Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 31

  • 37 872
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Жгмъцкааааа  bouquet Hug Heart Eyes не се коси за интервюто, явно не стават! Следващия път  Peace
Мамексче, тези пържолки ти ги оставям  Crossing Arms
Цвети, помним те, добре си дошла и успех Simple Smile
Сис, приемам те за ММ, ама ТМ дава ли те  Joy
Ох, Мими с 2 плодови на седмица - това ще е майтап  Hug
Жгмъцка, тя Мими на теб ти е далече, но на Иринитка ѝ е под ръка   #Silly
Демииии, умори ме от смях - нали и това е движение - кискане на глас в седнало положение на дивана  rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Майче, дано не е нещо сериозно  Hug Това на мен също ми е голям страх, защото гоУемия ми младеж е сноубордист от 2-3 години и ...
Балки, стегни малко витаминозните редици Simple Smile
Иринитко, свърши ли задачките  Hug
На всички много  Hug

Аз днес го пиша малко дъждовен
з - кафе със сметана, о - айрян, в - макарони от твърд пшеничен грис с подправки  Embarassed

# 46
  • Leeds, UK
  • Мнения: 2 131
Чай съ пльосна в темата ( мерси за която😘) после ше чета, че отивам на работа.
Иначе съм режимна днес, то оставаше и да не съм...въглехидратен ден😁

# 47
  • Мнения: 28 392
Ооооооо, замайването се появи след кръводаряването. Явно наближаващият МЦ е прецакал работата този път. Второто кръводаряване ми понесе най-добре.
След като се е появило замайване, не давай скоро пак......изчакай напълно да се възстановиш.......защо го прававиш....искаш да помогнеш на хората, които имат нужда ли......ако е така ....чудесно, но най важното е ти самата да си здрава....има много начини човек да е полезен, можеш да работиш доброволно към червения кръст, да помагаш на въсрастни семейства като им напазаруваш, благотворителност......всъщност много се отплеснах, това е твоя работа, икаш го правиш го, но пази и здравето си! Hug Hug Hug

# 48
  • Мнения: 5 341
То и без това не мога да давам преди да са минали минимум 56 дни, а максимумът за година при жените е 4 пъти. В случая получих покана от Червения кръст и реших да се възползвам. В деня на кръводаряването се чувствах добре, чак на следващия ден дойдоха проблемите. Първо силната умора, а после това замайване ooooh! Може би докато съм в цикъл ще е така, а после нещата ще се нормализират от само себе си, а дано Praynig

# 49
  • Мнения: 28 392
То и без това не мога да давам преди да са минали минимум 56 дни, а максимумът за година при жените е 4 пъти. В случая получих покана от Червения кръст и реших да се възползвам. В деня на кръводаряването се чувствах добре, чак на следващия ден дойдоха проблемите. Първо силната умора, а после това замайване ooooh! Може би докато съм в цикъл ще е така, а после нещата ще се нормализират от само себе си, а дано Praynig
Надявам се, бързо да се оправиш....и помисли преди да даваш следващия път, трябва наистина напълно да си се възстановила!

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Мими е в безопасност, засега.  Heart Eyes Mr. Green Hug
Жгмъци, сигурна ли си? Twisted Evil Mr. Green

Ох, Дмитричееее, голям дивак си  hahaha hahaha Heart Eyes Heart Eyes

Джулка, вярно! Аз си нямам любимо движение със "С" Cry Cry Cry

Мамекс,
БлагоДаря ти!  Heart EyesДа, това съм аз. От кого е стихотворението? Искам да го сложа на профила си у тефтеря, но не мога да го направя без да знам автора и да го напиша.

Днес го пиша дъждовен. ЛО ме закара на кръчма. За втори път в последните две седмици.  Thinking
Тоз чиляк май ма либи??? Или пък изкупва грехове newsm78
Майтап....с мен си е изкупил сичкити Twisted Evil

# 51
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Майтап....с мен си е изкупил сичкити Twisted Evil

Аз пък си мисля, че е спечелил 8-ца от тотото  Hug

# 52
  • Мнения: 3 347
Иринитке у тефтеря е  Hug.Таз кръчма вярно съмнителна  newsm78...
Майче дано не е нещо сериозно,бързо възстановяване,по тежко от вилица и чаша на вдигай   Grinning!
Адорейшънче ще те почакаме  Hug,важното че си добре  Heart Eyes!
Отивам си при ММ,че се сърди,мъжка му работа  Crossing Arms.

