мисед и медикаментозен аборт....

  • 1 790
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
така ето ме и мен тук.След 5 дневно търсене и четене из форумите за информация по темата вчера най-накрая взех решение и го направих.Аз съм на 25г. имам два аборта по желание на 19 и 22г. 1вия с кюртаж втория с вакуум.Моля за разбиране а  не упреци...Тогава обстоятелствата ме принудиха да взема такива решения.Искам да кажа че от 16г.съм с партньора ми.След втория аборт живота ни се нареди и решихме да не се пазим и че е време да вземем детенцето си в ръце.е от тогава до сега няма и няма и нямаааа.Ноември 2017 две черти радост втори тест две черти последва гинеколог който установи че има задържан фоликул но няма бременост.Каза че е напълно възможно психически да съм подпомогнала на тази"фалшива"бремвност изписа ми дуфастон който аз не приех каза ми че сигоро имам проблеми с естрогена тъй като откри поликистоза косата ми пада а   ноктите не растат.Началото на декември пристигнахме а аз дойдох след норммална менстроация след фалшивата ми бременост.С гинеколожката се разбрахме февруари като се прибера да пуснем хормони.Е чаках с декемврииската менмструация но нама и няма. С нагласата че немога да забременея имам хормонален дисбаланс вече започнах да си взимам дуфастона но и след него цикъл нямаше ами сега на къде? Към аптекатаза тест.е бремена 3+ (тук има такива тестове със седмици)на 16 януари след като вдигнах цялата рода на крак че съм бременна сълзи радост.....разбрах че съм в 7г.с и 4 дни а плода в спрял на 6г.а и 3 дни.Шок рев паника ...и дилемата кюретаж или медикаментозен аборт.....не можех да се прибера до бг за вакуум тук в испания няма и избрах медикаменнтозния след 4 дневно мислене и премисляне.вчера към 11 ми сложиха вагинално 2 таблетки мисофар 200мг. казаха до 4-5 часа ще започне кървене.така и стана леки болки кървене но  след 1 час една диария вълни топли студени потене имах чувството че си давам живота приятеля ми се паникиоса крещи вика горкия щеше да припадне.след това заспах събудих се след час доста по добре.днес няма болки и съм ок.НО ЕДНО ГОЛЯМО НО ....имам само кървене без съсиреци без лимони портокали ако щете орех няма даже.Казаха ми след 1 седмица ехограф и 2ра доза ако не започне кървене до 2 дни.е кървене има но къде е плода? В болницата щом видяха че съм 0- ме попитаха слагали ли са ми антидот за р фактора видях че някой тук е питал и затова реших да разкажа моята история.За този конфликт на кръвта разбрах случайно от нета преди 2 седмици и се осъзнавам че приятеля ми е аб+ лекарите казаха че това е вероятната причина.Сложиха ми ваксината и казаха като забременея на 28седмица отново. е това е извинявам се за дългия пост но това е опит който може да помогне на някой в избора му...След два хирургически аборта избрах медикаментозния с цел опазване детеродните ми способности. С изключеие на еденичното ми прилошаване всичко минава ок но къде е този плоден сак кога да го чакам незнам......

# 1
  • Мнения: 2 642
С какво точно и как очакваш ние съфорумците да ти помогнем?

Общи условия

Активация на акаунт