Препоръчайте ми хубав турски сериал

  • 255 367
  • 395
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 149
Здравейте кажете някой спиращ дъха сериал  завършен може без суб ,Нещо като REYYANMIRAN, KEREMZEYNEP
 DEFNEOMER, HAYATMYRAT, ASLIFERHAT ,ELIFOMER и др.

# 181
  • Мнения: 1 830
Мелодията на сърцето
Справедливостта на Кара
Сезонът на черешите
Момичето с червения шал
Отново любов
Перла
Сега и завинаги
Ударите на сърцето
В сърцето ми е Дениз
Чучулигата
Забраненият плод
Дила
Статус на връзката- объркан
Мерием
Надежда за обич
Сълзите на Дженнет
Брак с чужденец
Спомни си, любима
Огнено сърце
Гордата Аси
Земя, небе, любов
Сезони на любовта

# 182
  • Мнения: 149
Много Благодаря.  Абсолютно всички съм гледала  освен ЗЕМЯ НЕБЕ ЛЮБОВ ,Много Благодаря .😘

# 183
  • Мнения: 245
Здравейте кажете някой спиращ дъха сериал  завършен може без суб ,Нещо като REYYANMIRAN, KEREMZEYNEP
 DEFNEOMER, HAYATMYRAT, ASLIFERHAT ,ELIFOMER и др.
Meryem.

# 184
  • Мнения: 14 571
" ТИ СИ МОЯТА РОДИНА!"

# 185
  • Мнения: 185
Назови ме по име. Няма друг такъв сериал....с толкова много любов

# 186
  • Мнения: 185
Може ли някой да ми каже името на сериал, в който полицай се влюбва в една жена, която после се оказва, че участва в кражби. Искам да го гледам, но не се сещам за името.

# 187
  • Мнения: 3
Някой знае ли хубав турски сериал подобен на "Ударите в сърцето"/"Сърцебиене"? Различен сериал от бедното момиче и богатото момче. Лично на мен "Ударите в сърцето" бе най-хубавият турски сериал, който съм гледала.

# 188
  • Мнения: 1 830
Някой знае ли хубав турски сериал подобен на "Ударите в сърцето"/"Сърцебиене"? Различен сериал от бедното момиче и богатото момче. Лично на мен "Ударите в сърцето" бе най-хубавият турски сериал, който съм гледала.

Доктори(с участието на Кутси)

Здравей, живот(с участието на Вахиде Перчин)
През есента ще има нов сериал с участието на Онур Туна и Танер Йолмез. Казва се "Докторът чудо" и ще го дават по FOX.

# 189
  • Мнения: 185
Разбрах как се казва сериала, който търсих...Любов извън закона. Давали са го по БТВ. Някой може ли да ми каже как да го гледам. Не мога да го намеря

# 190
  • Мнения: 3
Подобен сериал на "Навсякъде ти"?

# 191
  • Мнения: 151
Рядко харесвам турски сериал, но когато някой ме грабне, се зарибявам сериозно. Може и за някои да е натоварващо, но аз предпочитам тежките сериали. От по-старите фаворити са ми “Сълзи над Босфора”, “Малки жени”, “Сахра” познат още като “Цвете от изтока”. Все още си ги пускам понякога. Не харесвам типични любовни истории, предпочитам сюжета да се върти около нещо друго. От по-новите тотални фаворити са ми “Твоят мой живот”, както “Майка”, въпреки че последния е римейк на азиатски сериал. Измежду другото съм гледала “Момичето, което обичах”, хареса ми, с изключение на незавършения край. “Иффет” също не беше никак лош. В момента гледам и “Сълзите на Дженет”, тъй като се върти по тв, харесва ми, особено около последните серии доста се зарибих. Бях започнала да гледам и “Елиф”, не е лоша история, но то просто няма такова разтягане на локуми.

# 192
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
Едно запитване от мен: От къде мога да гледам " Любов на показ"?

# 193
  • Мнения: 11 982
Едно запитване от мен: От къде мога да гледам " Любов на показ"?

Кати, има превод на бг само на 1 еп и част от 2 в вибкс не знам дали можеш да гледаш так където живееш, с руски суб не съм го търсила, следя го на турски Crazy

# 194
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
Едно запитване от мен: От къде мога да гледам " Любов на показ"?

Кати, има превод на бг само на 1 еп и част от 2 в вибкс не знам дали можеш да гледаш так където живееш, с руски суб не съм го търсила, следя го на турски Crazy
Ооо, много жалко. Търсех си някое леко, любовно сериалче. Скоро приключих "Ранобудна птичка" ми се иска нещо такова. Благодаря ти за отговора, Славена! 😘

Общи условия

Активация на акаунт