Безжична вертикална прахосмукачка

  • 103 470
  • 806
  •   2
Отговори
# 405
  • Мнения: 102
Здравейте,
Някой има ли наблюдения над Xiaomi Viomi A9 ?
Гледам, че е на доста бюджетна цена в емаг.

# 406
  • Пловдив
  • Мнения: 534
Здравейте,
Някой има ли наблюдения над Xiaomi Viomi A9 ?
Гледам, че е на доста бюджетна цена в емаг.

https://mobisector.com/xiaomi-viomi-a9-prahosmukachka-robot
https://www.ultra.bg/viomi-a9-vertikalna-prahosmukachka-siv

# 407
  • Мнения: 102
Да, благодаря. Но как е като изпълнение и действие?

# 408
  • София
  • Мнения: 3 457
Аз от скоро имам Прахосмукачка Xiaomi VIOMI Cordless Aeolus 9 Изглежда същата https://www.tehnomix.bg/prahosmukachka-xiaomi-viomi-cordless-aeolus-9

# 409
  • София
  • Мнения: 754
Здравейте,

Имате ли отзиви за различните Dyson v8. Виждам че има няколко вида. Само четките ли са различни?
Каква е ориентиромъчна добра цена за нея, че нещо изпуснахме черния петък🤔

Да, разликата е само в четките.
Аз си взех Dyson V8 Absolute от Техномикс през април, след като следих цената няколко месеца - редовната беше 899, периодично я намаляваха с по 50, 100 или 150 лева за по седмица; купих я, когато стигна до 699. В момента редовната там е 849, вероятно е сходна по останалите сайтове.

# 410
  • Мнения: 2 992
Имах V8 и ми служеше вярно доста години (не помня вече, но като излезе моделът я взех, тогава нямаше аналог, сега вече има много модели и марки), ще продължи да се ползва от майка ми. Сега си купих на Черен петък V15 и е просто извънземна! Изключително съм доволна и не мога да й се нарадвам! Препоръчвам горещо марката! Аз я ползвам и за основно, и за ежедневно почистване. Най-добрият и удобен вариант за моя дом, защото имаме етажи.. Децата също чистят с нея.

Погледнах как изглежда V15. За съжаление Дайсън ме загубиха, откакто започнаха да ги правят толкова тежки и им смениха мястото на контейнера. Сега цялата тежест пада върху ръката. А и са малко по-големи и като размер.
Когато дъщеря ми си взе V12 и двете бяхме разочаровани, заради тежестта и шума, които бяха по различни от Дайсън V8. Дайсъните след V10 вече не са моите.
Затова и минах на Шаомито. Но и V8 още си го ползвам.

# 411
  • Мнения: 102
Аз от скоро имам Прахосмукачка Xiaomi VIOMI Cordless Aeolus 9 Изглежда същата https://www.tehnomix.bg/prahosmukachka-xiaomi-viomi-cordless-aeolus-9
А доволна ли сте?
Имате ли забележки?

# 412
  • София
  • Мнения: 3 457
Ползвам я от две седмици само.НО  впечатленията са ми чудесни.Изключително лека.супер маневрена.Очаквах да е слаба, но  ми  роши килима.Направо се плаша как постоянно  намира какво да събира.Изпразва се контейнера с едно движение.И четката се почиства лесно.Абе- препоръчвам.

# 413
  • Мнения: 102
Много благодаря за мнението. Май и аз ще се ориентирам към нея.
Лека вечер.

# 414
  • Мнения: 11 818
Имах V8 и ми служеше вярно доста години (не помня вече, но като излезе моделът я взех, тогава нямаше аналог, сега вече има много модели и марки), ще продължи да се ползва от майка ми. Сега си купих на Черен петък V15 и е просто извънземна! Изключително съм доволна и не мога да й се нарадвам! Препоръчвам горещо марката! Аз я ползвам и за основно, и за ежедневно почистване. Най-добрият и удобен вариант за моя дом, защото имаме етажи.. Децата също чистят с нея.
Погледнах как изглежда V15. За съжаление Дайсън ме загубиха, откакто започнаха да ги правят толкова тежки и им смениха мястото на контейнера. Сега цялата тежест пада върху ръката. А и са малко по-големи и като размер.
Когато дъщеря ми си взе V12 и двете бяхме разочаровани, заради тежестта и шума, които бяха по различни от Дайсън V8. Дайсъните след V10 вече не са моите.
Затова и минах на Шаомито. Но и V8 още си го ползвам.
Не познавам прахосмукачките между 8 и 15, но не съм съгласна с тежестта и шума на V15!! За мен сравнението е неуместно, еднакво добри са сами по себе си, но V15 разбира се води с по-новата технология, дизайн, електроника, дисплей, лазер, сензори, филтрация.. всичко.. Не усещам никаква тежест, самите четки дори са по-малки.. както казах, децата ми също отново я ползват и не са се оплакали, че им тежи повече от старата..

