"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 35

  • 54 198
  • 751
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 180
Момичета,аз да си поискам едни стиснати палчета,за утре!Днес много се стреснах пак се повтори почти същата история с тоалетната и болките от 2,3дни като сядам ме боли в ляво сякаш нещо се притиска...Извинявам се,че пак се появявам и ви занимавам ,но съм притеснена колкото повече наближава утре SadЩе пускам и анти тела RH

# 541
  • Мнения: 943
Надини, много силно стиснати палци от мен Hug
Какво стана с теб? Последно знам, че ходи при Парушева.

# 542
  • Мнения: 180
Надини, много силно стиснати палци от мен Hug
Какво стана с теб? Последно знам, че ходи при Парушева.
Благодаря CatGirl,като знам,че не съм сама мислено се кротвам мъничко:hugs:  Не знам ,чертичките продължават да са две,утре пак ЧХГ и Еритроантитела Rh после ще се чуем с Парушева и ще видим,дано не се окаже все пак извънматочна тези болки много ме плашат ...Ама каквото такова!

# 543
  • Мнения: 943
Бързичко ще дойде утре. Силно се надявам на благоприятно развитие. Дано утре да ни зарадваш с падащо чхг Hug Hands Pray

# 544
  • Мнения: 424
Момичета,аз да си поискам едни стиснати палчета,за утре!Днес много се стреснах пак се повтори почти същата история с тоалетната и болките от 2,3дни като сядам ме боли в ляво сякаш нещо се притиска...Извинявам се,че пак се появявам и ви занимавам ,но съм притеснена колкото повече наближава утре SadЩе пускам и анти тела RH
Успех момиче Flowers Four Leaf Clover

# 545
  • Мнения: 6 294
Стиснати палчета и от мене. Дано ЧХГ-то да пада Praynig

# 546
  • Мнения: 180
Здравейте,момичета,ако можеше щях да ви разцелувам!Пращам ви затова много  виртуални целувки!Благодаря,че бяхте до мен в този труден период,който от днес мисля ,че приключи !Сега трябва да чакам да ми дойде нали? Бавно пада ЧХГ-то,но важното е ,че е тръгнало надолу от 280 ,за 7дни днес е 219 Победа!До края на седмицата ще се срещна с д-р Парушева,да видим фоликулите дали са се пукнали.Утре ще излезе , това за антителата ,мисля да си поставя инжекцията ,независимо какво ще покаже изследването.И така това е от мен за сега ....Heart Hug

# 547
  • Мнения: 943
Ох, Надини, отдъхнах си Blush Така да се радвам за теб! Прегръдки Hug

# 548
  • Мнения: 95
Браво, много се радвам че всичко се нарежда. Kissing Heart

# 549
  • София
  • Мнения: 7 645
супер, радвам се, че пада.
Цикъл ще си почакаш, защото ако пада така бавно, може да пада още 2-3 седмици, но е важно да пада Simple Smile

# 550
  • Мнения: 180
Само да попитам ,нали веднъж като е почнало да пада ще продължава така!?Няма как да се объркат нещата?Ами то и на 100 и нещо ми беше дошло,нали това след лапарото се оказа лелка всичко очаквам.

# 551
  • Мнения: 196
Здравейте. Ще се опитам да бъда кратка. Попринцип съм с поликистоза, с приятеля ми не с се пазим, но и не мога да кажа, че правим сериозни опити. Обикновено си позволява да свършва в мен преди или след цикъл. Ако дойде бебче, ни е добре дошло. Попрнцип имам редовдн, но кратък цикъл заради поликистозата, на 32-33дни.
Януари ми дойде на 09.01. На 26.01 и на 28.01 се случи случката. Няколко дни след това ме заболяха гърдите и имах остра болка в дясно. ВСичко отмина. Дори сега нищо не ме боли, нито ми се гади.  Има още време до цикъла ми( 3-4дни), затова и не съм правила тест. Според вас има ли реален шанс?

# 552
  • София
  • Мнения: 1 096
Здравейте. Ще се опитам да бъда кратка. Попринцип съм с поликистоза, с приятеля ми не с се пазим, но и не мога да кажа, че правим сериозни опити. Обикновено си позволява да свършва в мен преди или след цикъл. Ако дойде бебче, ни е добре дошло. Попрнцип имам редовдн, но кратък цикъл заради поликистозата, на 32-33дни.
Януари ми дойде на 09.01. На 26.01 и на 28.01 се случи случката. Няколко дни след това ме заболяха гърдите и имах остра болка в дясно. ВСичко отмина. Дори сега нищо не ме боли, нито ми се гади.  Има още време до цикъла ми( 3-4дни), затова и не съм правила тест. Според вас има ли реален шанс?

Според продължителността на мц - защо да не? Пробвай след 2 дни с един тест.

# 553
  • Мнения: 196
Здравейте. Ще се опитам да бъда кратка. Попринцип съм с поликистоза, с приятеля ми не с се пазим, но и не мога да кажа, че правим сериозни опити. Обикновено си позволява да свършва в мен преди или след цикъл. Ако дойде бебче, ни е добре дошло. Попрнцип имам редовдн, но кратък цикъл заради поликистозата, на 32-33дни.
Януари ми дойде на 09.01. На 26.01 и на 28.01 се случи случката. Няколко дни след това ме заболяха гърдите и имах остра болка в дясно. ВСичко отмина. Дори сега нищо не ме боли, нито ми се гади.  Има още време до цикъла ми( 3-4дни), затова и не съм правила тест. Според вас има ли реален шанс?

Според продължителността на мц - защо да не? Пробвай след 2 дни с един тест.

Ами защото според календара ми на телефона, е овулацията ми е била на 23.01. А при нас всичко се случи след 2-3дни. По овулационните календари в нета е била на 28.01-29.01. И нищо не усещам, други месеци като е нямало нищо съм се филмирала, а сега нищо не усещам, даже гърдите не ме болят.

# 554
  • Мнения: 5 468
Меланиек, щом си с цикъл 32-33 дни, то овулацията ти е по-късна, около 18ти-19ти ден от цикъла. Календарът на телефона вероятно ти изчислява овулацията според стандартния 28 дневен цикъл и затова ти я дава по-рано(ако го настроиш с твоята продължителност на цикъла, ще ти я изчисли по-правилно). Тоест има съвсем реален шанс да си забременяла, тъй като тогава вероятно си била в овулация. За тест е рано още. Изчакай поне 2-3 дни.

Общи условия

Активация на акаунт