"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 35

  • 54 219
  • 751
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 128
Djani, честито мила! Чертичка има ! Дано всичко да си се развие добре и след 9м да се радваме на бебчета 👏
Мерси мила лека бременност и на теб! Взела съм час при гинеколог на 27 следващия месец ще видим как ще се развият нещата Simple Smile Имам и син на 4г....

# 466
  • Мнения: 180
биобсията е ок, защото това не е било някаква си страшна киста
Да, трябва ти много много добър лекар, но помисли - има ли такъв в бургас/стара загора/сливен - ами мисля че не.

Аз лично ще пусна още един път след 48 и ако и тогава не е почнало да спада - лекар. За сега стойността се е увеличила просто минимааално, което според мен е максимума и ще почна да пада. А дори това може да е падаща стойност, ако примерно вчера е било 310.
Последен опит при тази Парушева ще направим в Бс и ще видим да чхг ще пусна отново задължително в четвъртъка.Възможно ли е да е кухо яйце,все още извънматочна и какво още е възможно според вас!Не искам да се плаша ,амаа то повече не знам дали има накъде!Мирише ми на още оперативни намеси иии...не искам да си мисля какво може да стане.. Disappointed Relieved

# 467
  • Мнения: X
Nadiny, не се шашкай. За толкова време ако беше развиваща се извънматочна бременност трябваше да има зацапване или направо кръвотечение и болки. И според мен след 48 часа ЧХГ ще е паднало. Стискам палци.

# 468
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Че не се развива е ясно, в този смисъл няма какво да се шашкаш. Обаче има нещо задържано някъде, което не може да се изчисти само, поне ЧХГ за това говори. Кадърен лекар ти трябва.

# 469
  • Мнения: 6 304
Подкрепям мненията на другите момичета. Приеми добрата биопсия за добра новина и дишай дълбоко.
Твърде вероятно е Б. да се изчисти сама съвсем скоро и да не се налага намеса, но това наистина лекар трябва да го прецени.

# 470
  • Мнения: 180
Че не се развива е ясно, в този смисъл няма какво да се шашкаш. Обаче има нещо задържано някъде, което не може да се изчисти само, поне ЧХГ за това говори. Кадърен лекар ти трябва.
Ами надявам се Парушева да е кадърна утре следобед съм при нея на преглед.. То само надеждата ми остава вече!

# 471
  • Мнения: 95
Nadiny всичко ще е ок. Щом боипсията е ок няма от какво да се притесняваш. Виж утре какво ще ти каже лекарката. Дано поне тя успее да ти даде обяснение. Случаи има всякакви.

# 472
  • София
  • Мнения: 7 645
дано тази лекарка помогне
А ти имаш ли кървене още след операцията или приключи?
Болки, гадене и тнт - оплакванията от миналата седмица имаш ли ги?
ЧХГ може да пада много бавно понякога, поне в началото, случват се такива неща.
Положението ти в момента не е критично, че да мислиш някакви невероятно лоши неща.
Не знам дали някой би те отварял пак с това нерастящо и нерисковано чхг, но нека видим какво ще те посъветва лекарката.

# 473
  • Мнения: 180
дано тази лекарка помогне
А ти имаш ли кървене още след операцията или приключи?
Болки, гадене и тнт - оплакванията от миналата седмица имаш ли ги?
ЧХГ може да пада много бавно понякога, поне в началото, случват се такива неща.
Положението ти в момента не е критично, че да мислиш някакви невероятно лоши неща.
Не знам дали някой би те отварял пак с това нерастящо и нерисковано чхг, но нека видим какво ще те посъветва лекарката.

Нито кървене нито зацапване от 23.01,чакам да ми дойде ама и това няма ..Гадене има,корема ми ,не спада ,а напротив ...болки имам при повече стоене права или като вървя ниско долу кръста ме боли.ей такива

# 474
  • София
  • Мнения: 7 645
обясни всичко на лекарката, дано се окаже адекватна за твоя случай, пиши после

# 475
  • Мнения: 12
Момичета, този за овулацията от онзи ден положителен ли е, вчера не беше толкова наситен вече.Днес едва се вижда.

# 476
  • Мнения: 5 468
Според мен този е положителен.

# 477
  • София
  • Мнения: 7 645
Да, положителен е

# 478
  • Мнения: 12
Опитваме за първи месец,нормално либе гърдите да не ме болят, а овулацията да е минала, усетих я с типични пробождания и цервикална слуз.четох че при бременност, гърдите ставали уголемени и  много болезнени, а мойте не са, което ме навежда на мисълта че бебчо не е станал... Положителния тест е от 15 ден, когато усетих и овилацията, на 14 ден бяхме заедно, и снощи на 17 ден отново, ако е станало нещо то е било на 14-15 ден, нямам търпение да разбера вече

# 479
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Стига вече, несериозно е да очакваш симптоми 3 дни след полов акт. Изчакай закъснение на цикъла поне! Едно и също се повтаря на всяка страница по няколко пъти Tired

Общи условия

Активация на акаунт