"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 35

  • 54 228
  • 751
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 31 168
Много се радвам за теб момиче! Всичко ще бъде наред! Heart Eyes Hug bouquet
Ще бъдеш здрава, щастлива и с нова, прекрасна, нормално развиваща се бременност съвсем скоро.

# 496
  • Мнения: 43

Здравейте, дами! Моят случай е следния, мисля си какво се случва, бременна ли съм  или не. Идва ми на всяко 21-во число от месеца. Предния месец ми дойде на 21.12. И нещата след това така се получиха , че  два дни преди, по време на (което ще рече 08.01) и след овулация имахме контакт с приятелят ми. На 21.01 ме пропусна не ми дойде, въпреки , че имах всички признаци , че идва - болки в корема, кръста , подути и болезнени гърди.  24.01 правих тест  беше с много леко оцветена втора черта, прочетох на опаковката в подобен случай да се повтори след 48ч. Така и направих на 26.01  беше твърдо отрицателен .отшумяха болките в корема и кръста през първите два дни , но гърдите ми си останаха така подути и болезнени и до днес. Така сутринта  днес 31.01 (10-ти ден закъснение) направих кръвен тест от който ще имам резултат утре.  Силно ме притесни това, че днес около обяд усетих някакво течение в следствие на което забелязах , че бельото ми е нацапано с тъмно кафяво на цвят и помислих , че ми идва , но така и нищо повече не успя да ме нцапа повече от 10 часа . Някакви съвети и мнения по моя въпрос?

# 497
  • Мнения: 6 305
Възможно е когато си правила тестовете да е било много рано все още. Изчакай си резултата от кръвния, той е най-сигурен. Ако теста е положителен, се консултирай с лекар за зацапването. А ако е отрицателен, отиди на преглед да се види на какво се дължи закъснението. Peace

# 498
  • Мнения: 313
Здравейте, бях в О на 22-23. 01. - преди малко имах леки зацапване по хартията. Дали шуър чек ще покаже ако има нещо или е рано още, минали са 11- 12 дни.

# 499
  • Мнения: 5 468
Тодорова, минали са 10-11 дни, така че е рано още. Изчакай поне до утре.

# 500
  • Мнения: 156
Здравейте искам да ви попитам нещо ако може.Случи ми се нещо странно последния ми цикъл беше на 20.01. С продължителност 5дни но от вчера ми прицапва едно кафяво лекичко вече втори ден не ми се е случвало от мнпго отдавна и съм притеснена последния път беше преди девет години когато бях бременна с дъщеря ми....но незнам сега дали отново да ми се случва същото или имам някакъв хормонален проблем...?!
Дори и да е било загнездване би трябвало овуто да ми е било след МЦ незнам моля ви за мнението ви

# 501
  • Велико Търново
  • Мнения: 99
Щом последно Ц е бил на 20.01, значи днес е 14 ден от Ц и по-сково е О зацапване. На колко дни ти е Ц?

# 502
  • Мнения: 156
Мони различен е от 27до 29 дни

# 503
  • Велико Търново
  • Мнения: 99
Wink Значи е най-вероятно това.

# 504
  • Мнения: 313
Най вероятно е О.

# 505
  • Мнения: 61
Здравейте, момичета искам да попитам дали може някой да ми разчете резултатите от кръвния тест
total Бета ЧХГ      <0.100   mIU/ml   до 1,0 за жени;до 2,0 зо мъже:до 7,0 за жени в менопауза
 
Благодаря предварително

# 506
  • София
  • Мнения: 11 484
Отрицателен.

# 507
# 508
  • Мнения: 415

Истински е. Нали си имала цикъл? Защо да е фалшив?

# 509
  • Мнения: 66
А може ли да кажете други начини за зачеване, чувала съм за Фолиева киселина ,и ако имате някакви мнения , чувала съм че се пие три месеца преди да забременееш

Общи условия

Активация на акаунт