Новите ви книги - 20

  • 106 728
  • 754
  •   1
Отговори
# 135
# 136
  • у нас
  • Мнения: 1 869
Купих си ги днес. Нямам търпение да ги започна, но изчаквам довечера на спокойствие 😁. Още се двоумя от коя да започна 😄

Последна редакция: нд, 12 авг 2018, 20:56 от Tommelise

# 137
  • Мнения: 391
Новата ми от вчера е Три седмици да се сбогуваш 🌸

# 138
# 139
  • London, UK
  • Мнения: 252
Аз побързах да се "почерпя" от промоцията на Озон (Купи 4, плати 3. Книгата с най-ниска цена е безплатна)
С тези 4-те Simple Smile


Дори мисля още една четворка да добавя, но чакам да излезе от печат една от книгите, защото в момента е на pre-order, а те не участват в промоцията.

Последна редакция: вт, 14 авг 2018, 16:18 от Adamant🍃

# 140
  • Мнения: 1 722
Завиждам за "Отвъд зимата", но съм приготвила други две на Алиенде, та тази ще почака. 😊

А "Книга на чаения майстор" е много добра. Впечатли ме. Приятно четене. 😊

# 141
  • London, UK
  • Мнения: 252
Завиждам за "Отвъд зимата", но съм приготвила други две на Алиенде, та тази ще почака. 😊

А "Книга на чаения майстор" е много добра. Впечатли ме. Приятно четене. 😊
Благодаря, Елинка! 💛
Аз, срам не срам, тепърва ще се запознавам с Исабел Алиенде и реших именно с тази да започна Simple Smile Мерси и за споделения отзив за "Книгата на чаения майстор"

# 142
  • Мнения: 5 340


Вече си мислех, че никога няма да пристигнат Tired

# 143
  • Мнения: 2 617
Страхотни, Балкай!
От къде са поръчани?

# 144
  • Мнения: 5 340
От сайта на Колибри. Имаха някакво лятно намаление на определени книги и тези избрах.

# 145
  • Мнения: 2 617
Благодаря! Приятно четене! Заслужават си.

# 146
  • Стара Загора
  • Мнения: 121
Последният път, когато си бяхме в България, в книжарницата загледах книжката (първо ме грабна корицата, признавам си). Сега като се прибирахме отново, докато бях на зъболекар, любимчето отишло и ми я купило. Беше неочаквана изненада. Хем се радвах заради книжката, хем заради факта, че е запомнил какво е привлякло вниманието ми (дори аз бях забравила). Heart

# 147
  • у нас
  • Мнения: 1 869
Последният път, когато си бяхме в България, в книжарницата загледах книжката (първо ме грабна корицата, признавам си). Сега като се прибирахме отново, докато бях на зъболекар, любимчето отишло и ми я купило. Беше неочаквана изненада. Хем се радвах заради книжката, хем заради факта, че е запомнил какво е привлякло вниманието ми (дори аз бях забравила). Heart

Сподели как е като я прочетеш. Видях, че има и втора част ☺

# 148
# 149
  • London, UK
  • Мнения: 252
Последната четворка от Озон и още няколко от книжни пазари и с това, мисля, събрах горе - долу книгите, които ми трябваха засега.
Ех, само повече време за четене да има...😊


Последна редакция: нд, 19 авг 2018, 19:54 от Adamant🍃

Общи условия

Активация на акаунт