Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 30

  • 43 366
  • 734
  •   1
Отговори
# 45
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Иринко, мерси за бързото инфо Hug Знам си аз, че дребосъчко е супер сенситив, но напоследък чак ме изумява, а като малка беше темерутче като мен...нооо променя се детето, дано скоро си свикне, просто наистина ваканциите ни са много дълги, не е една-две седмици Tired
Стана малко дълго и ти го слагам в скрит, да не натоварвам с "размисли и страсти"  Laughing Laughing Laughing
Тааа с "диетата"
Скрит текст:
, при мен проблема е, че в един момент избушвам и ям каквото зърна, ама не просто да ям, а се огрухтявам докато не ми стане лошо, така два-три дена и после пак лишения и стриктност. И усещам това лишения, незнам дали при теб е така, т.е. нещо не е както трябва щом ми тежи в храненето...та говорихме доста с нашата Стаситка и тя практикувала така, май и сега отново се връща към това хранене : З и В половин чаша кисело мляко с 1 ч.л.чия, малко берита (примерно шепа боровинки или 6-7 ягоди-замразени, поне това имаме налично сега), 1ч.л. протеин и 1с.л. сметана, джуркаш го и това за З и В, а ако си още гладна си хапваш плодове, за О обаче си хапваш нормално храна, основно мисля да е протеин, защото ме засища най-много, но ако ми се хапва някаква смесена манджа няма да се лишавам и да си внушавам вина, и все пак се замислям за разделността на 90ДД, та за О мисля да си хапвам когато ми се хапват и варива, просто на принципа на 90ДД. Можеш да си правиш и по един чийт дей на седмица, аз лично засега мисля да не правя....отделно, аз мисля да си хапвам и овесени ядки понякога в тези З или В, защото обичам...това е в общи линии.
Незнам до колко е правилно хранене, или пък някаква форма диета, просто това е нейния опит, и всичко ми звучи вкусно и ненатоварващо...затова мисля да пробвам месец и да видя как ще е, не си давам седмица или две, защото тялото трябва леееко да се настрои все пак Whistling

Деми, благодаря, че сподели Hug радвам се да чуя, че и другите деца са така, защото тук децата отсъстват по 2-3 седмици и сякаш не са се отделяли от градината....нашата обаче много трудно го приема това връщане отново Rolling Eyes

# 46
  • Мнения: 28 450
Добро утро! bouquet
Ненадейно се оказа, че трябва да отида на една среща ......а аз днес съм с пуловер и пола ooooh! ooooh! ooooh!, а не както подобава Joy Joy Joy
Ириниткооо щом е безиглена мезотерапията може и да се прежаля и аз да ида, и е близо до нас, щом е около Краставицата!
Срещата ще е готина, интересна, представяне на нова екологична книга....! Така, че светъл лъч на тръстиката изгря! newsm68
Гени ей сега ще я прослушам Стасита каква диета е праила за сватбата, мноу беше убава и слабаааа! Heart Eyes Аз не съм на никакъв режим, гледам да не ям теста, приближава се до Въх Мъха......но снощиииии някаква лудост ме беше обзела, на другите направих пица, а за мен пърленка със сиренце и мащерка само......и си я изядох цялата!Не ям и варива, защото съм го закъсала със стомаха....!
Айде отлитам, че ще закъснения! bouquet

# 47
  • Мнения: 5 719
Гени Hug Като те чета и от части откривам себе си. И аз съм много стриктна дълго време, но наруша ли примерно с един бонбон в протеинов ден и си казвам "айде отиде деня" и край започва се едно ядене ... и така няколко дни, после пак диета ... и е кошмар.
Но ти беше много слаба, помня веднъж ми прати снимка, мисля че предния път когато правих режима , май преди 2год  Simple Smile)

Последна редакция: ср, 24 яну 2018, 12:32 от Šunšhine

# 48
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Мими, "преслушай" я Стаситка.....даа да сватбата беше мноого слаба😨
Съншайн, намерихме се😂😂😂😂то май аз съм най-лакомата в темата....мм щом се плаши от количествата храна които ям смятай за какво говоря😂😂😂 и не си никаква кифла, мноого си хубава, модите са били такива😉

Последна редакция: ср, 24 яну 2018, 13:56 от Genni

# 49
  • Мнения: 28 450
Гениииии, преди да тръгна да ти кажа, че си голям сладуууууур, голяяяям! Heart Eyes

# 50
  • Leeds, UK
  • Мнения: 2 133
Добро утро! Много сте изписали, ама после ще чета. Току-Що се прибрах от работа, душ и бегам на колежа до обяд. После , ку не съм гушнала букета от безсъние, ще пиша😘😘😘

# 51
  • Мнения: 5 719
Гени, изглеждаш много добре, не се измъчвай! HugHugHug

# 52
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Genni, имаш много добре оформено тяло. Според мен си ОК, но щом не се чувстваш добре в него, дерзай!
Съншайн, какво ти е кифленското? За модните тенденции в онзи период си супер! Много свежо и младежко  Heart Eyes
Вие с ТМ от тогава ли сте заедно?

# 53
  • Мнения: 5 719
Да, Иринитка , някъде една година преди бала.
Представяш ли си колко години вече ме търпи Joy

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Да, Иринитка , някъде една година преди бала.
Представяш ли си колко години вече ме търпи Joy

Да, бе, как ще те изтърве??? Hug Heart Eyes

# 55
  • Мнения: 5 719
Да, Иринитка , някъде една година преди бала.
Представяш ли си колко години вече ме търпи Joy

Да, бе, как ще те изтърве??? Hug Heart Eyes

Нали като във вица:
"Мъжът ми знае, че съм му пратена от Бога, но и до ден днешен не може да разбере за кои грехове!" Smiling Imp

# 56
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Или като любимия ми на тази тема:
Една жена се гледала сутринта в огледалото на банята. Гледала се, гледала се и си казала:
- Емиии, така му се пада на моя мъж
.

# 57
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Алоууу, що не пишете, бре???
Нали ви казах, че ме гони нервата .....трябва да се разсейвам с нЯщу Whistling

# 58
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Алоууу, що не пишете, бре???
Нали ви казах, че ме гони нервата .....трябва да се разсейвам с нЯщу Whistling
Ко искаш за разсейвани? Идват ми наум няколку нещица, но май не са за пред Ора,  Mr. Green
 Joy
 Heart Eyes Heart Eyes

Хайде, кофи,  Whistling



Съншайн, много си била сладка, и аз обожавам розувуту, нал знайш?  Flutter 
Гени, и аз смятам, че добре изглеждаш, не се тормози психически,  Flutter

Демоуу, срещнахте ли се с Каситу?  Mr. Green  Heart Eyes Аз укъснях с кикеренето, ей ся почвам,  Whistling

# 59
  • Бургас
  • Мнения: 2 136
Добър ден Hug

Снощи не успях да убия вирусите, дори не ми вървеше ракията, много зле ми беше и си легнах рано. Не знам грип ли е, но ме кара на замръзване 35гр. Т, пък ме втриса все едно съм с висока Т.

Гени, чудя се като те гладам къде са тия +11кг. Явно си с тежък кокъл, я какво детско лечице имаш, много добре изглеждаш. Като минеш 40 и като изчезне мазничкото, бузките от лицето, ще заприличаш като мен..... като скумрия съм в лицето, пък от шията надолу като слон.

Стреличка надявам се мъжа ти да клекне и да се лекува в болница, макар че го разбирам на кой му се стои и гадната болница, сам без близки около него.

Съншайнче много бързо се скри, но вярвам че си много сладка.

И моето момче се прибира днес за съжаление не съм в състояние да шофирам до Варна да го посрещна, но добре че си имам син, който да ме отмени Heart. С него сме офицялно 22г. и 5 неофицялно, така написано изглежда много. Аз пък си казвам, че съм уцелила с него шестица от тото много си ми е добричък и търпелив, а аз съм от рогатите зодии Smiling Imp

Джулка мерси за кафенцето. Може ли едно диванче само за мен да си полегна на него Blush

Общи условия

Активация на акаунт