"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 35

  • 54 189
  • 751
  •   1
Отговори
# 615
  • Австрия
  • Мнения: 2 308
Дойде ми на 30.01.2018 сврърши ми на 03.02.2018. Правихме секс на 03 и 08.
Цикъла ми е между 28,29 дни но последните 2 месеца е на 30 дни ...

Според тези данни, овулацията е в широкия прозорец от 11 до 19 ден. За да установиш кога по-точно, правиш овулационни тестове спазвайки указанията за най-достоверен резултат. Овулацията настъпва от 12 до 48 часа след наличието на положителен о-тест.

пп. За какво ти е бебе, когато си само на 19 години?!

# 616
  • Мнения: 4 518
Дойде ми на 30.01.2018 сврърши ми на 03.02.2018. Правихме секс на 03 и 08.
Цикъла ми е между 28,29 дни но последните 2 месеца е на 30 дни ...

Според тези данни, овулацията е в широкия прозорец от 11 до 19 ден. За да установиш кога по-точно, правиш овулационни тестове спазвайки указанията за най-достоверен резултат. Овулацията настъпва от 12 до 48 часа след наличието на положителен о-тест.

пп. За какво ти е бебе, когато си само на 19 години?!
Може да иска да знае кога ѝ е овулацията за да се пази тогава. А може и не...

# 617
  • Австрия
  • Мнения: 2 308
А може просто да й се е прииграло отново на кукли? С разликата, че бебета са особено добре изразено 3D и не можеш нито да рекламираш, нито да върнеш.

# 618
  • Бургас
  • Мнения: 61
Дойде ми на 30.01.2018 сврърши ми на 03.02.2018. Правихме секс на 03 и 08.
Цикъла ми е между 28,29 дни но последните 2 месеца е на 30 дни ...

Според тези данни, овулацията е в широкия прозорец от 11 до 19 ден. За да установиш кога по-точно, правиш овулационни тестове спазвайки указанията за най-достоверен резултат. Овулацията настъпва от 12 до 48 часа след наличието на положителен о-тест.

пп. За какво ти е бебе, когато си само на 19 години?!
на 23 години съм,какво пише в профила ми е не вярно

# 619
  • Мнения: 6 294
Какво ще рече -  За какво ти е бебе?. Момичето е пълнолетно и може само да си прецени. Вас пита ли ви някой, за какво са ви деца?

# 620
  • Бургас
  • Мнения: 61
А може просто да й се е прииграло отново на кукли? С разликата, че бебета са особено добре изразено 3D и не можеш нито да рекламираш, нито да върнеш.
не ми се играр на кукли имам сериозна връзка от 7 години и съм сгодена от една искаме бебче с приятеля ми

# 621
  • Мнения: 27
Тук стана не форум,а библиотека,само да четем какво е писано и да те е страх да попиташ,че отговора е ..... скастряне..

# 622
  • Австрия
  • Мнения: 2 308
Ами.. хм, аз не съм искала деца на 19. И на 23 не исках. Сега съм на малко повечко и със сигурност знам за какво са и какво се прави покрай тях.. та и никой не ме пита. Ако одъртея обаче още малко - може и аз самата да почна да се  питам Sweat Smile

Тук стана не форум,а библиотека,само да четем какво е писано и да те е страх да попиташ,че отговора е ..... скастряне..

Пак нямаш късмет в изказването: в случая попиталата съм аз, съответно и скастрена . Но в библиотеката няма еднозначен отговор за бебетата на 19-годишните.

Последна редакция: пт, 09 фев 2018, 20:35 от DimS.

# 623
  • Мнения: 5 468
Защо се нахвърлихте върху момичето без основателна причина? 23 години е чудесна възраст за забременяване.

Сияна, овулацията настъпва около 12-16 дни(средно 14) преди настъпването на менструацията. Тоест, когато вече ти дойде можеш горе долу да разбереш кога е била О. При редовен цикъл, можеш да изчислиш кога горе долу ти предстои, знаейки колко е средната продължителност на МЦ. Има тема, относно тестовете за О, където можеш да прочетеш повече информация за тях.

# 624
  • Австрия
  • Мнения: 2 308
Защо се нахвърлихте върху момичето без основателна причина? 23 години е чудесна възраст за забременяване.

Просто се учудих за какво й е бебе, като е на 19, според данните в профила й. Не съм се нахвърляла. Контролирам се: искаше ми се да й отправя градивна критика относно маникюра й, но се въздържах: темата не е подходящата. Вместо това се опитвам да й обясня кога и как да определи деня на овулацията си.. И да, съгласна съм, физиологично погледнато, 23 е прекрасна детеродна възраст Simple Smile

# 625
  • Бургас
  • Мнения: 61
Ами.. хм, аз не съм искала деца на 19. И на 23 не исках. Сега съм на малко повечко и със сигурност знам за какво са и какво се прави покрай тях.. та и никой не ме пита. Ако одъртея обаче още малко - може и аз самата да почна да се  питам Sweat Smile

Тук стана не форум,а библиотека,само да четем какво е писано и да те е страх да попиташ,че отговора е ..... скастряне..

Пак нямаш късмет в изказването: в случая попиталата съм аз, съответно и скастрена . Но в библиотеката няма еднозначен отговор за бебетата на 19-годишните.

еми ок аз съм на 23 и си го искаме бебчето имаме си хубави доходи.. (като говоря за хубави годеника ми получава по 4200,4500 на месец)А и не мисля че е проблем това за теб  дали ще имам беб3 на 23 или на 29

# 626
  • Мнения: 2
Здр имам детенце на 3г решихме с мъжа ми да имаме още едно може някой да каже че е твърде рано😊 опитваме се от три месеца но за сега резултата е отрицателен и при първата бременост беше след 1г.6м опити все си мисля че втория път ще стане по лесно някоя мама ако може да сподели при нея било ли е трудно второто забременяване ако съм допуанала грешка се извинявам до сега не съм писала в форума и ми е малко приъеснено ☺

# 627
  • Мнения: 6 604
Айде стига вече с това. Димс се учуди защо на 19 някой ще иска бебе, не упреква.

# 628
  • Мнения: 189
Ден 10 след ову съм, теста за ову беше положителен но 30.01, чакам М на 14 или 15.02. Втори месец проверявам позицията на шийката и обикновенно преди М е твърда и ниско с гъста бяла ЦС.  Днес проверявам и какво да видя? Шийката е мека, високо и ЦС е толкова обилна, колкото не съм си мечтала повреме на О??? Същата беше, само че и отворена на 31.01? Моля, някои да помогне с разчитането.

# 629
  • Мнения: X
Бихте ли споделили как точно проверявате позицията на шийката? (почесващ се емотикон). Споделете с нас, по-невежите.

Общи условия

Активация на акаунт