мечтаят и  сбъдват мечтите си!

# 598
  • Мнения: 5 346
Честити  Рождени дни на Веско и Маор с пожелание да са здрави и да им се сбъдват мечтите!

# 599
  • Мнения: 1 250
Яжка,  newsm76, Дидиа, Янче, Борянка, КАГ, благодаря за хубавите позжелания към малкия ни принц Grinning. Не че е толкова малък вече  Grinning Днес става на 12 год. Да ни е жив, здрв се така умен и  любознателен


На малкия палавник Веско жив и здрав да изживее много  щастливо и весело детство,за радост и щастие на всички, които го обичат!




Почерпете се за негово здраве Simple Smile







Специални благодарности на Дидимити и Яжка че поддържаха връзка с мен докато боледувах Hug

Общи условия

Активация на акаунт