# 53
  • Мнения: 28 392
Такааа, мили мои....ММ ме пита все някакви неудобни въпроси тук Blush.....колко шоколада и сладкиши съм изяла откакто се бил върнал от Франция....ми колко 4 шоколада по 150 гр, шоколадови слайсчета в кутия 200 гр и две кутии макарони, това беше донесъл .......и то ехеее още в петък вечер........сега има в наличност два шоколада и половин кутия слайсчета......оооох добре, че не обичам сладко! Whistling Whistling Чакам МЦ и е разбираемо Embarassed Embarassed....каза, че съвсем съм го подкарала през просото! Twisted Evil hahaha hahaha Но не звучеше лошо чувство в гласа му..... hahaha hahaha

# 54
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Мими, да не си го нападнала и затова да пита  Blush
Ох, добре, че ме расейвате тук. Мен ми е едно криво...
Скрит текст:
ММ утре влиза в болница, успяхме с помощта на приятели да го убедим да влезе и да му направят пълни изследвания. Знам, че така трябва, но се чувствам ужасно, защото аз го карам, а той не иска  Confused

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Такааа, мили мои....ММ ме пита все някакви неудобни въпроси тук Blush.....колко шоколада и сладкиши съм изяла откакто се бил върнал от Франция....ми колко 4 шоколада по 150 гр, шоколадови слайсчета в кутия 200 гр и две кутии макарони, това беше донесъл .......и то ехеее още в петък вечер........сега има в наличност два шоколада и половин кутия слайсчета......оооох добре, че не обичам сладко! Whistling Whistling Чакам МЦ и е разбираемо Embarassed Embarassed....каза, че съвсем съм го подкарала през просото! Twisted Evil hahaha hahaha Но не звучеше лошо чувство в гласа му..... hahaha hahaha
hahaha hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy rotfImao rotfImbo

# 56
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Десинко, няма как. Мъжете са такива деца понякога..Правилно постъпвате и той го знае. Не се тормози. Всичко ще е наред.

# 57
  • Мнения: 28 392
Мими, да не си го нападнала и затова да пита  Blush
Ох, добре, че ме расейвате тук. Мен ми е едно криво...
Скрит текст:
ММ утре влиза в болница, успяхме с помощта на приятели да го убедим да влезе и да му направят пълни изследвания. Знам, че така трябва, но се чувствам ужасно, защото аз го карам, а той не иска  Confused
Деси, не се чувствай ужасно, така трябва, добре, че сме ние да ги подкарваме с остена, че иначе..... ooooh! ooooh! Нашият нали и аз така го натиках насила.....правиш най доброто, не се обвинявай! Дано няма нищо сериозно, но сте длъжни да се уверите, за негово добро е! Hug Hug
Деси, даже и не съм го нападнала не мога да разбера на него какво му влиза в работата колко слдкиши  АЗ съм изяла...... hahaha hahaha hahaha

# 58
  • Мнения: 2 080
Намерихме Роклята Blush
Скрит текст:
  Blush
Сега следва значително по-леката част - чанта и обувки.
Майче бързо възстановяване, дано не се окаже нещо сериозно и благодаря за пожеланието явно е било от сърце.Blush
Миме ти нали сладко не обичаше ?Kissing Heart
Деси ако зависи от нашите мъже никога няма сами да се решат, не се чувствай ужасно - така трябва.Heart Eyes
Плодовия мина перфектно, но храненията ми са само 3. От мерене на рокли и сто хиляди задачи не остана време.

Последна редакция: вт, 06 фев 2018, 20:18 от strela

# 59
  • Мнения: 28 392
Миме ти нали сладко не обичаше ?Kissing Heart
Ми не обичам ми......аз не съм казала, че обичам..... hahaha hahaha hahaha
ООООх, Стреличка, чудничка е роклята, браво, оооох пожелай ми успех и на мен! PraynigМного интересен гръб! smile3501 smile3501

Общи условия

Активация на акаунт