"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 35

  • 54 145
  • 751
  •   1
Отговори
# 735
  • Варна
  • Мнения: 25 212
Добре де, като си видяла толкова отрицателни тестове как може да му се чудиш на тоя? Втората черта е очеизвадна.

# 736
  • Мнения: 88
Защото и преди съм виждала доста по-бледа черта, но за жалост изпарителна от тестовете  believe

# 737
  • София
  • Мнения: 11 408
Добре би било ако имаш зацапване да се консултираш с гинеколог. Той ще ти изпише каквото трябва.

# 738
  • Мнения: 88
Във вторник имам записан час за клиника Братя Тодорови. Записах си го още януари с нагласата да ми излекува поликистозата, защото нямах овулация, но явно иногинола, който пиех е помогнал.

# 739
  • Мнения: 5 468
На прегледа във вторник няма да се види бременността, но лекарят вероятно ще ти изпише нещо за зацапването. Иначе, бъди подготвена, че нищо няма да се види на ехограф, че повечето подранили с прегледа бременни, пишат във форума притеснени, че нищо не се вижда. Важното при теб е да се овладее зацапването и се пази.

# 740
  • Мнения: 156
Попитах защото последно си правих тест преди датата на цикъла и отриц.сега вече трети ден ми закъснява и не смея да направя днес ми стана лошо вчера с ПМС но нищо цикъла ми е по часовник но след тези отриц.тестове не смея

# 741
  • Австрия
  • Мнения: 2 299
Ами, недей.. Sweat Smile

Честно, не разбирам каква е идеята и съображенията да се прави тест за бременност дни преди евентуалната дата за МЦ, а когато вече има закъснение и е действително подходящия момент за реален резултат - не.

# 742
  • Мнения: 5 468
Както се казва, желязна логика!

Розичката, при такова закъснение, всеки тест ще отчете вярно, така че просто направи тест. Безсмислено е да стоиш и да се чудиш. Ако отрицателен, просто ще си чакаш менструацията.

# 743
  • София
  • Мнения: 1 062
Както се казва, желязна логика!

Розичката, при такова закъснение, всеки тест ще отчете вярно, така че просто направи тест. Безсмислено е да стоиш и да се чудиш. Ако отрицателен, просто ще си чакаш менструацията.

Илиии ще отидеш на лекар да провериш защо ти закъснява, ако не си бременна...
Съгласна съм - тест, поне да отхвърлиш или потвърдиш бременността.

# 744
  • Мнения: 260
Здравейте преди 2 дена писах за това че имам съмнения че може да съм бременна въпреки че не бях в овулация а в края на М
Просто странното е че всеки ден ми се гади а днес имах кафеникава течност също така ме боли ниско долу.

# 745
  • Мнения: 305
Няма как да забременееш без овулация, просто всичко е измислено в един съвършен цикъл, който преживяваме всеки месец. Нали знаеш кога ти е овулацията, така че няма никакъв шанс да си бременна. Спокойно! Разбирам, че не в желана бременност, така че занапред просто внимавай повече. Успех!

# 746
  • Мнения: 5 468
Здравейте преди 2 дена писах за това че имам съмнения че може да съм бременна въпреки че не бях в овулация а в края на М
Просто странното е че всеки ден ми се гади а днес имах кафеникава течност също така ме боли ниско долу.

Кой ден от МЦ ти е?

# 747
  • Мнения: 260
На 13.02 ми свърши дори още овулацията не ми е на стъпила затова както казахте вече че няма как да съм бременна просто много съм притеснена че имам симптоми което е още по странно защото е много ама много рано

# 748
  • Мнения: X
Това вероятно са симптоми на овулация

# 749
  • Мнения: 260
Това вероятно са симптоми на овулация

Значи няма защо да се притеснявам за това така ли

Общи условия

Активация на акаунт