Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 31

  • 37 880
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 11 116


Алоооуууу, я да се стягате newsm66 newsm29

Извинявайте, че "влязох с бутонките", но ако ние не се погржими за себе си, няма кой!!! Peace Heart Eyes Hug


Е, взе ми думите от "устата"!  Точно идвах да понабивам канчета.  Mr. Green
Не, че и аз няма да наруша плодовия, мисля да хапна плод от кокал + малко Ф, което си е плод отвсякъде.  Grinning
Едва се довлякох от басейна, скапана съм, отделно около 12 000 крачки съм изминала днес, ко ще кажете ? Мисля и последно усилие за днес да положа, като изкъпя кучето, но може и да размисля...

Майче, дано не е сериозна контузията!  Praynig Hug

# 31
  • Мнения: 1 617
Иринитко,Жгмъци, стягаме се!  Hug Hug Simple Smile  Довечера ще избърша прахоляка от гиричките...и ще действам  Simple Smile
Майче, да се оправяш бързо!  Hug

# 32
  • София
  • Мнения: 11 116
Иринитко,Жгмъци, стягаме се!  Hug Hug Simple Smile  Довечера ще избърша прахоляка от гиричките...и ще действам  Simple Smile
Майче, да се оправяш бързо!  Hug

Стягайте се, че ще дойда да ви изтупам аз праха от дупетата, еле ти си ми близо, Мими е в безопасност, засега.  Heart Eyes Mr. Green Hug

# 33
  • Мнения: 3 347
Аз по-стегната от туй нИ мога ,точно се прибрах от фитнеса Innocent.
Но пък преди него омахах почти 200гр кифли със сирене Imp,та все едно нищо не съм направила...

# 34
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Алллооуу, Дмитричкеее, ай ставай от постелката и Ила да та видим,  Heart Eyes  Heart Eyes
Ставам, Джуле, ставам, мумент.


Мамексито, тоя обаче продължава да върти пържолите, явно срам не срам му е минал запекът, поне да не иде зян мръвката.  Joy

Жгмъци, мерси за темата  bouquet

Цвети, как са не те помним? Добре намерила ни  Hug

Днес - Каси  bowuu; обяд кюфтета само с кайма, лук и подправки, запечени и доматен сос. За вечеря не знааам  Confused

Сиси, оздравявай  Hug

# 35
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Алллооуу, Дмитричкеее, ай ставай от постелката и Ила да та видим,  Heart Eyes  Heart Eyes
Ставам, Джуле, ставам, мумент.


Мамексито, тоя обаче продължава да върти пържолите, явно срам не срам му е минал запекът, поне да не иде зян мръвката.  Joy
Joy Joy Joy Joy Joy
Със сълзи са смях, кофти си се заклещила....  Joy  Heart Eyes Heart Eyes
Макр, че туй можи и Мамекс да е, тя е пу фитнеса,  Joy

Всеки има някакви интереси- Спорт, С.кс...все си е движение Twisted Evil
Твойту не разбрахми кУе е?  smile3506
Мойту и двете,  Mr. Green
 Joy Joy

Тъйй, пак пощурях, затуй слушалките, тилфоня и марш да зимам коконата,  Whistling

# 36
  • Мнения: 3 347
Алоуууу,Джулието,аз такъв гъззз нямам Flushed!
Деми задължително ще пропусна това упражнение JoyJoyJoy!

# 37
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Алоуууу,Джулието,аз такъв гъззз нямам Flushed!
Деми задължително ще пропусна това упражнение JoyJoyJoy!
За гъзове не говорим тука,  Crazy  Знам, че нямаш,  Flutter
Аз имам обаче, Joy но това упражненийци и аз ша пропусна, Joy

Последна редакция: пн, 05 фев 2018, 17:00 от Juls14

# 38
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Чи кОмуй на г*зът бе  hahaha Joy

# 39
  • Мнения: 3 347
Чи кОмуй на г*зът бе  hahaha Joy
Ам чи ко да муй Joy,сичку си има жИната Satisfied.

# 40
  • Мнения: 3 347

Деми пак си пуснах упражнението да затвърдя,и пак се смях със сълзи,поне 20 пъти  rotfImbo rotfImbo rotfImbo,доби са тая  hahaha.


Разбрахте ли къде е проблеме-не ровим достатъчно надълбоко  hahaha Joy Joy.

И нещо,дето като го прочетох,реших че за нашата Иринита е писано  Heart Eyes
Скрит текст:
Луда съм за трима! Няма спор!
Все след вятъра тичам.
Танцувам в дъжда ,заспивам със зор
и винаги някой обичам.
Любя до смърт. И целувам до кръв.
После изчезвам в безкрая.
Минавам над пропаст по опъната връв
и ада омешвам със рая.
Сълзите не крия.Смея се с глас.
Небето в себе си нося.
Щом нещо ми хрумне,го правя от раз.
По тръни рзхождам се боса.
Луда съм, да! Умножено по три!
Знам.Не изпадам в заблуда.
И когато си тръгна от тука, дори
там,на оня свят пак ще съм луда!

# 41
  • Мнения: 5 354
maya_76, дано не е сериозна контузията Praynig
mimi.7299, изглежда ми липсват витамини. То освен умора, ми е едно такова замаяно и съм като "отнесена от вихъра". Преди малко си направих една малка витаминозна бомба от моркови, краставица и лимонов сок, утре мисля да накупя повечко плодове и мляко за някой друг млечен шейк за закуска. А за следващия път ще гледам на какви храни и напитки да наблягам след кръводаряването, за да се възстанови организмът ми, че подготовката за него ми е отлична, но след това го карам през просото и ето ти резултата.

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Мамекс, Иринитко, видЕх, че ме търсите. Жива съм, обаче откакто лекарите ми разрешиха да кръстосвам улиците целодневно, почти не съм се спряла. Simple Smile

Ще ви нагледам по-подробно утре. Simple Smile

Хубава вечер, банда!

# 43
  • Мнения: 28 464
maya_76, дано не е сериозна контузията Praynig
mimi.7299, изглежда ми липсват витамини. То освен умора, ми е едно такова замаяно и съм като "отнесена от вихъра".
В такова състоние не ми се струва добре да даваш кръв, това замайване.....храни се пълноценно и разнообразно, дано плодовете при вас наистина съдържат витамини......а за възстановяването е добре да хапваш месце, яйца, авокадо, броколи.....млечните ако са истински и тях! Heart Eyes И излизай навън ....всяко докосване до свеж въздух пред прашните и пълни с вируси офиси и фитнеси е здраве....! Hug
Майчееее, е що ходите по тия писти да се пребивате бре.....бързо да ти минава! Praynig Heart Eyes
Адорейшънчееее.....ти май наистина ни забрави! baby_neutral baby_neutral
Хора тясната ми пола ми е станала още по тясна, почти ми се качва на врата......май от утре да се залавям сериозно!
А таз от финтеса си има много готино дупе, чак на мени ми хареса!Сериозно говоря! Sunglasses Sunglasses

Последна редакция: пн, 05 фев 2018, 20:04 от mimi.7299

# 44
  • Мнения: 5 354
Ооооооо, замайването се появи след кръводаряването. Явно наближаващият МЦ е прецакал работата този път. Второто кръводаряване ми понесе най-добре.

Общи условия

Активация на акаунт