Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 30

  • 43 351
  • 734
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Петя
Скрит текст:
Сега, през зимата, използвам Intense Nutrition. През лятото беше по-лек. Мезотерапията представлява изпиляване на мъртвата кожа/най-горния слой. Леко е, макар че звучи зверски. След това се слага киселина с различна концентрация, като първите процедури е най-слаба.След това следва една процедура, която като че ли много иглички те боцкат по лицето/бръчките. Не е гадно. На мен ми е приятно.Целта е киселината да навлезе в кожата и кожата да се "събуди".След това се слага маска с колаген. Ох ,обяснявам като идиот Crazy В линка, който постнах вчера мисля, че е подробно описана мезотерапията на BDR.Първоначално лицето се зачервява, но след няколко часа всичко е ОК. Аз ги правех след работа и на следващия ден - нищо. Надявам се да съм била полезна. Hug

# 16
  • Мнения: X
Деми, супер походка вкарахте с Жулка😂😂😂пилатеса си казва думата

Дааа хахаха

Жмъцки, мерси за темата. 😘
Стреличке, много е нежна щерката.
Бела, хубавица си.
Иринитко, гушш.

Вангобче, ЧРД мила. 😘😘😘😘😘😘😘😘

# 17
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Деми, супер походка вкарахте с Жулка😂😂😂пилатеса си казва думата😎
Joy  Joy
Мчи къ,  bowuu
Виж кви чупки вадим,  Mr. Green

Ох, аз след вчера пак вървя като онази пуйка,  Joy

# 18
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702

Ох, аз след вчера пак вървя като онази пуйка,  Joy
Ти да не кЪршиш всеки ден?

# 19
  • Русе
  • Мнения: 8 801

Ох, аз след вчера пак вървя като онази пуйка,  Joy
Ти да не кЪршиш всеки ден?
Нье уа, пундрелник, сряда, петък,  Crazy  Heart Eyes
Обаче тази табата ми разказа играта.

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 2 134
Деми страшна походка вкарвате с Джулка, то и аз тъй ходя като прекаля с тренировките за крака и дупе

Иринитка  Hug. Туй дето го описваш не е ли химичен пилинг newsm78,
Скрит текст:
и мойта козметичка ме маза с нещо първия път беше по слабо ама адки се завервих, втория път коктейла беше по силен много щипеше веех си с ветрило и третия път май по слабо ама бях червена като рак само очите ми бели и това два часа така. Аз мислех нещо коктейл с минерали и хелоронче е мезотерапията и се боцка по гънките за се опънат Crazy. Не ми е спешно когато имаш възможност драсни ми на ЛС телефончето на твоята козметичка.

Стреличке много хубава е дъщеря ти, цвета на роклята е много хубав и и отива, ....моя цвят, но модела нещо ..... много дълга.

Тъй направих си кьопало с малко повечко чесън сега ще хакна и една малка ракия и само да е останал някой вирус  Naughty, ще го полея с нова доза чесан и Р.  Whistling може и да се натаралянкам, но важното е вируса да е умъртвен! Нищо не ми се яде .... тук едни картофи на фурна правя ще бодна някой, че ..... Drunk

Жгмъчка  Hug

# 21
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Привет, бандичка  Hug
Вангобче, бъди все така слънчева, много обичана и обгрижвана, щастлива и не спирай да мечтаеш - мечтите се сбъдват  bouquet bouquet bouquet
Жгмъцкаbouquet bouquet bouquet за темата! И на мен ми е гадно за Гришо  Crossing Arms
Мамексче, по повод предложението ти за хороскопа - моето хоби е "Фин, психологически тормоз"  newsm78 май ще излезе вярно, ако питам ММ, а може и ... студентите  Joy
Стреличке, много е сладка дъщеря ти, ще си избере рокля, която да ѝ подхожда вътрешно и външно  Hug
Белла, АресА ми погледа - права е Иринитка, нашенски изглежда  Hug
Да ви имам походката на двете Д-та  Hug Joy Joy Joy
Иринитко  spoko spoko spoko нали скоро ще ѝ ходиш на гости  Hug
Да, Майче, правилен подход  smile3521
На всички споменати и неспоменати - много  Hug Hug Hug

# 22
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Десссс, утчетчи?  Crazy  Heart Eyes

Аз ядоух пиуе, пия Ф....

