Пазаруване от George(ASDA) - Тема 10

  • 108 503
  • 896
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 333
Здравейте, момичета. Предстои ми да направя поръчка от George за пръв път и искам да ви попитам бебешките дрешки отговарят ли си на номерата?Thinking

# 271
  • Мнения: 18 438
Зависи от бебето - дали върви според таблицата им. Най-добре я погледни. Моето бебе се роди по-дребно и върви един размер надолу, но други бебета носят следващия размер.

# 272
  • Мнения: 298
 Момичета,  а с каква карта мога да пазарувам от Джордж и има ли някакви промо кодове и къде мога да ги следя? Благодаря. Всъщност за картата виждам в сайта информация.

Последна редакция: нд, 12 авг 2018, 17:14 от kremy82

# 273
  • Мнения: 9 652
Moмичета, смятам да "заредя" гардероба за яслата с поръчка от Джордж. Два въпроса:
1. Ако сте поръчвали детски дрехи 2-4г, доволни ли сте от качеството им?
2. Вярно ли е, че якетата са доста по-тънки (съобразени с меката английска зима) и не са подходящи за нашите условия?

# 274
  • Мнения: 5 597
1.да
2.не ( зависи от конкретния артикул)

# 275
  • Варна
  • Мнения: 746
Здравейте,момичета! Знаете ли, Кога се очакват есенните намаления? Благодаря Simple Smile

# 276
  • Мнения: 9 652
1.да
2.не ( зависи от конкретния артикул)
Благодаря! Simple Smile

# 277
  • Мнения: 973
Има намаление! Бързо свършват размерите....

# 278
  • Варна
  • Мнения: 746
Има намаление! Бързо свършват размерите....

Какво е намалението? На мен ми излиза,че има намаление само на домашните потреби:thinking:

# 279
  • Мнения: 973
Има намаление! Бързо свършват размерите....

Какво е намалението? На мен ми излиза,че има намаление само на домашните потреби:thinking:
[/quote
SKIP THE LINE: Clothing & homeware SALE now on

# 280
  • Мнения: 683
За първи път поръчвам директно от сайта, но нещо с плащането не ми се получава. Излиза ми поле да въведа код за потвърждение за плащането, вероятно от банката ми. Но аз няма 3D защита. За други сайтове нямам проблем. Винаги ли се минава през този етап или зависи от картата?

# 281
  • Мнения: 5 597
Вземи си 3д код от банката,или онлайн банкирането. Все повече сайтове го изискват

# 282
  • Мнения: 3 922
Плащай с Paypal и изобщо не се занимавай.

# 283
  • Мнения: 18 438
Временна 3д парола може да се получи и на банкомат, когато все още няма такава. Виж каква е процедурата в банката, издател на картата.

# 284
  • Мнения: 683
Оказа се, че са ми активирали услугата, не знайно как без да ме уведомят и няма въведен телефонен номер  #2gunfire мина плащането, но за пореден път недомислици, поне някой да ме беше уведомил.

Общи условия

Активация на акаунт