Дениз Чакър "EDHO", Ибрахим Челиккол "Черно-бяла любов" (Siyah Beyaz Aşk) №53

  • 61 035
  • 752
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 572
почва се ....прибраха се с бебето вкъщи...каката ги чака

# 46
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 807
Хандан какво е за съскала...все едно нейната щерка е идеална...

# 47
  • Мнения: 4 706
Как може да имат толкова пари, а да не ги изпозлват поне част от тях за образование .. ако Гюсум беше заминала да учи някъде,. да работи.. първо нямаше да спи с единсвения възможен мъж в къщата, от която не е излизала.. и второ нямаше да забременее ей така случайно.

# 48
  • Мнения: 3 244
Хандан какво е за съскала...все едно нейната щерка е идеална...

ама  тя можела и да плаче - защо ли

# 49
  • Мнения: 1 572
хахахахахахах е сега вече ме разсмяха...той в болницата, телефона му при него

# 50
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 807
Как може да имат толкова пари, а да не ги изпозлват поне част от тях за образование .. ако Гюсум беше заминала да учи някъде,. да работи.. първо нямаше да спи с единсвения възможен мъж в къщата, от която не е излизала.. и второ нямаше да забременее ей така случайно.
те затова не ги пускат да учат....за да ги "пазят"...

# 51
  • Мнения: 1 571
lelelle скъсах се от хил - хандан държеше тела на обратно  Joy забелязахте ли -
И редовно си говорят без телефоните им да са включени, ей така с черни екрани си конушват самички Joy пък уж с други, абееее карай, нищо ново в сериалите им.


то по втория начин дето казваш и на мен ми се случва да говоря когато трябва да избягам от някоя среща  hahaha

# 52
  • Мнения: 1 571
Как може да имат толкова пари, а да не ги изпозлват поне част от тях за образование .. ако Гюсум беше заминала да учи някъде,. да работи.. първо нямаше да спи с единсвения възможен мъж в къщата, от която не е излизала.. и второ нямаше да забременее ей така случайно.

и аз това се чудя - направо са като в някоя пра ера ....отварт и досада. оня хандан не каза на дъщеря си - намери си някяо хубаво занимание , започни твоий бизнес занимавай се с позлени неща ами и каза роди още някое дете и мирясай  Tired ooooh! ега ти тъпотията

# 53
  • Мнения: 3 244
мале това момиче да не направи още някоя глупост докато е сама с беб4о

# 54
  • Мнения: 1 572
направи я вече, но бабата ми идва да я хвана за гушата... дано повърне

# 55
  • Мнения: 1 571
lelele тая е сущщинска урсула - лелел  Shocked

# 56
  • Мнения: 21 201
Хандан е егати чудовището, Sick #Cussing out #2gunfire видя какво прави Гюлсум и си затрая.  #Crazy ooooh!
Голяма изродка е(без извинение от моя страна).
Доядя ме на Гюлсум, че се натрови, има бебче като бонбонче заради което трябва да е силна и да живее, а тя избира лесния начин да се спаси вместо да се бори.
Евала на Абидин, оказа се мъжага с глас, а не няма буква и истински обича Гюлсум.

# 57
  • Мнения: 4 706
ВЕЕЕЕ хорааааа, не вярвам,. аз не познаювам човек колкото ида те мрази или да е ядосан да седи да гледа зад вратата докато се нагълтваш с хапчета. това е много филмарско вече

# 58
  • Мнения: 3 244
 ужас не и помогна тая хандан

# 59
  • Мнения: 3 244
аа абдото се сети наи после да отиде горе

Общи условия

Активация на акаунт