"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 35

  • 54 201
  • 751
  •   1
Отговори
# 405
  • София
  • Мнения: 1 480
От теб зависи да си спокойна до прегледа. То реално гаранция за успешен финал никой не може да ти даде да края , така че, не се вглеждай толкова,  всеки организъм  е индивидуален  (всяка Б също, имам приятелка с 3 деца,  с абсолютно 3 различни бременности като симптоми) Живей си живота нормално и си чакай прегледа.

# 406
  • Мнения: X
С първата ми бременност и аз нямах абсолютно никакви симптоми. Като изключим това, че бях спряла цигарите, не ми се пушеше. Така и се усетих да си направя тест за бременност. (По онова време цикълът ми беше страшно нередовен и ми беше омръзнало да си давам парите за тестове, които излизаха все отрицателни.)

# 407
  • Мнения: 5 468
Лола, ще усетиш, че носиш живот, като започне да те рита. Първите 3-4 месеца не очаквай нещо особено, освен ако не ти се появи пустото гадене. Не е никак приятно, така че стискай палци да ти се размине. Гърдите не са много определящи, тъй като някои жени изобщо не ги болят или ги болят слабо. На прегледа ще се установи дали всичко е наред. На този етап нямаш основание да се притесняваш. Не разбирам защо си създаваш излишни проблеми. Много от нас сме били бременни за първи и единствен път, но това не означава, че е било задължително да се притесняваме за всичко. И спри да четеш какво лошо може да се случи, защото като цяло много лоши неща могат да ни се случат ежедневно(природни бедствия, терористични атаки и т.н ), но ако седнем да мислим за тях...

# 408
  • София
  • Мнения: 1 096
Лола, ще усетиш, че носиш живот, като започне да те рита. Първите 3-4 месеца не очаквай нещо особено, освен ако не ти се появи пустото гадене. Не е никак приятно, така че стискай палци да ти се размине. Гърдите не са много определящи, тъй като някои жени изобщо не ги болят или ги болят слабо. На прегледа ще се установи дали всичко е наред. На този етап нямаш основание да се притесняваш. Не разбирам защо си създаваш излишни проблеми. Много от нас сме били бременни за първи и единствен път, но това не означава, че е било задължително да се притесняваме за всичко. И спри да четеш какво лошо може да се случи, защото като цяло много лоши неща могат да ни се случат ежедневно(природни бедствия, терористични атаки и т.н ), но ако седнем да мислим за тях...

Присъединявам се към мнението.
Освен, че нямах абсолютно никакви симптоми - като гадене, повръщане, повишен апетит и тн. Гърдите ми винаги при ПМС са били чувствителни, но сега се задържа тази чувствителност малко по-дълго, но вече изчезна. Тестове, прегледи и тн, все още напълно не осъзнавам, че съм бременна. Единствено скорошните леки усещания на дребосъка ( в 17 г.с. съм) започват да алармират, че де факто в мен расте живот. Всичко останало си е, както преди, апетитът ми продължава да си е същия като преди. Килограмите едвам са мръднали.

Дай си време да се насладиш на този период. Това е. Успех!

# 409
  • Мнения: 333
Лола, ще усетиш, че носиш живот, като започне да те рита. Първите 3-4 месеца не очаквай нещо особено, освен ако не ти се появи пустото гадене. Не е никак приятно, така че стискай палци да ти се размине. Гърдите не са много определящи, тъй като някои жени изобщо не ги болят или ги болят слабо. На прегледа ще се установи дали всичко е наред. На този етап нямаш основание да се притесняваш. Не разбирам защо си създаваш излишни проблеми. Много от нас сме били бременни за първи и единствен път, но това не означава, че е било задължително да се притесняваме за всичко. И спри да четеш какво лошо може да се случи, защото като цяло много лоши неща могат да ни се случат ежедневно(природни бедствия, терористични атаки и т.н ), но ако седнем да мислим за тях...

Присъединявам се към мнението.
Освен, че нямах абсолютно никакви симптоми - като гадене, повръщане, повишен апетит и тн. Гърдите ми винаги при ПМС са били чувствителни, но сега се задържа тази чувствителност малко по-дълго, но вече изчезна. Тестове, прегледи и тн, все още напълно не осъзнавам, че съм бременна. Единствено скорошните леки усещания на дребосъка ( в 17 г.с. съм) започват да алармират, че де факто в мен расте живот. Всичко останало си е, както преди, апетитът ми продължава да си е същия като преди. Килограмите едвам са мръднали.

Дай си време да се насладиш на този период. Това е. Успех!