# 415
  • Мнения: 63

Аз от скоро имам Прахосмукачка Xiaomi VIOMI Cordless Aeolus 9 Изглежда същата https://www.tehnomix.bg/prahosmukachka-xiaomi-viomi-cordless-aeolus-9
А доволна ли сте?
Имате ли забележки?

Аз получих нашата VIOMi А9 миналата седмица, от Техномикс. Доволни сме! Много готини приставки има и върши супер работа. Лека е и лампата помага много. Аз няммам отзиви от други безкабелни прахосмусачки, де, че да направя паралел.

# 416
  • Мнения: 530
Здравейте,бях се ориентирала съм Dyson,но  ме интересува тази на Philips Aqua дали някой е ползвал.Истината е,че колкото и да клоня към Dyson искам нещо комплексно с което и да се мие пода тк сме с куче и миенето е по-често.Преди няколко поста прочетох,че дама е доволна от Xiomi за ламината.Не искам да имам 1000 уреда.ММ мърмори,че не можело робот ,за да е изчистено докато ни няма,Dyson понеже аз съм си наумила,че е най-добрата,че и една перяща.Истината е,че е прав и освен,че е прекалено аз и не искам да събирам излишни уреди.Разбрах,че читав робот и за мокро почистване няма затова ,ако някой е доволен от мокрпто почистване на някой модел без значение марката да сподели 🌸

# 417
  • Варна
  • Мнения: 61
Здравейте,бях се ориентирала съм Dyson,но  ме интересува тази на Philips Aqua дали някой е ползвал.Истината е,че колкото и да клоня към Dyson искам нещо комплексно с което и да се мие пода тк сме с куче и миенето е по-често.Преди няколко поста прочетох,че дама е доволна от Xiomi за ламината.Не искам да имам 1000 уреда.ММ мърмори,че не можело робот ,за да е изчистено докато ни няма,Dyson понеже аз съм си наумила,че е най-добрата,че и една перяща.Истината е,че е прав и освен,че е прекалено аз и не искам да събирам излишни уреди.Разбрах,че читав робот и за мокро почистване няма затова ,ако някой е доволен от мокрпто почистване на някой модел без значение марката да сподели 🌸

Здравейте, аз съм с тази:
Xiaomi Dreame H11 Max
перфектна е за твърди повърхности, но не става за килими и мокети.
Тя работи по малко по-различен начин - вижте в youtube някое клипче
https://www.youtube.com/watch?v=LxUQcoAZUFw&ab_channel=EverydayChris

За мен е супер, защото имам дете на 1 година и сега докато се учи да се храни, изсипва доста храни на земята.

# 418
  • Пловдив
  • Мнения: 3 559
Здравейте,бях се ориентирала съм Dyson,но  ме интересува тази на Philips Aqua дали някой е ползвал.Истината е,че колкото и да клоня към Dyson искам нещо комплексно с което и да се мие пода тк сме с куче и миенето е по-често.Преди няколко поста прочетох,че дама е доволна от Xiomi за ламината.Не искам да имам 1000 уреда.ММ мърмори,че не можело робот ,за да е изчистено докато ни няма,Dyson понеже аз съм си наумила,че е най-добрата,че и една перяща.Истината е,че е прав и освен,че е прекалено аз и не искам да събирам излишни уреди.Разбрах,че читав робот и за мокро почистване няма затова ,ако някой е доволен от мокрпто почистване на някой модел без значение марката да сподели 🌸

Честно казано, не разбрах за кое е прав мъжът Ви?
Имам робот и безкабелна прахосмукачка. Наличнието на едната не изключва нуждата от другата.
За мен такова нещо като компексен уред няма, ама хората сме различни, критериите ни също.

# 419
  • Мнения: 530
Прав е,че няма нужда от 3те уреда.Доколкото прочетох добър робот с мокро няма,защото ще избера такава вертикална за да се ограничим до 2.Ще се разделя явно с идеята за Dyson а и като цвло заради кучето нямаме килими,нещо в което мисля,че последната е много добра.
Тази,която Мартин показа ни хареса много и ще купим нея.Благодаря ти ☃

Общи условия

Активация на акаунт