Детски градини Варна - прием 2018

  • 35 950
  • 169
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 32


Здравейте отново.Знае ли някой в електронния формат за кандидатстване дали има опция да запишем предпочитанията към филиала или основната сграда , ако могат да се съобразят с това разбира се?

Ще стане ясно след като отворят системата, така ми отговори една от директоркитд, защото се обадих със същия въпрос. Тя също не беше сигурна как ще е достъпа до системата и дали ще са отделно.

# 31
  • Варна
  • Мнения: 457
Аз пък искам да попитам по колко желания мислите да пишете. Има ли смисъл да изреждаме градини, където не искаме да ни приемат, само и само да влезем някъде. Някой мисли ли да пише само едно желание, обаче рискуваме да не ни приемат и после какво става. Май не е оферта да чакаме второто класиране. Ако може някой да разясни на какъв принцип класират децата

# 32
  • Мнения: 233
Ще стане ясно след като отворят системата, така ми отговори една от директоркитд, защото се обадих със същия въпрос. Тя също не беше сигурна как ще е достъпа до системата и дали ще са отделно.
Значи да не си правим труда да търсим информация...остава ни да чакаме Blush Благодаря за отговора.

# 33
  • Мнения: 233
Здравейте, исках да попитам някой има ли информация за крайния срок за подаване на документи? Началото е ясно 20.04, но никъде не попаднах на инф. За крайния срок. Благодаря!
До 20.05. Blush

# 34
  • Мнения: 2
septemvriika, при проверка по ЕГН и Номер на лична карта на подаващия документи - системата автоматично изброява всички възможни градини за избор (в моя случай са 14 на брой тъй като съм в голям административен район - Младост) - от всички възможни опции ние трябва да изберем 4 (ЧЕТИРИ).
Това пише в наредбата. Но за да съм по-сигурна се обадих да ми потвърдят в общината - избираме четири и подаваме документи по ред на желанията за тях.

От 20 април до 20 май се подават документите. Класирането излиза на 31 май. После започва класирането на резервите.

# 35
  • Мнения: 233
Аз пък искам да попитам по колко желания мислите да пишете. Има ли смисъл да изреждаме градини, където не искаме да ни приемат, само и само да влезем някъде. Някой мисли ли да пише само едно желание, обаче рискуваме да не ни приемат и после какво става. Май не е оферта да чакаме второто класиране. Ако може някой да разясни на какъв принцип класират децата
Мисля,че добре те разбирам.И аз ,(както и всички останали предполагам )искам  детето ми да бъде избрано в градината,която ще пиша на първо място.Другите най-малкото са ми много далеч.Но не мисля,че ако пиша само нея това ще увеличи шанса ни за прием там.Пък и за второ класиране няма да се появи нова,която да ми допадне повече.Blush. Аз лично ще избера другите по-скоро по метода на изключване,но не бих рискувала да напиша само една.

# 36
  • Мнения: 10
Здравейте🤗 И мен ме вълнува тая тема ,Аз съм район Младост ,жк Трошево .Интересувам се от градините : Пролет,Изворче и Златно Зрънце ! Благодаря и Успех 🍀

# 37
  • Където си поискам:)
  • Мнения: 218
Здравейте, по адрес се водим в район Одесос, но по стечение на обстоятелствата не живеем там. Желая да кандидатствам в ''Детското градче'' в район Младост. Има ли някакъв вариант да се случат нещата или? Може би трябва да кандидатствам на 1во класиране в примерно само една ДГ в район Одесос с надеждата, че няма да приемат детето  и така да се включим във  2 ро класиране за да отпадне районирането и вече да си кандидатстваме в район Младост или е твърде рисковано?
А какво става ако ни приемат на 1во класиране в ДГ, в която не искаме и не запиша детето? Директно губя годината ли?
Стана доста объркано, но дано някой ме е разбрал и ми отговори. Simple Smile

# 38
  • Мнения: 14
Много благодаря. То и ние нямаме голям избор.А за този филиал прочетох че при откриването отвътре бил , като пенсионерски клуб-без никакви цветове.Случайно знаете ли да има някаква промяна?А нещо за преподавателите чували ли сте?Извинявам се,ако съм досадна,но за Жирафче нищо незнам,а нали там ще са четирите първи групи.
Незнам как е вътре, мисля тази седмица да мина да видя ако ме пуснат /някъде можело/. Ако разбера нещо ще пиша. За преподавателите казват, че имало текучество заради директорката.
Ще чакам с нетърпение и пак благодарности.

В градината не се влиза, двора е страхотен, всяка група си има площадка, всичко е много добре поддържано. За снимки отвътре намерих това:
http://www.varna.utre.bg/gallery/2014/11/03/4872-novata_detska_g … tre_i_otvun/88475

# 39
  • Мнения: 286
Здравейте мили мами,дали някой има впечатления или поне да е чувал нещо за филиал Жирафче. Някъде четох негативни мнения,а виждам че това е филиал на ДГ Петър Берон и повечето първи групи явно ще са там. И някой знае ли дали трябва поотделно да се кандидатства за двете места или от ДГ Берон ще прехвърлят към филиала?Много се надявам някой да знае нещо и предварително ви благодаря.

Къде се намира този филиал?

# 40
  • Мнения: 14
Намира се на ул. "Д-р Анастасия Головина" точно над ул. "Царевец", където е ветеринарната клиника  на 5 мин. от основната сграда на Петър Берон. Между блоковете е.

# 41
  • Мнения: 233
Много благодаря. То и ние нямаме голям избор.А за този филиал прочетох че при откриването отвътре бил , като пенсионерски клуб-без никакви цветове.Случайно знаете ли да има някаква промяна?А нещо за преподавателите чували ли сте?Извинявам се,ако съм досадна,но за Жирафче нищо незнам,а нали там ще са четирите първи групи.
Незнам как е вътре, мисля тази седмица да мина да видя ако ме пуснат /някъде можело/. Ако разбера нещо ще пиша. За преподавателите казват, че имало текучество заради директорката.
Ще чакам с нетърпение и пак благодарности.

В градината не се влиза, двора е страхотен, всяка група си има площадка, всичко е много добре поддържано. За снимки отвътре намерих това:
http://www.varna.utre.bg/gallery/2014/11/03/4872-novata_detska_g … tre_i_otvun/88475

Да и аз ги гледах(малко е скучно отвътре наистина).Но двора не мога да го сравня с никой в района.Другите направо ме ужасяват.Аз съм една идея по-близо до Незабравка,но този двор не ми излиза от ума Blush Само не ми се иска,ако ни изберат да попаднем в основната сграда.Там освен че двора е ужасен си е направо на булеварда.А във филиала можем само да се молим да попаднем на добри педагози ,и да не ги сменят наистина често.Sisitoys пожелавам ти късмет.А ако има някой който се е включил скоро и има каквато и да е информация за Жирафче или преподавателите там , моля да я сподели Blush

Последна редакция: вт, 17 апр 2018, 14:51 от Galinals

# 42
  • Мнения: 286
Намира се на ул. "Д-р Анастасия Головина" точно над ул. "Царевец", където е ветеринарната клиника  на 5 мин. от основната сграда на Петър Берон. Между блоковете е.
Благодаря, много ни е далече на нас.

# 43
  • Мнения: 83
Здравейте,бих искала да попитам какво включват задълженията по чл .87 ал. 6?

# 44
  • Мнения: 233
Местни данъци и такси

Общи условия

Активация на акаунт