Безжична вертикална прахосмукачка

  • 103 094
  • 806
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 2 992
karamel_ka,

И аз съм на твоето мнение.
В къщи ползвам роботчето по- долу ( уж бърше нещо), за прахосмукосване се справя. За основно почистване си ползвам все пак безжичната прахосмукачка


# 241
  • Мнения: 1 339
Аз имам отскоро Roborock H6 Но се затруднявам с почистването, махането на филтрите, кои стават за пране, какви консумативи допълнително трябва да купя? Виждам има съфорумци, които я притежават и моля за помощ.

# 242
  • Мнения: 2 992
Sevgito,

И двата филтъра стават за почистване под течаща вода. След намокряне филтрите трябва да изсъхнат много хубаво.

Единият е отгоре. Другият го виждате в прозрачната част. Аз бръкнах и с въртеливо движение ( на щрак/ щрак е) се сваля. Обяснението не се получава но в ютюб има клипчета. Мъжът ми ми показваше, след като вече го бях свалила. Там правеха по-сложни неща, разкачайки цялото контейнерче, но не намирам смисъл.

Един от минусите на роборока, които отчитам е по-голямата стойка за прахосмукачката , която се закача на стената. След малко ще кача снимка на стойката на стария дайсън. Разликата е поне 3 пъти

# 243
  • Мнения: 1 339
Благодаря rosss. Аз все още не мога да намеря подходящо място за моя Roborock H6. Трябва да е близо до ел.захранване, в същото време наистина поставката изисква малко повече нясто от Дайсъна, който си снимала. Аз не мога да разглобя горната част, долната става точно по твоето описание - завъртане и щракване. Доволна съм много от самата прахосмукачка.

# 244
  • Мнения: 101
Изключително съм доволна от нашия Bosch Unlimited Serie 6. Родих се направо и не бих го сменила. Сравнително тиха е, издържа достатъчно да изчистя апартамента 2-3 пъти, лека е и тежестта й е разпределена много добре така, че да не измаря ръката.


Разбира се има си и всякакви приставки, а четката е моторизирана, което е много важно тъй като при почистване на под тя играе главна роля.

# 245
  • Мнения: 2 992
Аз не мога да разглобя горната част,

Отгоре, където е Z хващаш и въртиш обратно на часовниковата стрелка, но за съжаление става с малко сила, не е особено лесно

# 246
  • Мнения: 351
Вертикална прахосмукачка Dyson V8 Animal+, 425 W, 21.6V, 0.54 л, Автономия 40 мин  някой има ли тази прахосмукачка. Дали е оправдана покупка.

# 247
  • Мнения: 839
Аз имам V8 Absolute+,доволна съм, но зависи какво очаквате и с какво разполагате в момента (респ. с какво ще сравнявате).

# 248
  • Мнения: 351
Аз имам V8 Absolute+,доволна съм, но зависи какво очаквате и с какво разполагате в момента (респ. с какво ще сравнявате).
  тази е на 699 лева в момента,но дали не е по слаба като мощност

# 249
  • Мнения: 2 992
Аз имам V8 Absolute+,доволна съм, но зависи какво очаквате и с какво разполагате в момента (респ. с какво ще сравнявате).
  тази е на 699 лева в момента,но дали не е по слаба като мощност

Стела,
Не е слаба. Такава им е технологията. Доста добре се справя.
За да не ми се чудите защо имам толкова прахосмукачки, ще ми се наложи да си призная, че живея на две места.
Та, в България имам Дайсън V8 с турбо четката, с всички екстри. Мъча се да се сетя на колко е години, но не се сещам (от 2017 може би). И съм изключително доволна. Но тук идва НО-то.
За 700 лева в днешно време бих си взела Roborock H6, защото е дори по-добро копие на Дайсън V11. При почти равни други параметри, роборока е  по-олекотен е и затова мисля, че е по-хубав.
Издържа над час. До сега не съм успяла да му изхабя батерията . Чистя над 120 м2 с него , като на килим и мокет сам си усилва мощността ( стълбите са мокет и то дебел. Гадни са ,ама е друга тема). Входното фоайе също е мокет. Справя се перфектно. Оправих батерията на стария Дайсън В6, но сега седи за резервен.

Преди малко минах спалните и банята , коридор и стълби. Ми останаха му 87%
Докато Дайсънчето 8, което ми е в България ми стига, но се съобразявам. Дали и кога да пусна втора степен.

# 250
  • Мнения: 839
Стела, доколкото знам разликата между Animal и Absolute е в приставките/накрайниците, с които идват. Виж с какво идва Animal и прецени дали те устройва.

# 251
  • Мнения: 351
Аз имам V8 Absolute+,доволна съм, но зависи какво очаквате и с какво разполагате в момента (респ. с какво ще сравнявате).
  тази е на 699 лева в момента,но дали не е по слаба като мощност

Стела,
Не е слаба. Такава им е технологията. Доста добре се справя.
За да не ми се чудите защо имам толкова прахосмукачки, ще ми се наложи да си призная, че живея на две места.
Та, в България имам Дайсън V8 с турбо четката, с всички екстри. Мъча се да се сетя на колко е години, но не се сещам (от 2017 може би). И съм изключително доволна. Но тук идва НО-то.
За 700 лева в днешно време бих си взела Roborock H6, защото е дори по-добро копие на Дайсън V11. При почти равни други параметри, роборока е  по-олекотен е и затова мисля, че е по-хубав.
Издържа над час. До сега не съм успяла да му изхабя батерията . Чистя над 120 м2 с него , като на килим и мокет сам си усилва мощността ( стълбите са мокет и то дебел. Гадни са ,ама е друга тема). Входното фоайе също е мокет. Справя се перфектно. Оправих батерията на стария Дайсън В6, но сега седи за резервен.

Преди малко минах спалните и банята , коридор и стълби. Ми останаха му 87%
Докато Дайсънчето 8, което ми е в България ми стига, но се съобразявам. Дали и кога да пусна втора степен.
от къде в България може да се намери

# 252
  • Мнения: 1 339
Ето линк, за една седмица пристигна моята:
 https://www.aliexpress.com/item/1005002121153631.html?spm=a2g0s. … .0.51b34c4d7MOUQ0
Изчакай да излезе от Полша, с безплатна доставка.
Възможно е да я има и от други продавачи.

# 253
  • Мнения: 351
Ето линк, за една седмица пристигна моята:
 https://www.aliexpress.com/item/1005002121153631.html?spm=a2g0s. … .0.51b34c4d7MOUQ0
Изчакай да излезе от Полша, с безплатна доставка.
Възможно е да я има и от други продавачи.
благодаря, но аз не мога да се справя с поръчка от тук. Не съм го правила и не зная как. Не зная и език. Ако някой прави поръчки мога да се включа.

# 254
  • Мнения: 351
https://www.emag.bg/vertikalna-prahosmukachka-dyson-v8-animal-42 … -01/pd/DG0XMBMBM/  моля ако някой желае да ми каже четите на този модел дали са за килими и теракота и ламинат. Те са ми необходими,а не мога да преценя. Виждам че има и за ъгли и разни тесни четки.

Общи условия

Активация на акаунт