Препоръчайте ми хубав турски сериал

  • 256 018
  • 395
  •   2
Отговори
# 345
  • Мнения: 1 840
Почукай на вратата ми започва в България на 5 юни по BTV Lady. Най-вероятно ще е на мястото на Бараж.

# 346
  • Мнения: 5
За мен в момента “ Почукай на вратата ми “ е фаворит! Няма друг такъв вълнуващ сериал и актьорите са невероятни! Чак като изгледах сериала разбрах, че са били истинска двойка.

# 347
  • Мнения: 88
За мен в момента “ Почукай на вратата ми “ е фаворит! Няма друг такъв вълнуващ сериал и актьорите са невероятни! Чак като изгледах сериала разбрах, че са били истинска двойка.
Здравей, Envimoi,
А в този сериал само любовна история ли има или има криминална линия, интриги и интересни обрати?
Благодаря:smile:

# 348
  • Мнения: 1 840
Сериалът се очаква да започне тази година в ефир на BTV Lady. Тепърва ще се реши датата. Може би ще е на мястото на Бараж.
Вече се разбра!!!!!!
Почукай на вратата ми започва на 6 юни от 21:30 до 22:30 по BTV Lady. Повторения ще се предлагат на следващия ден от 07:00 до 08:00 часа сутринта!!

Последна редакция: чт, 05 май 2022, 17:26 от mimchyyy9

# 349
  • Мнения: 267
След Една жена изгледах и Бараж заради Феяз Думан.Има нещо много харизматично в този човек.Една жена много ми хареса,изгледах го на един дъх.
Сега се надявам да ми препоръчате нещо с подобен сюжет,не много натоварващо.Бараж го изгледах заради главния герой,но малко в повече ми дойдоха онези интриги с Тарък,Захра и компания.
Чакам коментари,засега си отбелязвам Почукай на вратата ми,стига вече да има качени серии някъде,че по телевизията не мога да го следя.

# 350
  • София
  • Мнения: 3 431
След Една жена изгледах и Бараж заради Феяз Думан.Има нещо много харизматично в този човек.Една жена много ми хареса,изгледах го на един дъх.
Сега се надявам да ми препоръчате нещо с подобен сюжет,не много натоварващо.Бараж го изгледах заради главния герой,но малко в повече ми дойдоха онези интриги с Тарък,Захра и компания.
Чакам коментари,засега си отбелязвам Почукай на вратата ми,стига вече да има качени серии някъде,че по телевизията не мога да го следя.

Привет!
Аз също много харесвам Феяз Думан. Последно го гледах в "Моят син". Няма български субтитри. Гледах го с руски, но сериалът е доста натоварващ. Отказах се най-напред, но пак започнах заради и Ф.Думан и за малкия - голям актьор Метехан /Сатълмъш от "Една жена"/ . Сега не съжалявам, напротив мога да кажа, че "Моят син" заслужава да се гледа. 

# 351
  • Мнения: 1 840
Сериалът беше много интересен.
Актрисата Первин Багдат си изигра чудесни ролята на лудата Мелахат.

# 352
  • Мнения: 267
След Една жена изгледах и Бараж заради Феяз Думан.Има нещо много харизматично в този човек.Една жена много ми хареса,изгледах го на един дъх.
Сега се надявам да ми препоръчате нещо с подобен сюжет,не много натоварващо.Бараж го изгледах заради главния герой,но малко в повече ми дойдоха онези интриги с Тарък,Захра и компания.
Чакам коментари,засега си отбелязвам Почукай на вратата ми,стига вече да има качени серии някъде,че по телевизията не мога да го следя.

Привет!
Аз също много харесвам Феяз Думан. Последно го гледах в "Моят син". Няма български субтитри. Гледах го с руски, но сериалът е доста натоварващ. Отказах се най-напред, но пак започнах заради и Ф.Думан и за малкия - голям актьор Метехан /Сатълмъш от "Една жена"/ . Сега не съжалявам, напротив мога да кажа, че "Моят син" заслужава да се гледа. 
Благодаря много,дали го има някъде с български субтитри,или ще трябва да се въоръжа с търпение да го чакам.

# 353
  • Мнения: 411
Да повдигна темата малко. Търся сериал подобен на "Дила'. Бихте ли ми препоръчали.

# 354
  • Мнения: 3

Забранената ябълка ли?
Посочения сайт изобщо не мога да го отворя.

Да, защото не сте се регистрирали. Сайтът е data-bg.net , само регистрирани юзъри могат да го отворят.
При мен излиза така:



И аз гледам Забранената ябълка.Ива ги в вибокс и Нуши
Има ги на много места, но със субтитри и с непрофесионален превод (от руски език). Сериите, които ще дават по БТВ са преведени от човек, завършил тюркология. Логично и преводът е директно от турски

# 355
  • Мнения: 6
Здравейте, може ли да ми препоръчате сериали подобни на Опасно изкушение ☺?

# 356
  • Мнения: 1 840
Здравейте, може ли да ми препоръчате сериали подобни на Опасно изкушение ☺?

Малки престъпления, Ямата, Ти разкажи, Черно море, Мафията не може да управлява света, Неверният, Моята опасна жена, Момичето на прозореца

# 357
  • Мнения: 9
Здравейте мили майчета! Търся си да гледам турски сериал ,който да ме развълнува така както Имало едно време в Чукурова... Изгледах го на един дъх. Търся нещо подобно. Не ми се гледат блудкави филми с 5 героя... Досега са ми харесали  Черна роза, Каква е вината на Фатмагюл, Майка, Вятърничав , Черна любов,Великолепният век. Гледала съм
и  Чучулигата, Перла,Хиляда и една нощ изобщо не ми харесаха. Мъча се на Назови ме по име ,но не мога ..15 епизод и ми е блудкаво (не искам да обидя никой). Тази Чукурова ме побърка. Търся нещо такова. Филм с по-дълбоко смисъл ,добри актьори и бързо развиващи се действие. Моля ви помогнете! ❤️

# 358
  • Sofia
  • Мнения: 26 371
Интересно ми стана какво не ви е харесало в “1001 нощ” 🤔
За мен това си остава най-смисленият сериал.
Никой друг не мога да сравня по сюжет,режисура,актьорска игра.
Аз търся сериал подобен на него.

Харесвах и “Черна роза”,но само в началните сезони,към края стана боза...

Гледам отново повторението на”Огледален свят”по бтв...,да си го припомня 😁

Последна редакция: пн, 17 апр 2023, 14:45 от Doli

# 359
  • Мнения: 28 069
Бояна Алексиева 659045, подобен на Чукурова няма. Ако ти е харесал Мурат Юналмъш, сега започна "Гюлджемал", той е в главната роля. Излъчени са два епизода, на първи има превод и на български. Виж последните страници на темата за Чукурова. Ако не си гледала "Карадайъ" - препоръчвам. И "Присъда" - виж за превод на български в темата. "Предателство" с Вахиде Перчин също се излъчва в момента, има превод на руски, за български - не зная.

Doli, ако не си гледала "Вавилон"... Споделям мнението ти за "1001 нощ", но негово подобие няма да се роди.

Общи условия

Активация на акаунт