Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 435
Препоръчвам горещо д-р Найден Петров от МВР болница . След близо 4-седмична мнооого обилна хрема и неглижиране на проблема от страна на лекар в поликлиниката и други УНГ, ни прие 30 мин. след като се обадих по телефона, установи серозен отит и огромна 3-та сливица (дъщеря ми е на 12 г.) и пусна микробиология. Последва приемане в Пирогов, пробиване и на двете уши, оказа се че детето има големи полипи в максиларните синуси, полипи в сфеноидалните и други екстри, които си мисля, че можеше да избегнем, ако бях попаднала в началото на читав лекар. Не помня ушите с какъв уред ги прегледа, но за третата сливица използва ендоскоп с камера, който пъхна през носа и слезе почти до ларингса, всичко се вижда на монитор. Направи и изследване на слуха - тимпанометрия или аудиометрия, не съм сигурна. Всичко това се случи за нула време, а аз се чудя как за толкова ходения по доктори, включително УНГ, никой не ми е казвал нищо за третата сливица. Лежали сме и в ИСУЛ преди 2 години, много съм разочарована, никой не я погледна, а вероятно и там разполагат с такава техника. На всичкото отгоре бяхме без направление, а той ми каза, че не дължа нищо за прегледа, което направо ме шокира, защото аз такъв лекар не съм срещала.

# 436
Здравейте,
първо се извинявам, че не съм прочел темата.
Бих искал мнението ви за проф.Едрев. Къде преглежда и как оценявате прегледите му? Мога ли да му се доверя на тази сравнително напреднала възраст за практикуващ лекар?
Благодаря предварително!

# 437
Някой ходил ли е при др Томов в Младост 1 МЦ Хармония? Ужасно грубо се държа и ни наплаши с влизане в болница. Става въпрос за увеличена трета сливица на дете на 1г и 8м.

# 438
Мили мами синът ми е на 6 години- проблемен индивид с прекаран отит юли .Педиятъра му изписа АБ след като аз му купих в 5:30 сутринта капки за уши и АБ от същата група и отивам за второ мнение,като от вратата му казвам,че синът ми е  с отит.Периода от десет дни прикючи,но си остана една кашлица през тези месеци- ту я има ту я няма до днес сутринта.Писна ми реших да отрежа на змията главата- записвам час за 6:30 вечерта,взимам малкия голям и го водя при личния.Поставям го пред свършен факт взимам направление и направо в 144 бл люлин до тунела при дмоменти,киха силно пука капиляри мажа смас мир Лазаров.Влизам - детето отваря уста и ме запознава с три огромни кюфтета,които съм си отглеждала 6 години.Решението ми беше взето на момента операция в окръжна след 10 дни.Вторник тестове за алергии и почивка с разходка в джъмбо след това ще ми побелява косата.Иначе симптомите - хъркане,отворена уста,бъране в носа,затруднено изговаряне,сънна апнея,изплезен език(циповете на якетата са влажни и грижовно смучени),слуша силна музика,а когато я намаля не чувал лисицата,но отварящ се чипс от другата стая го чува,рязак,несъобразителен и непредвидим на моменти

Не съм ходила при този лекарНо ви съветвам да си харесате един доктор да има диалог и равнопоставенист в мненията ви и нещата ще се случат.Лекарят който аз избрах е опитен хирург и специялист с неугледен външен вид ,но се разбрахме за 5  минути без шикалкавене.Много е важен теста за алергии,заради пълната анестезия и трябва задължително да знаете кръвна група на детето си и не вярвайте на суеверията-подутите сливици са най голямият враг на моето дете те го деформират ще ги махам после ще разказвам.На Калоянски гърдите са му чисти и е здрав като бик.Деца с такива сливици си избират по меки храни-кисело мляко с биск. овес и др. избягват горещ чай и кисели храни.Аз съм една овца,която е била заблудена от трима различни лекари но виждам вече и ще се поправя.Не забравяйте здравеопазването в страната ни е неизчерпаем източник на чисти наоблагаеми доходи и много бели безличностни престилки се разхождат с пълни джобове,които ние пълним.

Последна редакция: сб, 16 ное 2019, 06:22 от AnMary

Общи условия

Активация на акаунт