Алое Вера от Форевър

  • 70 173
  • 761
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 5
имали дами на който са помогнали добавките на forever

# 391
  • Мнения: 60
Здравейте,
сега откривам Форевър и навлизам в този свят от здраве и информация. Бихте ли ми казали дистрибутор от Велико Търново който да е към Петя Димитрова.

# 392
  • Варна
  • Мнения: 1 528
имали дами на който са помогнали добавките на forever

Всички в темата сме такива Simple Smile Да не говорим колко хора извън форума са намерили решение с Форевър. Simple Smile Прочети тази тема от началото, както и старата тема. Има много полезна информация Simple Smile

Линк към старата тема => https://www.bg-mamma.com/?topic=389920

# 393
  • Мнения: 5
не познавам дистрибутор от Велико Търново

# 394
  • Атина
  • Мнения: 274
здр дами и аз пия продуктите на forever за миома
Nezi81, кои продукти пиете за миомата и как ги приемате? Аз взех Алое гел и Лициум плюс. Но сега си мисля вече да си взема алоето с боровинка, че ми е по-вкусно.

# 395
  • Мнения: 258
здр дами и аз пия продуктите на forever за миома
Не искам да те разочаровам нези, но на сайта на форевър пише, че добавките не са лекарства. Миомата все пак не е съвсем безобидно нещо, затова не разчитай прекалено на излекуване само с форевър.

# 396
  • Варна
  • Мнения: 1 528
здр дами и аз пия продуктите на forever за миома
Не искам да те разочаровам нези, но на сайта на форевър пише, че добавките не са лекарства. Миомата все пак не е съвсем безобидно нещо, затова не разчитай прекалено на излекуване само с форевър.

Ама разбира се, че не са лекарства. Simple Smile  Когато има сериозен проблем трябва да се подходи отговорно и комплексно. Добавките ни дават всичко, което не сме успели да си набавим с храната. Все пак не бива да ги подценяваме, защото по-бързото оздравяване и справяне с проблема зависи и от доброто хранене, за да растат нови здрави клетки и така имунитета да работи добре и правилно. Simple Smile

Каквато и добавка да приемем (стига да е качествена) организмът ни ще е благодарен Simple Smile

# 397
  • Мнения: 3 294
Здравейте ,
Моля препоръчайте ми продукти за да преборя цистит , който от доста време се превърна в хроничен ....

Ако някой е имал подобен на моя проблем и е намерил решение , ще бъда благодарна фа сподели ...

Последна редакция: вт, 19 фев 2019, 13:22 от bubanka

# 398
  • Варна
  • Мнения: 1 528
Здравейте ,
Моля препоръчайте ми продукти за да преборя цистит , който от доста време се превърна в хроничен .... също така ще се радвам да ми помогнете в поръчката ? Simple Smile

Ако някой е имал подобен на моя проблем и е намерил решение , ще бъда благодарна фа сподели ...

Здравей,

Аз съм човека с много опит в борбата с хроничния цистит...след 3г и половина Форевър беше моето спасение Simple Smile

Препоръчвам ти редовен прием на Алое с червена боровинка по възможност в началото поне 100мл на ден + Абетакеър  (добавката с витамин А+Е+селен, силни антиоксиданти) и  Чесън и Мащерка.

Последна редакция: вт, 19 фев 2019, 13:22 от bubanka

# 399
  • Мнения: 5
здр дами и аз пия продуктите на forever за миома
Не искам да те разочаровам нези, но на сайта на форевър пише, че добавките не са лекарства. Миомата все пак не е съвсем безобидно нещо, затова не разчитай прекалено на излекуване само с форевър.
много дами са успяли с продуктите на форевер вие ползвали ли сте ги

# 400
  • Мнения: 306
Консултация с лекар е задължителна. Ако е назначил лечение, също. Като допълнителна помощ може да добавите и някои от продуктите на Форевър.

# 401
  • Мнения: 5
благодаря

# 402
  • София
  • Мнения: 238
Здравейте, някой продукт ще помогне ли за прибиране на суха набъбнала носна лигавица вследствие на
вирусна инфекция. Така е вече месец и половина и лекарите изписват само кортикостеоридни капки и антихистамини,а те не ни понасят. От този запушен без хрема нос глъхнат и ушите

# 403
  • Варна
  • Мнения: 1 528
Здравейте, някой продукт ще помогне ли за прибиране на суха набъбнала носна лигавица вследствие на
вирусна инфекция. Така е вече месец и половина и лекарите изписват само кортикостеоридни капки и антихистамини,а те не ни понасят. От този запушен без хрема нос глъхнат и ушите

Здравей,
 За дете или възрастен?

Първото е алое за пиене, за да може имунитета да влезе в пъта, а като капки за нос - Алое Фърст. Поне 3-4 пъти на ден да се капе. Знам какво е да ти глъхнат ушите, без да си хремав, а все пак да се задържа някакъв секрет в евстахиевите тръби. За мен Фърста е спасението и не пропускам и ден без да си капя за профилактика.

Кортикостероидите само ще влошат нещата с лигавицата, рушат я.

# 404
  • София
  • Мнения: 238
За възрастен.

Общи условия

Активация на акаунт