Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 31 ян. 2018, 12:21 ч.

ИТАЛИАНСКА кухня

• 64 041
  • 639
  •   1
Отговори
# 630
Може, само да намеря време да поровя дали няма вече такава тема Simple Smile

# 631
  • София
Може, само да намеря време да поровя дали няма вече такава тема Simple Smile

С удоволствие ще се включвам когато имам време  bouquet

# 632
  • MI
И да има ще е много стсра, прави смело. Simple Smile Виж колко човека се наредихме вече да я чакаме.

# 633
  • София
И аз съм на опашката 😀

# 634
И като направите тема за стари български рецепти, моля, дайте линк тук. Благодаря! И аз бих следила такава тема. bouquet

# 635
# 636
40 страници рецепти и нито една за джелато. Споделете някоя изпитана да направя.
Благодаря!

# 637
  • на острова на мечтите
40 страници рецепти и нито една за джелато. Споделете някоя изпитана да направя.
Благодаря!
Ами сигурно защото тук gellato над път и под път. Що да се занимавам у дома. Ако влезеш в сладоледаджийницата свят ще ти се завие от вкусове и цветове .

# 638
  • MI
Мда, и аз като Данилу не съм си и помисляла в Италия да тръгна да правя вкъщи сладолед. Grinning Трудно ще го направя по-добре от тях, а и какъв е точно смисъла? Рецепти много, но изпробвана нямам.

Ха, вчера точно това вечеряхме, това е съвпадение! Всъщност Десита беше обяснявала много добре същата рецепта назад. Само да уточня няколко неща - обикновено не се слагат маслини и капери, а само чесън, магданоз и евентуално люта чушка по желание. И се използват съвсем малки октоподчета, от тези с по една линия вендузи, които всъщност и струват доста по-малко и вкусът им е малко по-различен. Но ако няма такива и с тези ще стане. И спагети може да се сложат, може и да не, но не са те основното, а самите октоподчета и соса. Simple Smile

# 639
  • София - Рим и обратно
Ох най-сетне се върнахте на вкусна тема, че тия брашна са ми много скучни Joy. Не ям хляб, пици рядко, а спагети ям всякакви.
Биволската моцарела само от малки магазинчета взимам в Рим, в супермаркета не ми харесва.

Общи условия

Активация на акаунт