Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Безжична вертикална прахосмукачка

• 37 088
  • 395
  •   6
Отговори
# 390
  • софия
Здравейте, някой да ползва този модел, да сподели отзиви.
https://xiaomi-shop.bg/index.php?route=product/product&product_id=1032
Скрит текст:
Вкъщи сме с предходния модел от около година. Не съм сравнявала характеристики. Единственият минус на Т20 е, че няма допълнителна батерия и 80 кв.м чиста площ за чистене не може да се мине с едно зареждане. Иначе съм супер доволна. Седи постоянно на стойката (имам килер и не ми пречи), когато искам нещо да дръпна, само я свалям. Лека е. Почти не ползвам голяма прахосмукачка и то я вадя поради описаната причина. Четката се включва автоматично на режим килим. Не знам какво друго да споделя.
Виж дали може да се купи допълнителна батерия. Това се оказва важен въпрос.
Скрит текст:
Пристрастна съм към уредите на Xiaomi. имаме вертикалната прахосмукачка, робот, робот за прозорци, телефонът ми. Отлична работа ми вършат всички.
Звънче, батерията може ли да се зарежда  без да е монтирана стойката? За батерията си права, на сегашната ми съм взела две батерии и си е удобство.Гледах няколко клипчета, явно всички прахосмукачки на Шаоми са без  осветление отпред, ще трябва да го преживея.
Да, може самата прахосмукачка да се включи.
Ако срещнеш допълнителна батерия, ще съм благодарна да споделиш.

# 391
  • бургас
Аз пък, звънях на филипс да си поръчам новата част на вертикалната им прахосмукачка. тази за мокрото почистване, доста по читава ми изглежда и удобна

# 392
Аз пък, звънях на филипс да си поръчам новата част на вертикалната им прахосмукачка. тази за мокрото почистване, доста по читава ми изглежда и удобна
Ще помоля като я изпробвате да споделите.
Аз гледам Aqua pro,още събирам мнения

# 393
  • SF
Аз избирам да купя Dyson V7. Дано да съм доволна.
В Техмарт продават и V6 на цена под 500 лева.

# 394
Dyson V7 e супер, но Дайсън V6 е вече малко по-старичък модел ( не толкова лесно му се почиства контейнера и батерията не изкарва дълго). Беше без аналог през 2016, но сега в този бюджет, може да се вземе нещо по-добро.

# 395
  • SF
Купих Dyson V7. Нямам четката за почистване на твърди повърхности. Ако без нея не става почистването, ще си я купя допълнително. В комплекта има общо 4 приставки - за килими, 2  за мебели и една за трудно достъпни места.
Ще я пробвам днес и ще ви кажа как се чисти ламинат с четка за килими. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт