Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 10 фев. 2018, 19:10 ч.

Алое Вера от Форевър

• 33 646
  • 402
  •   3
Отговори
# 390
здр дами и аз пия продуктите на forever за миома

# 391
  • Варна
Здравей,

Бързо решаване на проблема Simple Smile

# 392
имали дами на който са помогнали добавките на forever

# 393
Здравейте,
сега откривам Форевър и навлизам в този свят от здраве и информация. Бихте ли ми казали дистрибутор от Велико Търново който да е към Петя Димитрова.

# 394
  • Варна
имали дами на който са помогнали добавките на forever

Всички в темата сме такива Simple Smile Да не говорим колко хора извън форума са намерили решение с Форевър. Simple Smile Прочети тази тема от началото, както и старата тема. Има много полезна информация Simple Smile

Линк към старата тема => https://www.bg-mamma.com/?topic=389920

# 395
не познавам дистрибутор от Велико Търново

# 396
  • Атина
Nezi81, кои продукти пиете за миомата и как ги приемате? Аз взех Алое гел и Лициум плюс. Но сега си мисля вече да си взема алоето с боровинка, че ми е по-вкусно.

# 397
Не искам да те разочаровам нези, но на сайта на форевър пише, че добавките не са лекарства. Миомата все пак не е съвсем безобидно нещо, затова не разчитай прекалено на излекуване само с форевър.

# 398
  • Варна
Не искам да те разочаровам нези, но на сайта на форевър пише, че добавките не са лекарства. Миомата все пак не е съвсем безобидно нещо, затова не разчитай прекалено на излекуване само с форевър.

Ама разбира се, че не са лекарства. Simple Smile  Когато има сериозен проблем трябва да се подходи отговорно и комплексно. Добавките ни дават всичко, което не сме успели да си набавим с храната. Все пак не бива да ги подценяваме, защото по-бързото оздравяване и справяне с проблема зависи и от доброто хранене, за да растат нови здрави клетки и така имунитета да работи добре и правилно. Simple Smile

Каквато и добавка да приемем (стига да е качествена) организмът ни ще е благодарен Simple Smile

# 399
Здравейте ,
Моля препоръчайте ми продукти за да преборя цистит , който от доста време се превърна в хроничен .... също така ще се радвам да ми помогнете в поръчката ? Simple Smile

Ако някой е имал подобен на моя проблем и е намерил решение , ще бъда благодарна фа сподели ...

# 400
  • Варна
Здравейте ,
Моля препоръчайте ми продукти за да преборя цистит , който от доста време се превърна в хроничен .... също така ще се радвам да ми помогнете в поръчката ? Simple Smile

Ако някой е имал подобен на моя проблем и е намерил решение , ще бъда благодарна фа сподели ...

Здравей,

Аз съм човека с много опит в борбата с хроничния цистит...след 3г и половина Форевър беше моето спасение Simple Smile

Препоръчвам ти редовен прием на Алое с червена боровинка по възможност в началото поне 100мл на ден + Абетакеър  (добавката с витамин А+Е+селен, силни антиоксиданти) и  Чесън и Мащерка.

За поръчката ще ти пиша на лично Simple Smile

РЕДАКТИРАМ се:
miss_stanislava
Забранила си получаването на лични съобщения, пиши ми ти с твой актуален имейл адрес, на който да ти пиша повече и как да поръчаш

Последна редакция: нд, 17 фев 2019, 22:08 от Gaburata

# 401
Здравейте ,

miss_stanislava@yahoo.com
Здравей,

Аз съм човека с много опит в борбата с хроничния цистит...след 3г и половина Форевър беше моето спасение Simple Smile

Препоръчвам ти редовен прием на Алое с червена боровинка по възможност в началото поне 100мл на ден + Абетакеър  (добавката с витамин А+Е+селен, силни антиоксиданти) и  Чесън и Мащерка.

За поръчката ще ти пиша на лично Simple Smile

РЕДАКТИРАМ се:
miss_stanislava
Забранила си получаването на лични съобщения, пиши ми ти с твой актуален имейл адрес, на който да ти пиша повече и как да поръчаш

miss_stanislava@yahoo.com

Последна редакция: нд, 17 фев 2019, 22:27 от miss_stanislava

# 402
  • Варна
miss_stanislava,

Имаш поща, там ще продължим темата Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт