"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 35

  • 54 191
  • 751
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 222
Благодаря! Ще я чекна. Започнах да я меря от 15 ден, защото тогава бях на преглед, за да видим дали фоликула се е спукал и чак тогава доктора ми каза от следващия ден да започвам да я меря.

# 361
  • Мнения: 6 294
Не се тревожи. БТ си варира в определени граници. Ако падне с 3 десети ( т.е. под 37 градуса), и се задържи ниска, тогава би означавало и че прогестерона е паднал.

# 362
  • Мнения: 5 468


Прилича ми на отрицателен, но е пожълтял и не се вижда добре. Хубаво е тестовете да се снимат веднага след като изтече времето за отчитане. По-късно пожълтяват и често излизат и изпарителни черти.

# 363
  • Мнения: 222
Не се тревожи. БТ си варира в определени граници. Ако падне с 3 десети ( т.е. под 37 градуса), и се задържи ниска, тогава би означавало и че прогестерона е паднал.
Благодаря ти много🙂🙂🙂

# 364
  • Мнения: 27
Desislava Argirova ... При кой доктор ти наблюдаваха фоликула ?

# 365
  • Мнения: 222
Климент Бабаков

# 366
  • Мнения: X
Мога ли да попитам преди изследване на прогестерон на 14 ден от цикъла ,мога ли да пия кафе сутринта? И въобще преди да го изследвам мога ли да пия кафе Shockedзнам че трябва да е на гладно

# 367
  • Мнения: 6 294
Прогестерон се изследва на 7-ми ден след доказана овулация. Кой ти каза да го пускаш на 14-ти ден.
По добре не пий кафе

# 368
  • Мнения: 943

Тестът е отрицателен.

Последна редакция: нд, 28 яну 2018, 12:55 от CatGirl

# 369
  • Мнения: 1 976
djani, съжалявам, но и аз не виждам втора черта... Sad

# 370
  • Мнения: 16
Здравейте, пак съм аз . Направих си тест и беше отрицателен.
Но уви всичко продължава - болки ниско долу и около пъпа, ужасно главоболие и ниско кръвно / то ме мори най- много/.
Имам леки пробождания от долу и кървенето не се е повторило.
Преди 5 години имах бременност не довършена , която пикливите тестове не засичаха дори във втория месец.
Съжалявам , че пак Ви притеснявам но ще полудея .
Знам , че не може да гадаете какво ми е но моля ако някой е имал подобни симптоми да сподели.

П.П.  не мога да отида тази седмица на лекар чака ме много тежка ревизия ....

Последна редакция: нд, 28 яну 2018, 18:08 от Hristova777

# 371
  • Мнения: 1 976
А защо просто сутринта не пуснеш един кръвен на път за работа? Пикливите може и да не хващат понякога, но при него грешка няма

# 372
  • Мнения: 16
А защо просто сутринта не пуснеш един кръвен на път за работа? Пикливите може и да не хващат понякога, но при него грешка няма


Явно ще трябва в петък иначе до тогава излизам в 7 и се прибирам в 8 , няма такава лаборатория която да работи ...., Имам нужда от малко подкрепа до тогава .... Мъжа ми грам не разбира какво ме мъчи ...мъжееее

# 373
  • Мнения: X
Христова, ако последният ти цикъл действително е бил преди 10 дни, то все още не е настъпила овулация, камо ли оплождане и бременност. А ако си забременяла предходният цикъл, то всеки един домашен тест би отчел до сега. Съжалявам, но просто не виждам как би било възможно да  си бременна, а симптомите ти вероятно се дължат на нещо друго.

# 374
  • Мнения: 16 871
И според мен не си бременна.
Но щом толкова те гложди защо днес или вчера не пусна кръвен тест? Има лаборатории, които работят през почивните дни.

Общи условия

Активация на акаунт