Майчето умъртвява вирус,  Joy
Майче,  Hug

# 23
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Забрайх, ами то на тази възраст  ooooh! hahaha
з - кафе, около 100 г. заквасена сметана; о - кафе; сз - 1 мандарина; в - наденичка на скара със салатата на Скай (без бекона вътре)

# 24
  • Мнения: 2 080
Идва ми да се гръмна - ММ е с бронхопневмония. Утре сутринта снимка и докторката много го иска в белодробната б-ца. От тази вечер започна антибиотик. Той не иска да влиза в болница и така.
Мацки благодаря за хубавите думи за моето гардже, роклите ще ги мислим след като се оправи ММ.
Хапнах насила бисквитената торта, сега ще изям и шоколада и ще ходя да си гушкам болния.

# 25
  • Мнения: X
Стреличке 😯😯
💋💋💋

# 26
  • Мнения: 28 379
Стреличка, много жалко, че пневмония излезе този задух, но място за отчаяние няма....ако влезе в болница с венозен антибиотик ще го вдигнат за 3-4 дни, вкъщи лечението ще продължи по дълго и мъчително! Роклята като силует ми хареса, цветът ми е силен и декорациите също.....ние определено сме се насочили към нещо по изчистено цветът щял да е праскова или тъмно синьо. Rolling Eyes Rolling Eyes Моделите, които показва ми харесват, ще мерим от другата седмица живот и здраве, защото ще сме си двете, баща ни ще посети франсетата.....радвам се, че разсъждава разумно и не търси под вола теле....каза искам стандартна абитуриентска рокля без кичарии! Дъщеря ти е много нежна и мила! Ще бъде чудесна .....!Ей само трима абитуриенти ли имаме тази година, на Занатка и моята и на Стреличка???? Party Party
Белаааа, чаровница си ти! bowuu
Майче, много правилен подход в моренето на вирусите Joy.....и на мен ми се пииваше нещо тази вечер, вино не пия заради стомаха, бира тоже, ракия и уиски не обичам, та се замислих да си сипя една чашка от кокичетата...течността вече е пожълтяла! hahaha hahaha
Иринитко мезотерапията е точно каквото казва Майчето вкарване с помоща на множество убождния коктейл от хиалуронова киселина, колаген и разни други полезни съставки в дълбоките слоеве на кожата! Резултатът е уплътнена кожа, по свежа  и с изгладени фини линии. Иначе сега е времето и на химичния пилинг, докато няма силно слънце, излющтва се с киселина най горния слой на кожата, който е по груб, отдолу се показва по млада и свежа кожа! Ох на теория добре си ги знам, но нещо ме спира да ги приложа.....и аз не знам какво! newsm78
Вангобчееее, миличка дружке и тук да ти пожелая да си щастлива, влюбена, здрава, сияйна и все така неотразимо чаровна и усмихната! newsm76 Two Hearts
Пилатеските, много сте грациозни! hahaha
Гениии въх мъха ли караш още душицо? newsm78

Последна редакция: вт, 23 яну 2018, 21:53 от mimi.7299

# 27
  • Мнения: 2 080
Миме "приспах" го болния и ей ме. Аз също мисля, че болничното лечение е по-добър вариант, но той се е  запънал като магаре на мост. Утре като направи снимката ще отидем до болницата при докторката и ще го боря отново. На него всичко му като на шега. А за роклята нито аз нито щерката сме се насочили към това чудо, което пробва. Напротив аз я виждам с рокля над коляното. Чакам я да се прибере след малко,  не ще мигна до утре де. Книжката и нощта са мой.
Голямо затишие в темата.Kissing Heart

# 28
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Стреличке, дано се сборите с проклетата пневмония. Аз нещо съм притеснена за ММ, но ... не мога с топ да го закарам на лекар   ooooh! и не знам как ще се оправям с него.
Миме, много хубаво звучат цветовете, ще чакаме снимки и от теб другата седмица, а и от Стреличката с нещо по-младежко за нейната чаровница  Hug
Бандичка, май и аз си лягам. Чух си англичанчето
Скрит текст:
има изпити 3 поредни дни - това в Бг по принцип го няма  Naughty Общо 6 изпита в две седмици - миналата бяха в понеделник и четвъртък, а тази - понеделник, вторник, сряда и петък, та и той е изнервен и аз притеснена за него  Sad

# 29
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Деска, защо си притеснена за ТМ?  Hug
Много ще му е тежко на синчето, но ще се справи, знам!  Praynig

Стреличке, дано пребориш ТМ и да го убедиш за болница. Бързо да се възстанови!  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт