Реве нощем и се шашкам:(

  • 1 577
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 671
Да, и ние при зъбите викахме особенно на горните ние имаме 4 зъбчета долните не ги усетих как избиха,  но после дори и когато го гушках целия се стягаше и викаше като същевременно сякаш се напъваше за да вика абе много странно
И сме се будили с писък , това преди зъбите, тогава май сънуваше
Не се притеснявай минава

# 16
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 812
И аз смятам, че са сънища. Мая вече и говори насън понякога, спим, спим - и току - "Мааау" или друга някаква дума, която през деня сме говорили. Преживяват децата случките от деня.

# 17
  • Мнения: 17 407
ако беше от зъби, щяха да се събуждат според мен.

# 18
  • София
  • Мнения: 13 204
Цитат на: Julie
Цитат на: maeva
Мен пък направо ме е срам да кажа ,че сме още без къорав зъб,но и тоя момент ще дойде.В крайна сметка човек без зъби няма! Grinning


нашия първи зъб поникна на 9 месеца и половина, не съ шашкай



И нашия, и нашия... навръх Бъдни вечер миналата година  Close-mas:

# 19
  • Мнения: 277
Ние имаме две зъбчета отдолу от два месеца, но от  няколко седмици нощите ни са един кошмар. Буди се поне 10 пъти на нощ и плаче на сън. Успокоява се  като му дам да суче и пак заспива. Но това не минава всеки път, бибка не иска, на ръце ако го държиш трябва или да ходиш или да го друсаш #Milti не иска да ляга при нас. Аз съм сигурна че от зъбите, защото от вчера имаме още едно  зъбче отгоре и спахме тази нощ по-добре.  Grinning
Моето детенце е много емоционално и чувствително и смятам че всяко едно нещо от деня също го преживява и това също е причина да е неспокоен нощно време Heart Eyes
Аз понеже вече от два месеца съм на работа и нямаме достатъчно време един за друг през ноща ме търси или по точно по този начен ме вика за да компенсира донякъде липсата ми от деня Embarassed Като се размрънка и баща му отиде при него вместо аз такъв рев наддава, че няма начин да не го гушна. Cry

Общи условия

Активация на акаунт