Пазаруване от George(ASDA) - Тема 10

  • 108 353
  • 896
  •   1
Отговори
# 240
  • софия
  • Мнения: 1 305
Здравейте от Джордж може да се пазарува стандартно чрез посредник, нали, защото инче ми дава някаква доставка до България 22 лева. Имаше някъква дрема наскоро с доставките.....
Харесала съм ето тези неща имате ли впечатленияhttps://global.george.com/on/demandware.store/Sites-ASDA-Site/default/Cart-Show

# 241
  • Мнения: 2 111
Ще поръчвам за първи път от George и нещо не мога да се ориентирам - таксата и доставката до БГ доста ми оскъпяват поръчката, има ли някакъв начин да се избегнат или поне намалят? Излизат ми близо 80 лв. taxes и доставка с DHL 23 лв. Виждам, че има начин за доставка със Спийди, но не мога да разбера какво трябва да направя, за да избера този начин на доставка, тъй като не ми излиза като опция. Също, не мога да видя опцията за доставка до адрес в Англия...Ще съм много благодарна, ако някой ме ориентира.

# 242
  • София
  • Мнения: 1 068
Ще поръчвам за първи път от George и нещо не мога да се ориентирам - таксата и доставката до БГ доста ми оскъпяват поръчката, има ли някакъв начин да се избегнат или поне намалят? Излизат ми близо 80 лв. taxes и доставка с DHL 23 лв. Виждам, че има начин за доставка със Спийди, но не мога да разбера какво трябва да направя, за да избера този начин на доставка, тъй като не ми излиза като опция. Също, не мога да видя опцията за доставка до адрес в Англия...Ще съм много благодарна, ако някой ме ориентира.

Поръчайте с превозвач до техен адрес в UK. Обсъждано е доста пъти в темата. Така избягвате таксите

# 243
  • Мнения: 2 111
Предположих и аз, че така трябва да действам, но проблемът е, че при чек-аут ме праща директно в графата извън UK и не мога да избера други опции освен адрес в БГ и доставка със Спийди.

# 244
  • Мнения: 5 582
Регистрирай се с адрес на превозвача.

# 245
  • Варна
  • Мнения: 287
Предположих и аз, че така трябва да действам, но проблемът е, че при чек-аут ме праща директно в графата извън UK и не мога да избера други опции освен адрес в БГ и доставка със Спийди.
Горе в дясно в сайта (ако пазаруваш през компютър, не телефон) има флаг, от където можеш да смениш държавата за доставка. Всички стоки от количката ще изчезнат вероятно, но така ще можеш да избереш адрес за доставка на превозвач в Англия и да избегнеш таксите.

# 246
  • Мнения: 2 111
Много ви благодаря, дами!

# 247
  • Мнения: 1 548
Предположих и аз, че така трябва да действам, но проблемът е, че при чек-аут ме праща директно в графата извън UK и не мога да избера други опции освен адрес в БГ и доставка със Спийди.
Горе в дясно в сайта (ако пазаруваш през компютър, не телефон) има флаг, от където можеш да смениш държавата за доставка. Всички стоки от количката ще изчезнат вероятно, но така ще можеш да избереш адрес за доставка на превозвач в Англия и да избегнеш таксите.

С кой браузър сте на компютъра ? При мен не ми излиза флага на компа, а на телефона само и затова пазарувам през тела, ама бавно става.

# 248
  • Мнения: 628
С кой браузър сте на компютъра ? При мен не ми излиза флага на компа, а на телефона само и затова пазарувам през тела, ама бавно става.
Ползвам Гугъл Хром и всичко по сайта е точно - вижда се знаменцето и всикчи други атрибути на сайта.

# 249
  • В долината на голямата река
  • Мнения: 72
Искам да купя ватирани клинчета за дъщеря ми за есента, но немога да се ориентирам кои са с вата отвъре?

# 250
  • Мнения: 3 978
Почти няма с вата в асда. Само анцузите им са ватирани и някои панталонки

# 251
  • София
  • Мнения: 6 010
А зимата дали пускат велурени гащеризончета за бебета 0-6 месеца?

# 252
  • Мнения: 18 268
И сега има 1-2 велурени гащеризончета. Например това -

Излизат ми грешно линковете. Напиши в търсачката velour.

# 253
  • На север
  • Мнения: 1 377
Какво ще рече превозвач от Англия? Как се пестят тези 22 лв за доставка така? Аз лично не познавам никой в Англия, който да ми донесе нещата. В такъв случай трябва да си платя тези 22 лв така ли? Слага ми и данък отгоре. Плаща ли се мито до България и ако да над каква сума?

# 254
  • Мнения: 293
Какво ще рече превозвач от Англия? Как се пестят тези 22 лв за доставка така? Аз лично не познавам никой в Англия, който да ми донесе нещата. В такъв случай трябва да си платя тези 22 лв така ли? Слага ми и данък отгоре. Плаща ли се мито до България и ако да над каква сума?

Превозвачите са фирми,които ти превозват това,което си си поръчала от техния адрес в Англия до България.Не е нужно да познаваш никого-фирмите си имат сайтове,харесваш си някоя и я използваш да ти превози стоката.Когато правиш поръчка въвеждаш адреса в Англия на превозвача,който си си избрала и сайта всъщност  ти таксува доставка до Англия,а не до БГ,като много от сайтовете имат дори и безплатна доставка над определена сума.Понеже темата е за АСДА,затова да спомена,че те нямат безплатна доставка,но пак ще ти е по-евтино,отколкото сайтовете да ти таксуват доставка до БГ.Превозвачите след това те таксуват на килограм,като средната цена е 2лв/кг.
За повече подробност погледни тези теми:
http://www.bg-mamma.com/?topic=993279
http://www.bg-mamma.com/?topic=1044661

Общи условия

Активация на акаунт