"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 35

  • 54 193
  • 751
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 196
Меланиек, щом си с цикъл 32-33 дни, то овулацията ти е по-късна, около 18ти-19ти ден от цикъла. Календарът на телефона вероятно ти изчислява овулацията според стандартния 28 дневен цикъл и затова ти я дава по-рано(ако го настроиш с твоята продължителност на цикъла, ще ти я изчисли по-правилно). Тоест има съвсем реален шанс да си забременяла, тъй като тогава вероятно си била в овулация. За тест е рано още. Изчакай поне 2-3 дни.
Да, ще изчакам и ще видя. Може и да ми дойде, с тези яйчници, изобщо не знам дали имам и кога ми е овулацията.

# 556
  • София
  • Мнения: 1 095
Меланиек, щом си с цикъл 32-33 дни, то овулацията ти е по-късна, около 18ти-19ти ден от цикъла. Календарът на телефона вероятно ти изчислява овулацията според стандартния 28 дневен цикъл и затова ти я дава по-рано(ако го настроиш с твоята продължителност на цикъла, ще ти я изчисли по-правилно). Тоест има съвсем реален шанс да си забременяла, тъй като тогава вероятно си била в овулация. За тест е рано още. Изчакай поне 2-3 дни.
Да, ще изчакам и ще видя. Може и да ми дойде, с тези яйчници, изобщо не знам дали имам и кога ми е овулацията.

Не е като да липсват случаи на дами с ПКЯ да забременяват, друг е въпроса, че ако сте решили да имате бебенце, то може да пробвате поне с тестове за овулация, за да нацелите точно.

# 557
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Тестовете за овулация не са много надеждни при поликистоза.

# 558
  • София
  • Мнения: 7 645
Не винаги, аз съм със спкя и винаги показват дали има или няма.
Трябва да се пробва

# 559
  • бургас
  • Мнения: 239
Момичета, искам да попитам. Днес ми е 21 ден от цикъла, съответно го чакам да ми (не) дойде баш на 14.02.18г. Предполагаемата овулация беше на 29-30.01.
От два дена страдам от воднисто вагинално течение, както си седя и като стана и направо усещам мокро по бельото. Бих питала, по-скоро някой наблюдавал ли е подони симптоми след овулация и такова воднисто ли би трябвало да е??? За бременност въобще не мисля, защото е рано, дори и да има нещо (Дай, Боже)!

# 560
  • София
  • Мнения: 1 095
Момичета, искам да попитам. Днес ми е 21 ден от цикъла, съответно го чакам да ми (не) дойде баш на 14.02.18г. Предполагаемата овулация беше на 29-30.01.
От два дена страдам от воднисто вагинално течение, както си седя и като стана и направо усещам мокро по бельото. Бих питала, по-скоро някой наблюдавал ли е подони симптоми след овулация и такова воднисто ли би трябвало да е??? За бременност въобще не мисля, защото е рано, дори и да има нещо (Дай, Боже)!
строго индвидуално е според мен. При мен в дните преди, по време и след Овулация имаше  течение - полупрозрачно и доста воднисто. Стискам палци да ви се случат нещата!

# 561
  • София
  • Мнения: 7 645
Подобно както го описваш при мен се появява 3-4 дни преди да ми дойде.
След О по-скоро нямам почти никакво.

Но ако не е бактериално или гъбично, при всеки може да е индивидуално.

# 562
  • бургас
  • Мнения: 239
Не е бактериално със сигурност, тъй като миналата седмица правих МБ и цитонамазка. Всичко е наред! Просто от няколко дена това воднистото течение много ме притеснява! Колко след овулация може да просължи, на мен днес ми е 5-ти ден след О.

# 563
  • София
  • Мнения: 7 645
по принцип в периода след О се разводнява. Ако при теб е по-голямо количество по принцип постоянно, то може да се усеща така
Това не може да е признак за Б, имала съм цикли с много ЦС, имала съм с по-малко и така

# 564
  • Мнения: 6 294
аз получавам обилно течение след прегледите, от лубриканта. За няколко дена се изчиства и спира.
     
          Надини - Браво мила.  bouquet

# 565
  • Мнения: 5 468
Не е бактериално със сигурност, тъй като миналата седмица правих МБ и цитонамазка. Всичко е наред! Просто от няколко дена това воднистото течение много ме притеснява! Колко след овулация може да просължи, на мен днес ми е 5-ти ден след О.

Е, защо те притеснява тогава? Нали си правила микробиология и всичко е наред. Просто се вглеждаш прекалено много, защото правите бебе. Ако не правехте, изобщо нямаше да му обърнеш внимание.

# 566
  • Мнения: 189
Момичета, искам да попитам. Днес ми е 21 ден от цикъла, съответно го чакам да ми (не) дойде баш на 14.02.18г. Предполагаемата овулация беше на 29-30.01.
От два дена страдам от воднисто вагинално течение, както си седя и като стана и направо усещам мокро по бельото. Бих питала, по-скоро някой наблюдавал ли е подони симптоми след овулация и такова воднисто ли би трябвало да е??? За бременност въобще не мисля, защото е рано, дори и да има нещо (Дай, Боже)!

Моята овулация беше на 30.01, и аз НЕ чакам цикъл на 14.02 и имам същото воднисто течение няколко дни след О.
Днес вече е по- слабо, не се притеснявай, нормално е. Дано да се похвалим с две чертички на 14-ти. Simple Smile

# 567
  • Мнения: 196
Меланиек, щом си с цикъл 32-33 дни, то овулацията ти е по-късна, около 18ти-19ти ден от цикъла. Календарът на телефона вероятно ти изчислява овулацията според стандартния 28 дневен цикъл и затова ти я дава по-рано(ако го настроиш с твоята продължителност на цикъла, ще ти я изчисли по-правилно). Тоест има съвсем реален шанс да си забременяла, тъй като тогава вероятно си била в овулация. За тест е рано още. Изчакай поне 2-3 дни.
Да, ще изчакам и ще видя. Може и да ми дойде, с тези яйчници, изобщо не знам дали имам и кога ми е овулацията.

Не е като да липсват случаи на дами с ПКЯ да забременяват, друг е въпроса, че ако сте решили да имате бебенце, то може да пробвате поне с тестове за овулация, за да нацелите точно.

Честно казано мисля, че ще ми дойде. Нямам никакви признаци- нито болезнени гърди, нито ми се спи, нито ми е лошо. Съвсем нормално ми е. Малко ме обливат топли вълни на моменти, но не обръщам внимание.

# 568
  • Мнения: 16 871
melaniek,
Не е задължително да имаш.

# 569
  • Мнения: 196
Туко що доста се шашнах. Понеже си слагам полижинакс, станах да пишкам и вътре в течността от свещичката имаше кървави власинки. ( извинявам се, че съм толкова подробна).
Бях чела, че препарата не е опасен за бременност и затова го взех, за да лекувам лека гъбична инфекция. Тези власинки дали са начало на цикъл. Много странно... никога не ми се е случвало.

Общи условия

Активация на акаунт