"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 35

  • 54 150
  • 751
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 5 468

    
Здравейте, не съм си правила още тест, но на какво може да се дължи излющването  на зърната на гърдите и лекото им уголемяване?  И ужасният запек -|
Благодаря!




Могат да се дължат на много неща, най-вече на въображение. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 241
  • Мнения: 16
Благодаря за бързия отговор , но не си въобразявам Simple Smile

# 242
  • Мнения: 95
Момичета направо се побърквам. Не спирам да плача, страх ме е да си легна, страх ме да заспя. Имам чувството че седя и чакам тръбата да се спука. Как ще изкарам до събота не знам.

# 243
  • Мнения: 16 868
Според мен чхг е ниско и в момента няма опасност да се спука. Освен това /ако помня правилно/, чхг почти не беше нараснало днес.

# 244
  • Мнения: 6 284
Момичета направо се побърквам. Не спирам да плача, страх ме е да си легна, страх ме да заспя. Имам чувството че седя и чакам тръбата да се спука. Как ще изкарам до събота не знам.

Не се тревожи толкова мила. Сакчето е толкова малко, че дори не може да се види още. Спинкай спокойно.

# 245
  • Мнения: 27
jolajo  мила толкова много съжалявам ... Някак си мисля , че всичко ще приключи положително за теб ... Дали пък няма някакъв шанс да не е извънматочна ... Може и всичко да се нареди , но стреса със сигурност е огромен 😐

# 246
  • Мнения: 503
Момичета направо се побърквам. Не спирам да плача, страх ме е да си легна, страх ме да заспя. Имам чувството че седя и чакам тръбата да се спука. Как ще изкарам до събота не знам.

Аз смених Коновалова преди 3 години, не я харесах. Чувала съм, че нея я натоварват с доста дежурства, спешни секцио, като отсъстват други лекари... И може и това да оказва влияние. И на моето секцио беше дежурна като бях в интензивно.  Бих отишла при Арабаджи, ако съм на теб. Тя ми е следила бременност, секциото беше при нея, разкошен човек. Отиваш без час утре. Питай само дали е на смяна предварително по телефона. Ще почакаш около час, но винаги вместват в графика на лекарите. Мога да ти препоръчам и други в Щерев, но тази лекарка ми е много любима.

Последна редакция: пт, 26 яну 2018, 01:41 от Lyn

# 247
  • Мнения: 176
Момичета направо се побърквам. Не спирам да плача, страх ме е да си легна, страх ме да заспя. Имам чувството че седя и чакам тръбата да се спука. Как ще изкарам до събота не знам.
Здравей!Разбирам страха ти,но сълзите няма да помогнат.По добре потърси и друго мнение.Ами ако просто ЧХГ ти се вдига по бавно?Не се знае може да не е толкова лошо.Гледай да преодолееш мъката си.Тя само ти вреди и в двата случая.Прегръщам те!Стискам палци!

# 248
  • Мнения: 95
Благодаря на всички. Много ми помагате.  Помолих вчера по телефона Коновалова ако може да ми звънне но пак не се обади. Това някак не ми прави добро впечатление. То сиг и аз избързвам и т н, но тя видя че се приъеснявам, даже се разревах пред нея. Бойка Живкова от Токуда ми направи добро впечатление, но пък толкова лоши коментари. Не знам какво да правя. Дали да не отскоча днес до Малинов, там обикновенно барзо дават час. Поне да знам на къде вървят нещата за утре.

# 249
  • Мнения: 95
Имам чувството че плода вече е мъртъв където и да е. Болките и придърпването намаляха. Напрежението в гърдите също. Не знам дали си въобразявам, но чхг сякаш пада. Леле явно съм много лабилна. Май много ми се иска да се размина по лекия начин. Извинявайте че само ви занимавам.

# 250
  • Мнения: 6 284
Няма нищо лошо в това да ти се иска да се разминеш най-лесно  Sad. И ние също искаме това за тебе Peace. Няма нищо чудно ЧХГ-то да започне да пада ако е извънматочна. В много случай плодът загива от самосебе си тъй като тръбата не е подходяща за неговото изхранване. Изчакай си спокойно часът за док. Щом няма болки, всичко ще е наред.

# 251
  • Мнения: 16 868
..Няма нищо чудно ЧХГ-то да започне да пада ако е извънматочна. В много случай плодът загива от самосебе си тъй като тръбата не е подходяща за неговото изхранване. Изчакай си спокойно часът за док. Щом няма болки, всичко ще е наред.
И аз мисля така.

В допълнение - въобразяваш си за симптомите....

И то е ясно, че на чужд гръб е лесно да се дават съвети, обаче това ти състояние въобще не ти помага. В крайна сметка трябва да се стегнеш. Ако така се панираш как мислиш да изкараш следваща Б?! Стягаш се, обмисляш какви са ти вариантите и дишаш дълбоко.
Няма нужда да обиколиш всички софийски АГ за мнение. На всеки ще му трябва да те проследи поне още веднъж освен днес, защото Извънм.Б е сериозна диагноза.

Ако ще те направи по-спокойна пусни ЧХГ и днес да видиш, че върви надолу и да се успокоиш Hands V

# 252
  • Австрия
  • Мнения: 2 300

    
Здравейте, не съм си правила още тест, но на какво може да се дължи излющването  на зърната на гърдите и лекото им уголемяване?  И ужасният запек -|

Суха кожа, неподходящо бельо, еднообразна, бедна на фибри и баластни вещества храна, малко течности.

# 253
  • Мнения: 180
Ами ,здравейте Чхг днес 270 няма какво да кажа....Вие сте на ход Confused

Последна редакция: пт, 26 яну 2018, 11:51 от Nadiny

# 254
  • Мнения: 943
Аз не разбирам много. Но тия зелени изпражнения не ми звучат добре. Обади се възможно най-скоро на лекаря си.

Общи условия

Активация на акаунт