Пазаруване от George(ASDA) - Тема 10

  • 108 347
  • 896
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 817
Здравейте, някой може ли да ми премери бодита 6-9 и 9-12 колко сантиметра е ширината и дължината, понеже съм в чуденка, кой от двата размера да взема.
9/12 м - дължина 39 см, ширина 22,5-23 см

# 196
  • Мнения: 628
Здравейте, някой може ли да ми премери бодита 6-9 и 9-12 колко сантиметра е ширината и дължината, понеже съм в чуденка, кой от двата размера да взема.
Разликата от номер до номер е 1-2 см. Зависи колко е голямо детето - и като месеци, и като килограми. Ако е по-пухкаво, бих взела по-големия размер. Ако е нормално и в началото на 6 месец - размер 6-9, но ако е примерно на 8 месеца - определено размер 9-12. И много зависи и материята на самите бодита - има някои са доста разтегливи, но има и такива, които дори и след доста пранета не се отпускат по много. Например моят дребчо вмомента е на 1г.8 мес. (20 мес.), 14 килограма, ~95 см. и носи все още бодита 12-18 мес., дори има и няколко 9-12 мес. Но са все ползвани вече. Ако сега му облека ново 9-12 посмъртно няма да му стане Wink

# 197
  • Мнения: 17
Здравейте! Имам огромно желание да пусна поръчка от George, но с тези допълнителни такси - абсурд. Спрях се на варианта с превозвач, но никога не съм ползвала. До колкото прочетох коментарите в тази тема работното време на превозвача не съвпада много много с това  на доставка от сайта. Май нарочно го правят. Има ли вариант и ако да къде точно да се въведе желан часови интервал за доставка. Благодаря предварително!

# 198
  • Мнения: 817
Nelly аз винаги ползвам Габиели, не съм имала проблеми до сега с часовете за доставка.

# 199
  • Мнения: 17
Благодаря! Flowers Rose

# 200
  • Мнения: 628
Nelly аз винаги ползвам Габиели, не съм имала проблеми до сега с часовете за доставка.
Още един глас за Габиели - вече 4 години пазарувам от Джордж през Габиели и никога не съм имала проблем с доставката, без някога да съм използвала опция за точен час!

# 201
  • Мнения: 967
Здравейте, момичета!
Има sale на сайта - не е обявен, а се вижда по категории.
Аз поръчах сетчета за дъщеря ми от туника+клин за по 5-6 паунда и за мен няколко плажни рокли на по 7 паунда.
За първи път поръчах спално бельо от детската серия: https://direct.asda.com/george/home-garden/kids-bedding/badges-r … 9,default,pd.html...дано да е хубав, въпреки че му е доста полиестера.

# 202
  • Някъде там
  • Мнения: 886
Как са детските обувки в сайта? Отговарят ли си на номерата? И да ми кажете за номер 31,кой английски номер отговаря? Например за тези https://direct.asda.com/george/kids/shoes/girls-school-micro-fre … 8,default,pd.html

# 203
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 747
Как са детските обувки в сайта? Отговарят ли си на номерата? И да ми кажете за номер 31,кой английски номер отговаря? Например за тези https://direct.asda.com/george/kids/shoes/girls-school-micro-fre … 8,default,pd.html

Под избора на размери има Size Guide, там се вижда,че 31 отговаря на УК12. Според мен в повечето случаи си отговарят,чети отзивите ако има на моделите !

# 204
  • София
  • Мнения: 26
При поръчка освен shipping (около 10 паунда или 23 лв), излизат някакви taxes, които са още 32-35 лв (сумата се промени след като допоръчах). Те защо се начисляват и как става поръчката с друг превозвач?
Четох доста назад в темите, че трябва да се регистрирам в сайта на превозвач и да посоча адреса му в Англия, но като смених държавата ч/з флага горе в дясно цялата поръчка изчезна?!?

# 205
  • София
  • Мнения: 1 068
При поръчка освен shipping (около 10 паунда или 23 лв), излизат някакви taxes, които са още 32-35 лв (сумата се промени след като допоръчах). Те защо се начисляват и как става поръчката с друг превозвач?
Четох доста назад в темите, че трябва да се регистрирам в сайта на превозвач и да посоча адреса му в Англия, но като смених държавата ч/з флага горе в дясно цялата поръчка изчезна?!?


Сложи си UK като основня държава.
Аз не съм плащала никакви такси, освен доставка 3-4 паунда до адреса на превозвача . Поръчах миналия месец до адрес на Gabco.

# 206
  • Мнения: 4 642
За обувките- зависи от модела. Взимала съм за дъщеря ми ботушки, гуменки и пантофки. Гуменките/кецове са ѝ широки, но тя е с нормално към тясно краче.

# 207
  • Някъде там
  • Мнения: 886
Как са детските обувки в сайта? Отговарят ли си на номерата? И да ми кажете за номер 31,кой английски номер отговаря? Например за тези https://direct.asda.com/george/kids/shoes/girls-school-micro-fre … 8,default,pd.html

Под избора на размери има Size Guide, там се вижда,че 31 отговаря на УК12. Според мен в повечето случаи си отговарят,чети отзивите ако има на моделите !
На мобилната версия аз поне никъде не видях  size guide и затова питах на кой номер отговарят 😉

# 208
  • София
  • Мнения: 26
При поръчка освен shipping (около 10 паунда или 23 лв), излизат някакви taxes, които са още 32-35 лв (сумата се промени след като допоръчах). Те защо се начисляват и как става поръчката с друг превозвач?
Четох доста назад в темите, че трябва да се регистрирам в сайта на превозвач и да посоча адреса му в Англия, но като смених държавата ч/з флага горе в дясно цялата поръчка изчезна?!?

 
Сложи си UK като основня държава.
Аз не съм плащала никакви такси, освен доставка 3-4 паунда до адреса на превозвача . Поръчах миналия месец до адрес на Gabco.

Благодаря. Тези "taxes", които ми начисли, май е ДДС. Възможно ли е да е така?

# 209
  • Бургас
  • Мнения: 5 675
Разбира се, че основната част от тези такси са начисленото ДДС, тъй като в Англия детските стоки не се облагат с този данък, но трябва да се начисли при изпращане в друга държава спрямо нейния процент ДДС.

Общи условия

Активация на акаунт