Хайде и аз да напиша по този въпрос. От самото начало нямах абсолютно никакви симптоми. Гърдите никога в живота ми не са ме била ли, дори и в началото на бременността. Започнаха да се променят към 5 месец на бременността и то в това, че вените се виждат повече, отново няма болка.
Lola92 правилно са ти казали момичетата за усещането на бебето. При първа бременност се усеща по-късно бебето, ако пък си като мен с предна планета е още по-късно. В момента съм почти в 23  седмица, а усещам осезаемо бебето от около седмица.
Така че спри да ги мислиш нещата, бъди спокойна и съм сигурна, че всичко ще е наред. Ако се притесняваш така за всичко ще ти е много трудно до края, а смятам и след това.
Успех😘

# 410
# 411
  • Мнения: 57
Шуарчек само аз я виждам втората черта, а на Престо се вижда по явно.. Правени са с НЕ сутришна урина. Какво мислите по въпроса?
ПРМ на 03.01.
Признаци на О на 15.01
Предполага се М на 28.01
Кръвен на 25.01 = 0,10
Днес уринен положителен???
Какво да мисля?

# 412
  • Мнения: 348
Благодаря ви, сърдечно мили дами за отделеното време и вдъхнатия кураж. Ще се постарая да запазя самообладание до утре, дай боже всичко да е наред Simple Smile

# 413
  • София
  • Мнения: 1 096
Шуарчек само аз я виждам втората черта, а на Престо се вижда по явно.. Правени са с НЕ сутришна урина. Какво мислите по въпроса?
ПРМ на 03.01.
Признаци на О на 15.01
Предполага се М на 28.01
Кръвен на 25.01 = 0,10
Днес уринен положителен???
Какво да мисля?

Здравей,

направи си нови кръвни след няколко дни. Уринния какъв беше?

Успех!

# 414
  • Мнения: 57
Шуарчек само аз я виждам втората черта, а на Престо се вижда по явно.. Правени са с НЕ сутришна урина. Какво мислите по въпроса?
ПРМ на 03.01.
Признаци на О на 15.01
Предполага се М на 28.01
Кръвен на 25.01 = 0,10
Днес уринен положителен???
Какво да мисля?

Здравей,

направи си нови кръвни след няколко дни. Уринния какъв беше?

Успех!
   

# 415
  • София
  • Мнения: 7 645
Имала съм много такива черти на престо, за съжаление тази марка дава много фалшиви черти.
Ако О ти е била на 15-16-17-ти януари, до днес са минали 14-13-12-дни от нея. Според мен чертата трябваше да е бая по-видима.
Но тъй като не си сигурна в датите имаш 2 варианта:
- или нов тест утре, по-добре с първа урина и шуърчек, дано чертата е по-видима
- или нов кръвен тест

Мога почти категорично да кажа, че овулацията ти не е била на 15-ти защото днес тестовете ти щеше да са категорично положителни, без грам съмнение и взиране в теста.

п.п. При шч много пъти доста след времето за отчитане, може да се види бледа черта, очертание, някакво розово петно и тнт

# 416
  • София
  • Мнения: 1 096
Изчакай още няколко дни и направи нови, кръвен за по-сигурно. На мен ми излглежда бледа чертичката, но си е там, и не ми прилича на изпарителна. Но още може да не са се качили нивата на ЧХГ достатъчо. Може да си била с по-късна овулация и затова.

Стискам палци!

# 417
  • Мнения: 57
Да, аз на 15.01 имах признаци на Ову.. но кръвния не би трябвало да греши. След кръвния системно подпомагах аптеката , като им купувам тестовете и все бяха отрицателни.. Днес реших, че съм бременна и че или е рано или има грешка... или пък съм се вманячила с това ми желание за бебче... За пръв път взех престо и даде такъв резултат. А Шч ми я показа едва забележима. На снимката не си личи много. Малко съм шалната. Всичко си беше в регламента на изчакването още преди петата минута. А и липсата на М ме озадачи, макар че и днес пак чакам така и неочакваната лелка. Много бих искала всяка от нас да бъде зарадвана с тея пусти две черти...

# 418
  • Мнения: 128
Момичета дали ще отчете Шуър чека пол. резултат,ако го направя утре 30.01. при положение,че мин.месец Ц беше на 31.12....но в последните два месеца Ц беше през 37,38дена....Забелязях че около 11.01.-14.01 имах повече слуз и мисля че бях в ОВУ тогава...и съответно поработихме по въпроса Simple Smile...Какво ще кажете?

# 419
  • София
  • Мнения: 1 096
Момичета дали ще отчете Шуър чека пол. резултат,ако го направя утре 30.01. при положение,че мин.месец Ц беше на 31.12....но в последните два месеца Ц беше през 37,38дена....Забелязях че около 11.01.-14.01 имах повече слуз и мисля че бях в ОВУ тогава...и съответно поработихме по въпроса Simple Smile...Какво ще кажете?

Ако МЦ ти е на 37-8 дни мисля , че ще е рано, а ако не си отчитала и Овулация с тестове,може просто да си се заблудила. Изчакай малко повече време, за да не се шашнеш прекалено,ако видиш отрицателни резултати, пради факта, че е рано.

Общи условия

Активация на акаунт